برای $87 میلیون دلار آمریکا اقامت سفیر اسرائیل می تواند مال شما

این مجتمع در 40 گلی لاجوردی سنت واقع در شیک پوش مدیترانه محله Herzliya Pituach است راست, در, دریا, با پنج اتاق خواب و یک استخر و وان آب داغ در یک خیابان گفته می شود گران ترین در کشور به دلیل نمایش خیره کننده.

تا سال های اخیر ملک خواهد تعیین شده است به میزبان سخاوتمند جشن های آینده چهارم جولای آخر هفته. اما تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن, جشن باید در جای دیگر نقل مکان کرد.

اگر ترکیب می رود برای درخواست قیمت آن خواهد بود که کشور را گران ترین املاک و مستغلات مسکونی فروش. روسی-اسرائیلی میلیاردر و باشگاه فوتبال چلسی رومن آبراموویچ مالک که در حال حاضر دارای رکورد است. در ماه ژانویه او خرید یک ملک در اسرائیل برای بیش از $64 میلیون.

اگر چه Herzliya اقامت ممکن است به نظر می رسد مانند یک لوکس محل به صورت دیپلماتیک پست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس ساخته شده است آن را ناخوشایند جایی برای زندگی می کنند با توجه به نزدیک به 50 مایل رفت و آمد است.

سفارت آمریکا در اسرائیل را تایید کرد به گلاب است که ترکیب فروش متصل شد به دولت سفارت حرکت می کند. دیوید فریدمن سفیر ایالات متحده به اسرائیل در حال حاضر تاسیس رسمی اقامت در اورشلیم سفارت گفت.

فروش سیگنال می تواند تلاش برای دو برابر کردن جدید سفارت محل و آن را سخت تر برای معکوس کردن این امکان بود که موضوع بحث در طول سال 2020 دموکراتیک مقدماتی.

تغییر سیاست که رسوب حرکت به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت کشور از طرح میتوانست دهه از سیاست خارجی که در زمانی برگزار شد که وضعیت این شهر باید تصمیم به عنوان بخشی از توافق صلح میان اسرائیلی ها و فلسطینی ها.

تنها دو کشور سفارتخانه های خود را در اورشلیم: ایالات متحده و گواتمالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de