هانتینگتون بیچ رستوران هاآرتص: آخرین تلاش آنلاین با ضد ماسک موضع

Basilico را ماکارونی e Vino در هانتینگتون بیچ اعلام کرده است در رسانه های اجتماعی است که آن را مخالف درخواست مردم به پوشیدن ماسک در مکان های استخراج هر دو کف زدن و بوس از مشتریان.

یک دایره قرمز با یک خط کشیده شده و از طریق آن سوار سیاه و سفید گرافیک نمایش دو نقاب چهره به نظر می رسد در Facebook در سهشنبه, مارس 31 با hastag #nomasksallowed. آن را تا به حال به دست آورد بیش از 44 مخلوط نظرات با 71 سهام و 35 likes on Instagram توسط دوشنبه, ژوئن 29. روز دوشنبه رستوران ارسال شده در یک ترکیب تصویر یک پرچم آمریکا و گدسدن پرچم که ویژگی های یک حلقه مار و کلمات “don’t Tread on Me.”

در Facebook دو فن نیز ارسال شده پرچم آمریکا و “don’t Tread on Me”, تصاویر, نشان دادن حمایت برای رستوران که قاب بدون ماسک به عنوان یک وطن پرست و سیاست. یک دشمن در مقابله با “نمی آج در هر نقطه در نزدیکی Basilico است. آنها را در یک بستر گسترده و به جای آج در بیش از دیگر رستوران ایتالیایی در HB.”

جاناتان Millikan, رستوران کسب و کار, مدیر عملیات, ایستاده, سیاست, آنلاین, گفتن یکی از رسانه های اجتماعی naysayer را به پیاده روی. “یکی دیگر از ضربه و اجرا ترسو پنهان شده در پشت نقاب دار خود را حساب کاربر و احتمالا خود را بیش از حد” او نوشت: در نظر است که پس از حذف شده از Facebook.

“هر بار که شما و باند خود را از بازنده antifa حامیان سعی کنید به ماسک شرم ما علنا ما به سرعت در حال گسترش پایگاه بزرگ آمریکایی پاتریوت مشتریان رشد می کند بزرگتر و بزرگتر و بنابراین آیا ما درآمد. پس نگه داشتن آن در آینده. در غیر این صورت خزیدن به زیر سنگ از آن شما آمد.”

زمانی که رسیده از نظر رستوران را نه تایید اینکه آیا کاربران می خواسته می شود که برای پاک کردن ماسک در ورود به اتاق ناهار خوری. یک کارمند به سادگی گفت که “ما در حال آماده به ایجاد یک بیانیه در حال حاضر.” Millikan پاسخ نمی دهند به ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر.

گرسنه ؟ ثبت نام برای خوردن شاخص هفتگی ما غذا خبرنامه و پیدا کردن که در آن به خوردن و دریافت آخرین رستوران اتفاقات در اورنج کانتی. مشترک شدن در اینجا.

کریستین لین مدیر OC بهداشت محیط در مراقبت درمانی اورنج کانتی گفت که آن را تا به که آژانس برای به اجرا درآوردن ماسک قوانین. “بهداشت محیط ندارد اجرای اقتدار بیش پوشیدن ماسک در هر محیط از جمله رستوران ها. کارکنان خواهد شد که به منظور بررسی وجود یک چک لیست و گواهی ارسال شده در ورودی آنجا که دولت نیاز برای ناهار خوردن ، HCA ندارد نظارتی اقتدار بیش از الکل و یا مجوزهای کسب و کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de