KCR به نام واراناگل منطقه پس از وزیر سابق PV Narasimha Rao

حیدرآباد: تلاش ها برای تغییر نام هنوز یکی دیگر از منطقه از Telangana. Telangana دولت است به احتمال زیاد به نام واراناگل روستایی پس از نام نخست وزیر سابق PV Narasimha Rao.

مراحل شروع به تغییر نام واراناگل منطقه که دارای اهمیت تاریخی و دارای موقعیت کلیدی در Telangana دولت است. این پیشنهاد در آمد افت مداوم سال جشن سده PV Narasimha Rao آغاز شد که در روز یکشنبه.

زادگاه PVR

در میان سده جشن KCR دولت تصمیم گرفته است به نام منطقه پس از ضبط و پخش. این احتمال وجود دارد که وزیر K چاندراسکار رائو اعلام خواهد کرد این در یک یا دو روز. زادگاه PV Narasimha Rao است Laknepalli ایجاد کرد که در زیر می آید در حال حاضر واراناگل منطقه روستایی. نامگذاری این منطقه پس از PV Narasimha Rao دیده می شود به عنوان یک تلاش به افتخار نخست وزیر سابق.

در طول فرایند ساماندهی مناطق در Telangana, پیر واراناگل منطقه شده بود به طور تصادفی به 6 منطقه از جمله واراناگل (شهری), واراناگل (Rural), Mahbubabad, Jaishankar Bhupalpalli, جنگن و Mulug مناطق.

KCR همچنین نشان می دهد نامگذاری HCU پس از ضبط و پخش

زودتر K. چاندراسکار رائو نیز خواست نخست وزیر نارندرا مودی به نام حیدرآباد مرکزی دانشگاه پس از نخست وزیر سابق P. V. Narasimha Rao.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de