روحانی: هنوز کار کردن غرب بانک طرح الحاق

ادد Balilty AP

یک فلسطینی چوپان گله گله خود را در کنار کرانه یهودی حل و فصل تومر در دره اردن روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

اورشلیم — در آخرین روز از ماه ژوئن Hagit Ofran بود که در آن او نازل شده است و در 25 سال به عنوان یک فعال صلح اسرائیلی معترض در خیابان بیت المقدس. وجود دارد تنها چند ساعت قبل از دولت اسرائیل ممکن است یا ممکن است نه اعلام یک طرح به طور رسمی ضمیمه نزدیک به یک سوم از کرانه یک برنامه به طور بالقوه مهم انحراف نقطه در این درگیری که Ofran اختصاص داده است که بیش از نیمی از زندگی خود را به حل و فصل.

آن را تقریبا جولای 1, و او تا به حال هیچ ایده چه چیزی را باید انتظار داشت.

“ما حتی نمی دانند که چگونه آنها آن را انجام دهد — توسط کابینه قطعنامه توسط کنست قانون — هیچ چیز روشن است” گفت: Ofran یک دیرین کارمند از محترم گروه فعال صلح در حال حاضر به عنوان او ایستاده بود در خارج از اورشلیم دادگاه اعتراض یک مورد زمین مصادره برابر یک خانواده فلسطینی نوع مورد او پیش بینی کرد که تبدیل شدن به شایع تر در ضمیمه خاک. “وجود دارد هیچ برنامه ای وجود دارد هیچ چیز به مبارزه.”

در اواخر روز پس از ملاقات با مقامات ایالات متحده و نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در بیانیه ای گفت که آنها تا به حال مورد بحث “سوال از حاکمیت که ما در حال حاضر در کار و ادامه خواهد داد به کار در روزهای آینده.” او نداد.

به عنوان الحاق نبرد ساخته شده است به زمین تب در اسرائیل و در میان فعالان و سیاستمداران اگر نه عموم مردم — جولای 1 loomed به عنوان یک تصمیم ممکن است در طول روز. اردوگاه مخالف کردن مربع برای هفته تلاش به هر زور و یا اقامت نتانیاهو دست. اما در آستانه این روز بزرگ با نخست وزیر تصمیم ناشناخته (یا unmade) فعالان در هر دو طرف باقی مانده و گیج که آیا در چند روز آینده خواهد علامت مهلت و یا یک خط شروع; سابقه خم اعلامیه یا یک سکوت لحظه تامل..

Ronen Zvulun

ایسنا

Hagit Ofran از اسرائیل “صلح اکنون” جنبش پیاده روی در مه 20, 2020, نزدیکی یک پل در دست ساخت به عنوان بخشی از آمریکا جاده یک اسرائیلی جاده حلقه ای که ساخته شده است که از طریق شرق اورشلیم ،

“آنچه باعث اختلال و ما بیش از هر چیز این است که هیچ کس حتی دیده می شود این نقشه گفت:” نائومی کان سخنگوی مهاجران’ گروه حمایت Regavim با اشاره به جزئیات شماتیک دقیقا کدام مناطق شامل خواهد بود. “ما نمی دانیم که اگر ورودی ما گذشت همراه دریافت شده و یا در نظر گرفته می شود هر چیزی است.”

شروع ماه جولای بود مقرر توسط اسرائیل شش هفته دولت ائتلافی به عنوان اولین آن را در نظر گسترش حاکمیت اسرائیل بر جوامع یهودی در کرانه مسئله ای است که نتانیاهو قرار داده شده در نزدیکی مرکز از سه اخیر مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح صلح در ماه ژانویه منتشر شد شامل یک ارائه اجازه می دهد اسرائیل به ضمیمه شهرک و اتصال زمین equaling حدود 30 درصد از قلمرو.

در میان مقاومت مواجه از فلسطینی ها و فعالان و خیلی از اتحادیه اروپا نخست وزیر در روزهای اخیر شایعه شده بود با توجه به کمتر-گزینه های بلندپروازانه به عنوان یک چهره راه برای خنثی کردن این بحث از جمله الحاق تنها چند طولانی تاسیس حل و فصل بلوک نزدیک به بیت المقدس. در پاسخ کان گروه راه اندازی عاطفی مبارزات انتخاباتی آگهی هل دادن نتانیاهو به “یک چرچیل نه چمبرلین” و حرکت در حال حاضر به ضمیمه تمام شهرک های یهودی نشین و کم جمعیت دره اردن.

در طرف اتوبوس و تابلوهای تبلیغاتی و اخبار منتشر شده Regavim هشدار نتانیاهو که هر چیزی که کمتر می توان به ذخیره کردن پایه برای یک دولت فلسطینی در اسرائیل افزوده: “نام خود را در خواری و میراث خود را خواهد بود یکی از مماشات و شرم آور است.”

