ملکه مری تیره بندر لغو شده است با توجه به همه گیر

مانند دیگر رویدادهای مهم تحت تاثیر رمان coronavirus pandemic, ملکه مری تیره بندر لغو شده است این سال است.

حماسه سرگرمی که سازماندهی سالانه هالووین رویداد همراه با یک مشابه در فلوریدا اعلام کرد که لغو این رویداد در آن Facebook صفحه: صبح روز دوشنبه.

“این است که با قلب سنگین است که ما در حال حاضر می تواند تایید 2020 فصول ملکه مری دارک هاربر (Long Beach, CA) و افق تیره: نقطه بدون بازگشت (اورلاندو) رسما لغو شده و با توجه به در حال انجام COVID-19 همه گیر و در خط فدرال و ایالتی و محلی دستورالعمل. مثل همیشه حفظ ایمنی و امنیت از ما مهمانان و بازیگران و خدمه از اهمیت زیادی برخوردار است. با عدم قطعیت که در پیش روست در ماه های آینده این مایه تاسف گیری نمی تواند اجتناب شود. ما مشتاقانه منتظر به 2021 امد و شد زیاد فصل و به اشتراک گذاری بیشتر در مورد آینده زمانی که ما قادر” بیانیه بخوانید.

با شش مارپیچهای و خاموش کردن کشتی به علاوه یک کارناوال با صدها نفر از هیولا راه رفتن در اطراف در اطراف زمینه تیره بندر ملکه مری بزرگترین رویداد سال, جذب بیش از 120 ، 000 نفر در طول بیش از چهار ماه اجرا شود.

  • تعداد زیادی از لباس های رنگارنگ و شخصیت های ترسناک سرگرم کردن و ترساندن مهمان در افتتاح ملکه مری تیره بندر در ساحل طولانی در پنجشنبه Sep. 26, 2019. (فایل عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

  • ملکه مری تیره بندر در ساحل طولانی در اینجا نشان داده شده در 2019 نمی خواهد رخ می دهد در پاییز امسال با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. (فایل عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • نصف تخم هنری است که یکی از ارواح از ملکه مری تیره بندر در ساحل طولانی در اینجا نشان داده شده در 2016. تیره بندر را نمی خواهد رخ می دهد در پاییز امسال با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. (فایل عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

مارپیچهای با الهام از داستان های واقعی که اتفاق افتاده است روی عرشه کشتی است که مدت طولانی است که شایعه خالی از سکنه می شود.

مارپیچهای شامل جاذبه های مانند B340 بود که با الهام از یک مسافری که دیوانه شد و به طرز مرموزی درگذشت در کشتی و جشن در مورد یک آشپز بود که به قتل در کشتی دهه پیش.

محبوب جاذبه آن جشن سالگرد 10 سال در سال گذشته مشخص شده و نقطه عطف جدید و خم به نام سرکش که الهام گرفته شده بود یک موج غول پیکر است که تقریبا واژگون کشتی در طول جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de