مبارزه با بیش از John Wayne به نام فرودگاه می رسد تهمت خوراک توییتر

در روزهای اخیر حزب دموکرات اورنج کانتی دو چپمن استادان دانشگاه و یک سناتور کالیفرنیا پیوست صدای خواستار یک نام جدید برای جان وین فرودگاه – پیشنهاد اواخر بازیگر نژادپرستانه نظرات او را ضعیف مناسب به نمایندگی از شهرستان.

اما برخی از جمهوریخواهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال هل دادن به عقب.

“در حال حاضر هیچ چیز دموکرات ها می خواهند به نام جان وین از فرودگاه. حماقت های باور نکردنی!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه, ژوئن 29.

در مسئله این است که آیا اظهارات توهین آمیز ساخته شده از نیم قرن پیش با یاد ستاره فیلم باید رد صلاحیت او از جمله مشخصات افتخار است.

برخی استدلال می کنند که در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها در حال راهپیمایی در برابر نژادی و بی عدالتی و به عنوان شهرها و ایالات متحده در حال برکناری آثار از برده داری – Wayne به تمایلات به سمت سیاه, بومیان آمریکا, و, گی مردم را نمی توان نادیده گرفت.

“ما در حال دیدن این سراسر کشور. نگاهی به آنچه اتفاق افتاده فقط در می سی سی پی” گفت: Ada Briceno صندلی OC حزب دموکرات است. در یکشنبه, ژوئن 28, می سی سی پی مقننه رای به حذف مؤتلفه نشان از پرچم.

دیگران ادعا می کنند که وین معروف برای نقش خود را به عنوان یک swaggering کابوی, یک مرد از یک کمتر روشنفکر عصر که اعمال باید بازدید کلی نگر.

“من معتقدم که یک فرد باید در نظر گرفته شود در کلیت اقدامات خود و کمک به جامعه به همین دلیل است که من از نگه داشتن نام جان وین فرودگاه” میشل جراحی اورنج کانتی هیئت ناظران صندلی در بیانیه ای گفت: جمعه, ژوئن 29.

در سال 1971 مصاحبه با مجله پلیبوی, وین گفت: “من معتقدم که در سفید برتری تا زمانی که سیاه پوستان در حال تحصیل به یک نقطه از مسئولیت” و اضافه میکند: “من اصلا احساس گناه در مورد این واقعیت است که پنج یا 10 نسل پیش این مردم برده بودند.”

در مورد بومیان آمریکا, وین گفت: “وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که مورد نیاز زمین های جدید و سرخپوستان بودند خودخواهانه تلاش برای نگه داشتن آن را برای خود.”

وین همچنین با اشاره به افراد همجنسگرا با استفاده از یک لکه دار کردن.

کسانی که احساسات نمی رسم گسترده انتقاد تا سال بعد زمانی که آنها مطرح تشکر در بخشی به اینترنت.

روز پس از Wayne مرگ در سال 1979 در اورنج کانتی هیئت ناظران تصمیم به تغییر نام اورنج کانتی فرودگاه پس از او. در آن زمان آنها توصیف دیرین نیوپورت بیچ مقیم به عنوان “نمادی برای جهان از ارزش های سنتی آمریکایی.”

اما Wayne خود را آشکار کاملا مخالف Briceno گفت: “او نژادپرستانه و ضد همجنس views نه مطابق با ارزشهای اورنج کانتی و نه کشور ما.”

چپمن استادان دانشگاه فرد Smoller و مایکل Moodian هفته گذشته مطرح شده این سوال لفظی در یک صدای OC قطعه: “اگر ما نام این فرودگاه امروز این نماد ما می خواهم انتخاب کنید برای نشان دادن متنوع ما جهان وطنی جامعه?”

در نهایت تنها هیئت ناظران می توانید آن تماس بگیرید. “نام فرودگاه صرفا محلی تصمیم گفت:” ایان گرگور سخنگوی اداره هواپیمایی فدرال.

فولاد یکی را نه مدافع بازبینی پیشینیان خود’ حکم. “(Wayne) بود یک حامی سرسخت مردان و زنان ما در لباس و بنیاد خانواده شده است یک رهبر ملی در تحقیقات سرطان” او گفت:.

حزب جمهوری خواه از اورنج کانتی هم اعلام کرد مخالفت خود را با تغییر نام.

“ما بهترین تضمین آزادی با نگه داشتن تاریخ ما در مقابل ما” حزب رئیس Fred ویتاکر در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ ایده آل مردان است, اما بسیاری وجود دارد که ما آنها را مدیون بدهی قدردانی بدون در نظر گرفتن عیوب خود.”

وین پسر در بیانیه ای گفت که پدرش “بود که یک نژادپرست است.”

“شکی نیست که کلمات صحبت های جان وین در مصاحبه 50 سال پیش باعث درد و خشم” اتان وین گفت. “آنها دردناک او را به عنوان به خوبی به عنوان او متوجه احساسات واقعی خود بودند که به اشتباه منتقل.

“اگر جان وین شد و در اینجا او می تواند در خط مقدم خواستار انصاف و عدالت برای همه مردم” جوانتر وین گفت. “او کشیده اند کسانی که افسران از جورج فلوید چرا که کار درست را انجام دهید. او ایستاده برای هر کس حق اعتراض و کار نسبت به تغییر است.”

آنچه تا کنون “دوک” ممکن است فکر می کنم در سال 2020 گفت: کالیفرنیا سناتور توماس Umberg دیگر مشاهیر خواهد بود مناسب تر به نمایندگی از شهرستان فرودگاه از “خود اعلام سفید supremacist.”

در نظر قطعه که فرار شنبه در اورنج کانتی ثبت نام Umberg پیشنهاد چند جایگزین محلی قهرمانان – در میان آنها جنگ جهانی دوم مدال افتخار دریافت کننده والت اهلرز که نجات squadmates در D-روز تهاجم اروپا است.

“هنگامی که میلیون ها نفر از مسافران می رسند در اورنج کانتی” Umberg این نتیجه رسیدند: “آنها باید بدانند آنچه ما افتخار چه ارزش نگه داریم که ما فکر می کنم در نقش یک مدل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *