دستیاران به اوکراین Zelensky طرح قصد دارد به نوار نشت غیر قانونی

سرگئی SUPINSKY خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آندری Yermak سر از ریاست جمهوری اوکراین, اتاق کار, دارای یک کنفرانس خبری در کیف در فوریه. 12, سال 2020 است.

مسکو — مشاور رئیس جمهوری اوکراین آن را به نام کشور و ورزش ملی: انتشار بیش از سال از نوار ضبط مخفیانه مکالمات است که آغشته رئیس جمهور در معرض کشتار خوار قضات و مجبور به فرار غولهای به تبعید

در تازه ترین فلپ جو بایدن مکالمات به عنوان معاون رئیس جمهور با نخست وزیر و سپس رئیس جمهور پترو پوروشنکو منتشر شد در ماه مه و دسته دوم در ماه ژوئن. آنها میفروخت توسط یک نماینده مجلس اوکراین که روابط به رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل رودلف W. جولیانی که در بازدید از اوکراین در سال گذشته به حفاری تا خاک بر بایدن.

بایدن انتخاباتی را رد کرد و این نوار به عنوان آشکار چیزی جز روال دیپلماسی بین المللی. اما نشت تقویت این دیدگاه که تقریبا هیچ مکالمه امن در اوکراین را قطع گلو سیاسی میدان جنگ.

آندری Yermak رئیس ستاد برای رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky گفت: دولت قصد دارد قانون جدیدی که آن را یک جرم به انتشار مخفیانه ضبط مکالمات مقامات.

تغییرات او گفت واشنگتن پست در مصاحبه ای با لینک ویدئو از کیف به دنبال پایان دادن به “مخرب عمل” اضافه کردن این لازم بود به “حفاظت از امنیت کشور.”

[برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان شکار برای نوار بایدن در اوکراین است. در حال حاضر آنها در حال چرخش است.]

“من می خواهم به تاکید است که ما این را به عنوان نقض مستقیم امنیت ملی کشور ما,” او گفت:.

“این طبیعی نیست’

“این طبیعی نیست که کسی پرونده یک رئیس دولت. و مهم نیست که آیا این عمل غیر قانونی از یک شهروند اوکراین به دلیل برخی از داخلی انگیزه و یا برخی از سرویس های اطلاعاتی خارجی در حال پشت آن” Yermak افزود: اظهار نظر در بایدن نوار.

این حرکت ممکن است اطمینان دیپلمات های بین المللی نگران در مورد اوکراین را آشکار مشکل در بالا نگه داشتن سطح مکالمات خصوصی.

آن را نیز می تواند محافظت از Zelensky و تیم خود را در برابر آسیب نشت یا دروغ مبارزات از نوع سطح که به طور مداوم در اینجا. اما این اقدام نیز ممکن است افزایش زنگ هشدار برای روزنامه نگاران و مبارزه با فساد فعالان اگر آن را متوقف و آنها را از پخش نوار نشان دادن فساد مقامات دولتی قضات و دادستان ها و دیگران است.

در سال گذشته Zelensky کشیده شده بود به مرکز واشنگتن طوفان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به فشار او را به راه اندازی تحقیقات به Bidens خود را برای کمک به انتخاب مجدد مبارزه است. متن جولای 25, 2019, گفتگو کمک کرده و باعث استیضاح جلسات در برابر تهمت بود که استیضاح توسط مجلس و بعد از آن تبرئه شده توسط سنا.

[اوکراین بلوک oligarch پیشنهاد برای به دست آوردن کنترل از کشف و ضبط بانک]

در ماه مه اوکراین نماینده مجلس آندری Derkach آزاد شده و روح از بایدن-پوروشنکو گفتگو ادعا آنها نشان داد بایدن بود که دخالت در امور اوکراین. بایدن سخنگوی اندرو بیتس در مارس را رد کرد Derkach ضبط به عنوان “یک nothingburger که فرود آمد و با یک ضربه.”

نشت در حال بررسی پرونده توسط دادستان اوکراین.

آمریکا روابط بسیار مهم برای اوکراین

مشاور ریاست جمهوری ایگور Novikov — که به نام رسوا نوار نشت اوکراین “ورزش ملی” که تا به حال در پایان گفت: اوکراین تا به حال به ترمیم آسیب به تصویر خود را ناشی از نشت از بایدن مکالمات.