مخالفان خواهم به فکر می کنم عدم اطمینان است که حداقل تا حدودی نتیجه تهاجمی بین المللی در محکومیت این طرح است. دیپلمات های اروپایی هشدار داده اند از آسیب های روابط دولتهای عربی باید گفت که این حرکت می تواند در نهایت گرم شدن روند روابط خود را با اسرائیل است.

در مارس تشکیلات خودگردان فلسطین به حالت تعلیق همکاری خود را با اسرائیل امنیت و سازمان های مدنی در اعتراض به امکان الحاق و گفت نتانیاهو دولت خواهد بود در حال حاضر مسئول رفاه میلیون ها نفر از فلسطینی ها در کرانه غربی و غزه و پاسخگو برای هر گونه خشونت که هایش در واکنش است.

اما طرفین می دانید عدم قطعیت احتمالا به عنوان بسیار به کار با نتانیاهو دوقلو تمایل برای برگزاری کارت های خود را ببندید و لرزشی بیش از تصمیم گیری های دشوار. و این تصمیم تحلیلگران سیاسی می گویند رشد کرده بی نهایت سخت تر از نتانیاهو آماده بود به تصویب این طرح بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح منتشر شد.

ادد Balilty

AP

سربازان اسرائیلی بررسی ID از یک زن فلسطینی روز سه شنبه در Tapuach تقاطع پاسگاه بعدی به غرب بانک شهر نابلس.

هنوز هم در حال گسترش coronavirus همه گیر متعاقب آن بحران اقتصادی و مداوم فساد محاکمه coalesced به یک مملو لحظه برای اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر. و با presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ساختمان قابل توجهی سرب در رای گیری آمریکا نتانیاهو را به وزن رضایت بخش زیادی از جناح راست با پایه antagonizing پتانسیل جمهور است.

“این دیوانه است. شرایط در حال حاضر به عنوان پیچیده به عنوان یک رمان نویس می تواند از آنها بود گفت:” Amotz Asa-ال همکار در شالوم هارتمن موسسه که مشخصه cliffhanger عدم قطعیت به عنوان قدیمی, نتانیاهو. “این یک الگوی سراسر خاورمیانه را طولانی فعالیت سیاسی برای نگه داشتن همه چیز به آخرین,” او گفت نتانیاهو با نام مستعار خود را.

خود پیش بینی است که نتانیاهو اعلام خواهد شد برخی از قالب الحاق-lite اجازه می دهد او را و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — که هر دو را دیده اند پررونق اقتصاد سقوط به تمرکز در جبهه های دیگر. “من فکر می کنم او گیر با پس از یک ابتکار عمل است که آغاز شد در یکی دیگر دوران” Asa-El گفت.

آخرین روز از ماه ژوئن پر شده اند با سطح بالا تماس دیپلماتیک از جمله دوئل جلسات بین مقامات آمریکایی با نتانیاهو و رقیب خود را Benny Gantz در حال حاضر یک شرکت-نخست وزیر. Gantz که نا امید جناح چپ حامیان زمانی که او موافقت کرد برای به اشتراک گذاشتن قدرت با نتانیاهو اعتبار توسط برخی با کاهش نژاد به الحاق.

تیراندازی بین رهبران دو شکست را به باز کردن این هفته زمانی که Gantz گفت: پرداختن به کروناویروس باید اولویت بیش از طرح های دیگر. نتانیاهو که اعتقاد بر این است که این آرا به تصویب الحاق بدون حمایت Gantz جناح در پاسخ این بود که شریک زندگی خود را به تصمیم گیری.

برای فعالان صلح اسرائیل را در سمت چپ سطح بالا مانورهای رندانه بر انسان سهام درگیر است. مدفون در عدم قطعیت ممکن است پایان مذاکره حل دو دولت که بسیاری از حرفه خود اختصاص داده اند.

“این جنگ شناخته شده است بسیاری از اتصالات و این یکی از مهم آنهایی که گفت:” Lior Amihai, مدیر اجرایی, اسرائیل, حقوق بشر, گروه Yesh الدین که خود را متعهد گروه ادامه خواهد داد کار خود را هر جمعه به ارمغان آورد. “برای کسانی که فکر وجود دارد روند صلح منجر به صلح بین دو طرف در معرض این است که هیچ قصد خود را برای کنترل فلسطینی ها برای همیشه,” او گفت:.

دولتهای عربی در حال محکوم کردن اسرائیل قصد دارد به ضمیمه بانک غرب اما اسرائیل گوش دادن ؟

برای اسرائیل الحاق شده است گفت: آرام بخش با صدای بلند

فلسطینی با رهبر قطع کامل روابط با اسرائیل بیش از الحاق برنامه. مردم خود احساس خرج کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*