Telangana رانندگان آرزوی حقوق

حیدرآباد: “طی یک و نیم سال شده اند ارائه خدمات از M/S Innovsource Services Private Limited به عنوان راننده. از ماه مارس تا به حال ما پرداخت نشده است حقوق با توجه به در حال انجام تاج وضعیت” ادعا Kune Prakash این Telangana چهار چرخ رانندگان انجمن کلی دولت ،

برگزاری یک تظاهرات سکوت در روز سه شنبه و تحریم خدمات خود را در دولت از رانندگان که گرفتن در پشت چرخ از یک شرکت خصوصی که اسکورت VVIPs در مارک اتومبیل.

این Telangana چهار چرخ رانندگان انجمن خواستار آن است که این شرکت بلافاصله راه اندازی مجدد سرویس و حقوق خود را. اگر نه که آنها می توانید راه اندازی مجدد خدمات و حداقل دستمزد در هر روز باید با توجه به این رانندگان است.

اتومبیل های غیر فعال با توجه به همه گیر تاج
عکس از محمد حسین

Prakash گفت: “ما طول خواهد کشید تا ما تحریک (AVIS هند) در برابر عدم پرداخت غرامت در سراسر کشور در شهرهای مختلف. ما ارائه هر گونه ارتباطی در این زمینه ندارند و باید بدون دریافت کلمه در مورد زمانی که ما غرامت پرداخت خواهد شد.”

Prakash اعلام کرد که رانندگان ارائه شده اند راننده خدمات به Avis جیوه اجاره ماشین از طریق M/S Innovsource خدمات. وجود 52 راننده در حقوق و دستمزد از این شرکت است. آنها پرداخت نشده است و حتی حداقل دستمزد طبق قانون کار در Telangana. هر کارمند حداقل چهار وابستگان شده است و در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای روزانه خود. بسیاری از کارکنان گرفته اند وام های شخصی برای اجاره خانه بیمه و غیره. به علاوه آنها شده اند قادر به بازپرداخت بدهی خود را با توجه به منبع درآمد” اضافه شده Prakash.

شکایت آنها به M/s Innovsource خدمات Privated محدود آنها ادعا می کنند که آنها را دریافت نمی کند هر ورودی از جیوه اجاره اتومبیل محدود (AVIS هند) در مورد پرداخت یا حضور و غیاب. “مدیریت Innovsource و Rambabu از Avis شده اند در پاسخ پس از شکایت به آنها چندین بار برای دیدار و شنیدن خواسته های ما” ادعا یک راننده است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de