سرویس مطبوعاتی ریاست جمهوری اوکراین

ایسنا

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky بازديد حل و فصل در استان ایوانو Frankivsk منطقه در 25 ژوئن سال 2020 است.

“ما من فکر می کنم به دقت اجتناب اوکراین در حال تبدیل شدن سمی در طول استیضاح او گفت:” در پی مصاحبه با پست. “و از آنجایی که ما در حال حاضر به طور فعال در حال کشیده به آمریکا سیاسی داخلی مبارزه در برابر ما خواهد شد و ما دوباره در معرض خطر تبدیل شدن به سمی معنی است که هیچ کس نمی خواهد می خواهید به مقابله با ما.

“این یک وضعیت خطرناک است. من نمی توانم فکر می کنم از سوابق بسیاری در سطح جهانی که در آن مکالمات بین یک اقدام رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده شد و نه تنها ثبت شده و به بیرون درز اما همچنین به نمایش در شیوه ای که آنها در حال حاضر. و آن را در عسلویه از جمله ایالات متحده آمریکا’,” Novikov اضافه شده است.

رهبران اوکراین — wedged خونتان بین روسیه و اروپا — تکیه بر واشنگتن برای حمایت از آنها به عنوان مقابله با روسیه 2014 الحاق کریمه به روسیه را به حمایت از شورشیان جنگ در شرق اوکراین و همچنین دروغ های مبارزات و حملات سایبری.

اگر چه Zelensky قصد دارد برای حرکت سریع در پیشنهاد جدید ضد نشت قانون تلاش ممکن است خیلی دیر به نگه داشتن اوکراین از آمریکا سیاست با توقف بیشتر نوار از رویه قبل از ماه نوامبر است.

[اوکراین جدایی طلبان فروش به سرقت رفته زغال سنگ به نگه داشتن جنگ اقتصاد نورد]

Derkach اظهار داشت که نوار در معرض فساد زمانی که بایدن خواست Poroshenko به آتش دادستان ویکتور Shokin به عنوان یک شرط برای آمریکا تضمین وام. Derkach ادعا کرد بایدن درخواست شده بود برای محافظت از پسرش شکارچی که در خدمت در هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma.

اما مقامات از موسسات مالی جهانی و اتحادیه اروپا شد و همچنین فشار برای حذف Shokin بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان اثر در مبارزه با فساد است.

فراری تاجر الکساندر Onyshchenko ادعا کرد که او بیشتر ضبط شده است. بیشتر در اوکراین حمام نیز می تواند به عنوان سطح سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته پروب هانتر بایدن. اوکراین دادستان هیچ مدرکی از تخلف توسط Bidens.

تاریخچه نوار نشت

اوکراین دارای سابقه ای طولانی از موارد غیر قانونی راز ضبط رویه با اثر دراماتیک است.

در سال 2000 بدن Georgiy Gongadze — یک روزنامه نگار که تیز بود منتقد رئیس جمهور اوکراین در زمان لئونید کوچما — پیدا شد شماری در یک جنگل در خارج از کیف. هفته بعد یکی از کوچما سابق محافظان منتشر ضبط مکالمات است که در آن کوچما گفته مورد بحث چگونه به سکوت Gongadze. کوچما را تکذیب کرد او تا کنون در این گفت و مدعی است که در حمام بودند doctored.

در این کشور طرفدار غرب تظاهرات در سال 2014 ضبط شده بودند حاضر به نظر می رسد که بین آمریکا و دستیار وزیر امور خارجه ویکتوریا نولند و واشنگتن سفیر در کیف bucknell گفته بحث در مورد تنظیمات خود را برای قرار ملاقات به دولت اوکراین.

مقامات ایالات متحده را متهم کرد روسیه سرویس های اطلاعاتی از پشت نشت اگر آنها را انکار کند صحت ضبط شده است.

استرن گزارش از کیف. ناتالی Gryvnyak در کیف کمک به این گزارش.

سیاسی اوکراین جنگ در حال گرفتن nastier. آنها می تواند به رشد و بدتر به آمریکا نزدیک.

اوکراین و نماینده مجلس منتشر شده به بیرون درز تماس های تلفنی از بایدن و پوروشنکو

اوکراین Zelensky به عقب کشیده به سیاسی در ایالات متحده فرای پس از به بیرون درز بایدن صوتی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de