چین قانون تامین می فرستد و لرز از طریق هنگ کنگ 23 سال پس از تحویل

قوم و خویش چونگ AP

یک زن پیاده روی گذشته دولت بنر تبلیغاتی از امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در روز سه شنبه.

دلار هنگ کنگ — کاربران توییتر در اینجا حذف شده و حساب خود را یکهو. احزاب سیاسی منحل شده از جمله تاسیس یک دموکراسی فعال جاشوا وانگ. رستوران ها و کافه ها پایین کشیده پوستر نشان دادن حمایت خود را برای این جنبش است.

هنگ کنگ از ساکنان هنوز هیچ جزئیات در پکن امنیت ملی قوانین دیگر از آن گسترده توانایی به جرم مخالفت در شهرستان.

در عین حال چین به تصویب قانون در روز سه شنبه و بعد آن را ضمیمه هنگ کنگ مینی قانون اساسی یک اثر خنک کننده جریان بود — خاموش کردن ساکنان و گروه های که صرف سال گذشته مبارزه برای حفظ قلمرو استقلال و رسیدن به دموکراسی است.

تحولات عجله فرسایش از حقوق و آزادی های هنگ کنگ مردم شناخته شده اند برای نسل های, به عنوان حزب کمونیست چین حرکت می کند به شهر زیر گرفتن آن پس از ماه ها تظاهرات ضد دولتی. هر چند جزئیات باقی مانده اندک از شنبه شب قانون اجازه خواهد داد که چینی پلیس مخفی به کار در هنگ کنگ جرم “دخالت خارجی” و هدف آن درک به برگزاری secessionist views.

وانگ جوان فعال که گل رز به شهرت در حالی که هنوز یک دانش آموز در طول سال 2014 تظاهرات خیابانی خواستار حق رای همگانی اعلام کرد و گفت او خواهد بود disassociating با Demosisto حزب سیاسی تاسیس کرد. موسسان ناتان قانون و اگنس چو دنبال کرد و بعد از ظهر کل حزب بود منحل گردید.

وانگ طولانی شرور و اهریمن با رسانه های دولتی و پکن برای خود جهانی حمایت از دموکراسی در هنگ کنگ گفت که او امیدوار است که “جامعه بین المللی ادامه خواهد داد به صحبت می کنند تا برای هنگ کنگ” و افزایش تلاش ها برای دفاع از خود “تاریخ و زمان آخرین بیت از آزادی است.”

[چین enacts هنگ کنگ, قانون تامین, افزایش رویارویی با ایالات متحده]

گروه های دیگر که حمایت از هنگ کنگ استقلال — یک بار-حاشیه ایده که به دست آورده کشش در تظاهرات خیابانی و مطلق خط قرمز برای پکن همچنین اعلام کردند که با توقف عملیات در این شهرستان و حرکت در خارج از کشور.

پکن دفتر رابط در هنگ کنگ در جلسه توجیهی نمایندگان محلی به چین بدن قانونگذاری پس از تصویب این قانون در روز سه شنبه افتخار است که این اقدامات را دارا بودند مورد نظر خود را به ضربه.

“یک نظر بود امروز ساخته شده [توسط سخنرانان] که این قانون اساسا در حال حاضر تا به حال آن اثر بازدارنده” گفت: Michael تین طرفدار پکن مجلس که با حضور در این جلسه با دفتر رابط. “در گذشته هنگ کنگ شده است بیش از حد رایگان است.”

چان طولانی Hei

بلومبرگ

یک بنر از جاشوا وونگ که طرفدار دموکراسی حزب منحل شده در شنبه دیده می شود در هنگ کنگ در ماه ژوئن 19.

طرفدار دموکراسی رهبران در شهرستان مشخص عبور از قانون به عنوان شبیه به یک دوم تحویل هنگ کنگ اما حتی بیشتر خرد کردن.

“وقتی که من راه می رفت در خیابان در نیمه شب 30 ژوئن شب تحویل من احساس غم انگیز اما ما هنوز امیدواریم که برخی از سرزمین اصلی دولت ممکن است افتخار [وعده خود] گفت:” وو چی-وای که ریاست حزب دموکرات یکی از هنگ کنگ احزاب مخالف دولت. “ما همچنین می تواند امید در امکان داشتن واقعی حق رای همگانی.”

اما او افزود: “ما نه تنها تکذیب کرد به امید دموکراتیک نظام سیاسی ما نیز خواهد شد و دیگر لازم نیست ما آزادی مطبوعات و گفتار و بیان اعتراضات — همه از آن خواهد بود.”

