محمود علی سلامت پایدار 2 بیشتر اعضای خانواده تست مثبت

حیدرآباد: Telangana صفحه اصلی وزیر آقای محمد محمود علی که تست مثبت برای coronavirus شده است معطوف به یک شرکت بیمارستان در حیدرآباد.

با توجه به منابع یک تیم از پزشکان بازرسی آقای محمود علی به عنوان او به خوبی احساس نمی شود. پیدا کردن علائم COVID-19 آنها توصیه او را به انتقال به بیمارستان است.

اعضای خانواده نیز تست مثبت

علاوه بر محمود و علی و نوه اش محمد فرقان احمد نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. هر دو منتقل شده به بیمارستان آپولو که در آن آنها تحت درمان تحت نظارت پزشکان متخصص. پزشکان اطلاع داد که وضعیت پایدار است و آنها به زودی بهبود می یابند.

صفحه اصلی وزیر پسر محمد اعظم علی خرم شده بود خانه قرنطینه پس از او توسعه یافته کرونا علائم. او نیز منتقل شده به بیمارستان آپولو دیروز شب.

افراد مسلح آزمایش مثبت

باید آن را به یاد می آورد که پنج مرد مسلح از خانه وزیر امنیت کارکنان مورد یافت شد تاج مثبت هفته گذشته است. با وجود این که محمود علی با حضور Haritha ان برنامه. کارکنان خانه وزیر شده است, صفحه اصلی قرنطینه.

TRS MLAs قرارداد coronavirus

آن را نیز باید اشاره کرد که به تازگی سه TRS MLAs نیز قرارداد coronavirus.

جهش در تعداد COVID-19 موارد

شده است وجود دارد یک جهش کوانتومی در تعداد Covid-19 موارد برای یک هفته گذشته یا بیشتر. 975 نفر تست مثبت در دوشنبه هل دادن دولت تلفات به 15,394.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de