لاگونا وودز ایجاد کرد حکم پوشش صورت با جریمه تا $250

اگر در یک منطقه پوشیده نیست صورت پوشش ساکنان لاگونا وودز ایجاد کرد می تواند جریمه 50 دلار به 250 دلار و دسترسی آنها به بخش خصوصی ارشد جامعه امکانات مانند تنیس و بولینگ چمن دادگاه به حالت تعلیق تا 30 روز.

لاگونا وودز ایجاد کرد که شامل حدود 90 درصد از شهرستان لاگونا وودز تبدیل به یکی از اولین و مهمترین اشخاص در اورنج کانتی برای قرار دادن برخی از دندان های پشت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در سطح ایالت سفارش نیاز به ماسک در همه فضاهای عمومی. اجرای سیاست های مصوب متعدد آن حاکم تخته خواهد شد و در اثر تا 120 روز شروع در دوشنبه, جولای 6, پس از یک هفته دوره های هشدار دهنده.

بازدید کنندگان و پیمانکاران وارد دروازه ایجاد کرد نیاز به نشان می دهد آنها با پوشیدن چهره و پوشش و می توانید دسترسی خود را به جامعه معلق به مدت 14 روز برای اولین بار نقض 30 روز برای دوم و 60 روز سوم.

به عنوان یکی از بزرگترین جوامع بازنشستگی در این کشور ایجاد کرد خانه را به برخی از 18,000 ساکنان.

“آنها فقط از نزدیک به تماشای متریک و ما نوع از لبه در اورنج کانتی در این لحظه گفت:” آیلین Paulin مدیر ارتباطات و رسانه برای این روستا که چرا مدیران ایجاد شده در اجرای سیاست. “ما بسیار در معرض خطر جامعه است.”

روز دوشنبه مقامات بهداشتی دولت اضافه شده اورنج کانتی به آن سازمان دیده بان لیست استان ها است که می تواند چهره جدید مستند سفارشات چرا که از یک ترقی در آزمون مثبت برای این ویروس و بستری شدن در بیمارستان در میان دیگر نظارت معیارهای. شهرستان لاگونا وودز تا به حال 17 موارد گزارش شده از دوشنبه.

بسیاری از امکانات رفاهی در روستا باقی می ماند بسته به شهروندان اگر چه در دوره های گلف و تنیس در میان چند که بازگشایی شد. به نگه داشتن آن امن ساکنان این روستا دارای بسیاری از کارکنان خود را از کار از راه دور, Paulin گفت.

هنوز “وجود دارد برخی از نگرانی های جدی در مورد مردم نیست پس دولت دستور” Paulin گفت.

این روستا همچنین توقف آن ثابت-مسیر اتوبوس خدمات این هفته به دلیل یک عضو هیات در بخش حمل و نقل دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. در حالی بود که عامل اصلی در چرا مدیران ایجاد شده به صورت پوشش سیاست این یک یادآوری است که این ویروس هنوز هم در اطراف Paulin گفت. “ما می خواهیم به یاد مردم نمی تنبل.”

شهرستان لاگونا وودز در نظر گرفته شده بود اما در نهایت تصمیم گرفت در برابر ساخت پوشش صورت اجباری در ماه مه قبل از Newsom تحمیل ایالت مورد نیاز شهردار Noel تخم گفت.

اما هچ گفت: او از روستا سیاست – او نیز ساکن – گفت: اعضای شورا رای دادند در برابر این ماسک دستور عمدتا به دلیل آنها مطمئن نبودند این شهرستان می تواند به اجرای آن است.

“در داخل ایجاد کرد من فکر می کنم ما مجهز به رسیدگی است که” او گفت:. “ما به اتفاق آرا در باور ما این است که ماسک یک نیاز ضروری هنگامی که ما رفت و به Costco و یا هر زمان که ما بودند.”

مردم ورزش در مناطق ورزشی مانند گلف و تنیس دادگاه معاف از شرط اگر آنها عمل اجتماعی فاصله, مقامات گفت. افرادی که نیاز به دیدن دهان برای ارتباط و یا کسانی که شرایط است که جلوگیری از آنها را از پوشیدن چهره و پوشش نیز معاف هستند اگر چه آنها نیاز به پوشیدن یک سپر صورت اگر ممکن است.

روستا, سیاست جدید نیز ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر با جریمه تا 250 $و تعلیق دسترسی به امکانات جامعه تا 30 روز برای کسانی که نقض قانون است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de