Postmortem از Bennix و Jayaraj نشان می دهد شواهد به پرونده قتل اتهامات علیه پلیس: مدرس HC

Thothukudi: این postmortem گزارش Jayaraj و Bennix قربانیان ستهنکولم پلیس قساوت ارائه شد قبل از مادورای نیمکت از مدرس دادگاه عالی در ژوئن 30.

قضات مشاهده دردناک آسیب های ذکر شده در گزارش دو بدن. به طور قابل توجهی دادگاه اشاره دارد که prima شواهد در نظر به پرونده قتل اتهامات علیه پلیس درگیر است.

دادگاه همچنین پرسید: اگر آن را ممکن است برای بازرس کل پلیس (IG) و یا تیرونلولی جرم شعبه – بخش تحقیقات جنایی (CB-CID) به ادامه تحقیقات قبل از Central Bureau of Investigation (CBI) طول می کشد بیش از این مورد به طوری که شواهد دریافت نمی دستکاری.

دادگاه تاکید کرد که هر گونه تاخیر در تحقیقات می تواند منجر به دستکاری شواهد. دادگاه همچنین به دولت به فایل پاسخ آن توسط 12 ظهر روز جمعه.

اضافی سرپرست پلیس Thoothukudi D کومار, معاون سرپرست پلیس Thoothukudi C Prathapan و سه افسر پلیس درگیر در ستهنکولم حادثه به نظر می رسد قبل از مادورای نیمکت از مدرس دادگاه عالی روز جمعه گذشته.

دادگاه در آن منظور روز دوشنبه گفت که پاسبان Maharajan گذشت اظهارات تحقیر در برابر کویلپتی دادرس که دومی رفته بود به ایستگاه خود را به انجام شد. دادگاه خواسته بود برای تحقیر دادخواست واصل شود و در برابر سه نفر برای عدم همکاری.

روز دوشنبه تامیل نادو دولت منتقل شده و تحقیقات از ستهنکولم مورد به CBI. دولت اداره پلیس منتقل نمی شود ADSP D کومار و DSP Prathapan اما قرار داده و آنها را در لیست انتظار.

پاسبان Maharajan متوقف شده است از پست خود.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de