تین و دیگران که با حضور در دفتر رابط نشست گفت: جزئیات کامل این قانون ارائه نشده است. نمایندگان تین گفت: گفته شد که قانون را عطف به ماسبق نمی شود و بیشترین امنیت ملی موارد شنیده می شود توسط یک هیئت منصفه و یا حداقل سه نفر از قضات است. در برخی از موارد شدید وی افزود: پکن را “دارای حق اعمال صلاحیت” — به طور موثر extraditing کسی از هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین — و در مواردی که حداکثر مجازات خواهد بود زندگی در زندان را به جای مجازات اعدام.

“هدف این است که برای آن به خفه همه” تین اضافه شده است.

[هنگ کنگ, خانواده, ترس از ترور, آماده به فرار از شهر]

استنلی Ng, معاون کنگره ملی خلق چین گفت: در بیانیه ای که چین نگه داشته است قانون به عمد مبهم به ارائه اثرات واقعی ارعاب و بازدارندگی.”

“شما می توانید ببینید که شورشیان در هنگ کنگ در حال حاضر در آشفتگی,” او اضافه شده است.

تحت شرایط هنگ کنگ 1997 تحویل از بریتانیا به چین خاک است که به منظور کنترل امور داخلی خود از طریق خود ساختار سیاسی. این فرایند که در آن امنیت تصویب شد — به طور کامل تحت کنترل پکن بدون ورودی از هنگ کنگ رهبران و بدون دانش خود را از محتوای آن — بی سابقه است در این شهرستان را 23 سال تحت چینی قاعده است.

تایرون Siu

ایسنا

یک طرفدار دموکراسی از معترضان در هنگ کنگ دارای یک پلاکارد که بار خوانده شده “علیه امنیت ملی قانون است. مارس در جولای 1,” در جریان اعتراض های پس از چین پارلمان تصویب قانون ستیز شنبه.

هنگ کنگ اجرایی کری لام وقتی پرسیده شد که در روز سه شنبه در کنفرانس خبری در مورد قوانین گفت: بارها و بارها که آن را نمی خواهد بود مناسب برای او به نظر. بعد در یک فیلم ضبط شده به آدرس سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر گفت که این قانون “به فوریت مورد نیاز” بازتاب اطمینان از دفتر ارتباطی که این امر عطف به ماسبق نمی شود.

هنگ کنگ خواهد ورزش قضایی برای جرایم موضوع این قانون به جز “نادر مشخص شده, شرایط,” او اضافه شده است.

“قانون نمی خواهد تحت تاثیر قرار هنگ کنگ مشهور استقلال قضایی. آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار مشروع حقوق و آزادی های افراد” لام گفت و نه آن تاثیر می گذارد “درجه بالایی از استقلال است.”

[پس از 156 سال آن را در دلار هنگ کنگ, چین]

سالگرد 1997 تحویل شده است دوشنبه, جولای 1. در آن تاریخ در سال گذشته مخالفان دولت عقب هل دادن در برابر یک لایحه که اجازه داده اند برای فرهنگ جامعه تبدیل به سرزمین اصلی چین شکست راه خود را به هنگ کنگ شورای قانونگذاری پیچیده به طور خلاصه اشغال مجلسی و ناخوانا کردن منابع به “جمهوری خلق چین است.”

طرفدار دموکراسی گروه همچنان به فراخوان برای تظاهرات در جولای 1 که برای سال ها معمول شده است. وو و Figo چان یک رهبر مدنی و حقوق بشر در مقابل این گروه که سازمان عظیم راهپیمایی مسالمت آمیز در سال گذشته گفت: آنها با فشار به جلو با یک راهپیمایی یکشنبه در ظرفیت خود را به عنوان خصوصی شهروندان است.

“همه ما درک می کنیم قیمت ما مجبور به پرداخت سنگین تر از قبل اما ما باید آن را انجام دهد” گفت: وو.

ناظران با اشاره به تغییر در تاکتیک های پلیس جدید قوانین امنیت ملی و یک فضای ترس و وحشت در هنگ کنگ می گویند آن دشوار خواهد بود برای به دست آوردن یک شبیه تظاهرات به خارج از زمین.

“هر کس در حال رفتن برای تنظیم به منظور به سقوط تحت قلمرو اجراء قانون” گفت: Jean-Pierre Cabestan, یک استاد علوم سیاسی در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه. “مردم به احتمال زیاد برای جلوگیری آشکارا به چالش کشیدن حزب کمونیست.”

“اما هنگ کنگ مردم” او افزود: “نمی خواهد رها کردن آرمان های خود. آنها باور دارند که در یک لیبرال دموکراسی و آنها بر این باورند در لیبرال ارزش است.”

تیفانی لیانگ و تیموتی مک لافلین کمک به این گزارش.

چین enacts هنگ کنگ, قانون تامین, افزایش رویارویی با ایالات متحده

هنگ کنگ خانواده, ترس از ترور, آماده به فرار از شهر

ایالات متحده بلوک ویزا برای مقامات چینی مسئول ‘eviscerating’ هنگ کنگ آزادی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de