OC خودرو لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی

 • بیش از 600 وسایل نقلیه – عمدتا 2018 مدل – خواهد شد بر روی صفحه نمایش در سالانه OC نمایشگاه بین المللی خودرو در مرکز کنوانسیون آناهایم سپتامبر. 28 Oct. 1. (فایل عکس با علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک سال 1957 Chevrolet Bel Air یکی از چندین اتومبیل های کلاسیک بر روی صفحه نمایش در OC خودکار نشان می دهد در مرکز کنوانسیون آناهایم در آناهایم, CA در پنجشنبه 3 اکتبر 2019. نشان می دهد اجرا می شود از طریق پنج شنبه. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • BMW i3 است که یکی از چندین وسایل نقلیه الکتریکی در برق خیابان بخش از OC خودکار نشان می دهد در مرکز کنوانسیون آناهایم در آناهایم, CA در پنجشنبه 3 اکتبر 2019. نشان می دهد اجرا می شود از طریق پنج شنبه. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • این Gieco gecko آویزان کردن با ماشین قبل از شرکت خود رویداد در OC خودکار نشان می دهد در مرکز کنوانسیون آناهایم در آناهایم, CA در پنجشنبه 3 اکتبر 2019. نشان می دهد اجرا می شود از طریق پنج شنبه. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نیسان نشان داد نسخه جدیدی از این مرز به معنای overlanding ترکیبی از آفرود و کمپینگ در OC خودکار نشان می دهد در مرکز کنوانسیون آناهایم در آناهایم, CA در پنجشنبه 3 اکتبر 2019. نشان می دهد اجرا می شود از طریق پنج شنبه. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک کار مانور یک هیوندای Veloster به موقعیت در جمعه 3 اکتبر 2018 در آناهایم در آماده سازی برای شروع 2019-مدل OC نمایشگاه بین المللی خودرو در مرکز کنوانسیون آناهایم. نشان می دهد Oct اجرا می شود. 4-7. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کارگران, حق, حرکت, ماشین, سیستم عامل های گذشته و جدید BMW i8 اسب سواری در جمعه 3 اکتبر 2018 در آناهایم در آماده سازی برای شروع 2019-مدل OC نمایشگاه بین المللی خودرو در مرکز کنوانسیون آناهایم در آناهایم. نشان می دهد Oct اجرا می شود. 4-7. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • وسایل نقلیه بر روی صفحه نمایش در یک قبلی OC بین المللی نمایش خودکار. این نمایش برگزار خواهد شد دوباره در مرکز کنوانسیون آناهایم سپتامبر. 28 Oct. 1. (فایل عکس توسط H. Lorren Au جونیور,اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Orange County نمایش خودکار تبدیل به یکی دیگر اقتصادی تلفات از coronavirus.

این رویداد برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 24-27 در مرکز کنوانسیون آناهایم لغو شده توسط آن سازمان در اورنج کانتی Automobile Dealers Association “به دلیل ادامه نگرانی ها و دستورالعمل های جاری اطراف COVID-19 بیماری همه گیر.”

نشان می دهد که تحت پوشش 650,000 فوت مربع از فضا را نشان می دهد و خاموش 500 خودرو است برنامه ریزی برای بازگشت در سال آینده در Oct. 7-10.

“برای 56 سال اورنج کانتی خودکار نشان می دهد همواره در مورد آوردن مردم با هم در یک بازی سرگرم کننده و تعاملی محیط زیست به مناسبت جنوب کالیفرنیا عشق ماشین” گفت: نشان می دهد مدیر جان Sackrison. “با توجه به اندازه و مقیاس رویداد های ما, ما می توانید ببینید یک راه برای انجام این کار در سال 2020 بدون به خطر انداختن عناصر است که نشان می دهد ما لذت بخش برای مهمانان ما و موفقیت برای همکاران.”

اورنج کانتی نیست به تنهایی به عنوان خودرو را نشان می دهد برای برنامه ریزی دیترویت و نیویورک و ژنو نیز لغو شده است. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا خودرو لس آنجلس نشان می دهد برنامه ریزی برای 20 تا 29 نوامبر برگزار خواهد شد.

آن را یک سال خوب برای صنعت خودرو محلی به عنوان همه گیر است “در خانه ماندن” سفارشات متوقف شده اقتصاد و خرید و فروش ماشین. یک برآورد نشان داد کالیفرنیای جنوبی فروش در نمایندگی مجاز و فروش خودرو-بخش فروشگاه ها پایین 38 درصد به 48 درصد در این سال است.

این بیماری همه گیر است و همچنین ساخت بزرگ ترین مقیاس مجامع عمومی دشوار است به جلو.

این یک ضربه بزرگ به اورنج کانتی کنوانسیون کسب و کار در اطراف محور آناهایم اگر VisitAnaheim سفر اداره می گوید آن را به حال متواضع موفقیت حفظ و یا تغییر زمان برخی از وقایع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de