راه اندازی رسمی از جدید پلکنتیا آتش نشانی سه شنبه, جولای 1

به عنوان چهار شنبه, جولای 1, پلکنتیا جدید آتش نشانی و ایمنی زندگی بخش آغاز می شود خدمات ساخت شهر برای اولین بار به ترک اورنج کانتی آتش اقتدار و اعتصاب خود را در آن.

در حالی که تغییر سیگنال پایان پلکنتیا را بیش از 23 سال رابطه با OCFA با مقامات هر دو سازمان گفت: این شهرستان و جوامع اطراف آن هنوز هم می توانید انتظار پاسخ سریع به 911 تماس و یا هر موقعیتی که نیاز به آتش نشانی و یا کمک های پزشکی.

OCFA سخنگوی کالین ویندزور گفت: اقتدار و پلکنتیا بخش صرف چند هفته در حال آماده شدن برای دست کردن که رسما برای مجموعه ساعت 8 صبح روز شنبه.

“گذار خواهد بود به طور کامل بدون درز به,” او گفت:. “هنگامی که پلکنتیا آتش می کشد بیش از آنها را ببینید بدون اختلال در خدمات و یا پاسخ به شرایط اضطراری است.”

پلکنتیا رئیس آتش جان “پانو” ون Gieson گفت: این دو سازمان کار کرده اند و از نزدیک با یکدیگر به آماده شدن برای تغییر و کارکنان خود را در این شهر دو ایستگاه آتش نشانی در اوایل روز شنبه آماده برای شروع به تماس گرفتن.

سوئیچ در حال وقوع است چرا که یک سال پیش در پلکنتیا شورای شهر رای به پایان آن OCFA قرارداد و فرم خود را در بخش بعد از دیدن افزایش هزینه رهبران شهر گفت ناپایدار بودند.

شهر جدید آژانس پاسخ خواهد داد به آتش و پزشکی, تماس, در شهرستان, و آن را به ارائه کمک های اولیه برای تماس به یک unincorporated شهرستان جزیره در داخل محدوده شهر و همچنین به فولرتون و دیگر شهرستانها همسایه.

گروه انتظار می رود که به صرفه جویی در پول در بخش های پیمانکاری با خصوصی لینچ آمبولانس برای کمک پزشکی, تماس, که اکثریت قریب به اتفاق اکثر بخش های آتش’ درخواست خدمات. پلکنتیا همچنین پروژه های پس انداز از مکمل حرفه ای آتش نشانی با کارکنان پاره وقت و کارکنان بانک که در حال آموزش دیده و دارای گواهی نامه های لازم.

منتقدان از جمله OCFA رئیس برایان Fennessy و اتحادیه به نمایندگی از OCFA آتش بارها و بارها استدلال کرد که پلکنتیا مدل ارائه خواهد تحتانی خدمات به آنچه ساکنان شهر اخذ شده است و در نهایت مجبور شهرستانها همسایه به یارانه پلکنتیا با ارائه کمک های اولیه.

پلکنتیا مقامات گفته اند که ساکنان خواهد شد همان کالیبر اما یک تفاوت کلیدی این است که OCFA می فرستد یک موتور آتش (کارکنان با آتش نشان-پیراپزشکی) به تقریبا تمام, تماس, در حالی که گروه شهرستان ارسال خواهد شد لینچ آمبولانس به پزشکی تماس با یکی یا بیشتر از این شهر را سه آتش سوزی وسایل نقلیه کمک در صورت نیاز.

تحت OCFA هر پلکنتیا دو ایستگاه شد و مجهز به یک موتور کارکنان توسط یک آتش نشان یک مهندس و یک کاپیتان و آتش نشان است که هر دو خبره به عنوان امدادگران ویندزور گفت. تا همین اواخر, والنسیا, ایستگاه نیز قرار دارد کوچکتر کامیون شرکت با چهار پرسنل اما OCFA در حال برنامه ریزی برای حرکت آن را به یوربا لیندا پس از یک سال 2016 قرارداد تغییر; ویندزور گفت: این کامیون که در حال حاضر در عملیاتی در یوربا لیندا.

ون Gieson گفت: شهر موتور اقامت در برادفورد خیابان ایستگاه و پنجم (کوچکتر از یک موتور اما می توانید پمپ آب و ارائه نردبان و تجهیزات دیگر) خواهد بود در والنسیا ایستگاه. هر خودرو خواهد بود کارکنان توسط سه حرفه آتش نشان و یک روت رزرو آتش نشان است. این شهر روزانه نیروی انسانی نیز شامل ون Gieson و یک گردان ارشد.

دو لینچ آمبولانس هر کدام با دو امدادگران روی خواهد بود در تماس در تمام زمانها مستقر در نزدیکی جایی که حجم تماس در حال انتظار به بالا باشد. کوچکتر خودرو شناخته شده به عنوان یک گشت یا mini-تلمبه زن نیز در والنسیا ایستگاه انتظار می رود که کارکنان تا 12 ساعت در روز در طول اوج بار توسط پاره وقت, آتش نشان, که همچنین ممکن است انتخاب کنید تا تغییرات هنگامی که کارکنان تمام وقت زمان را ون Gieson گفت.

در حالی که پلکنتیا آتش نشانان شروع خواهد شد در پاسخ به تماس های جمعه شهر قصد دارد به بررسی ایستگاه برای هر مورد نیاز تعمیر یا ارتقاء قبل از اینکه به طور کامل در حال حرکت در. یک تریلر را فراهم موقت چهارم خواب در والنسیا ایستگاه و برادفورد کارکنان ایستگاه خواهد بود که در مجاور شهر سالن ون Gieson گفت.

پلکنتیا در حال حاضر به کمک توافق با فولرتون آتش بخش و امیدوار است به امضای چنین موافقت نامه با دیگر آژانس های همجوار اما حتی بدون این توافق نامه در محل گفته اند هیچ اورژانس تماس را جواب داده نشده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de