چین کمپین ‘نسل کشی’ می تواند به ایالات متحده و E. U. هم نزدیک

“هنگامی که در اردوگاه های بازداشت زنان در معرض مجبور آیودی و آنچه به نظر می رسد پیشگیری از بارداری, عکس با توجه به زندانیان. آنها نیز برای حضور در سخنرانی در مورد چگونه بسیاری از کودکان آنها باید” AP گزارش شده است. “هفت زندانیان گفت: AP که آنها نیروی تغذیه قرص های کنترل تولد و یا تزریق با مایعات اغلب بدون توضیح. بسیاری از احساس سرگیجه خسته یا بیمار و زنان متوقف شدن دوره های خود را. پس از آزادی و ترک و چین و برخی رفت و به دریافت معاینات پزشکی و متوجه آنها شد و استریل است.”

قبلی بازمانده شهادت باید دقیق عقیم سازی اجباری بودن انجام شده در اردوگاه ها اما تحقیقات جدید نشان می دهد تکان دهنده سیستماتیک مبارزه است. با توجه به AP, نرخ زاد و ولد در برخی اویغوری مناطق سین کیانگ کاهش 60 درصد از سال 2015 تا 2018. هر چند چین یک دهه سابقه طولانی شدیدی خانواده برنامه ریزی و درجات آن را آرام اقداماتی مانند “یک کودک” سیاست و حتی تلاش برای تشویق خانواده ها از هان اکثریت چینی به داشتن فرزند بیشتر. ملی موالید کاهش یافته است برخی از 4.2 درصد در سال گذشته اما در سین کیانگ آن 24 درصد کاهش یافت.

مقامات چینی در حال حاضر عادت کرده اند به rebuffing چنین گزارش به عنوان “خبر جعلی” از تبر-سنگ زنی قدرت های خارجی. اما در جای دیگر تصویر است که در حال ظهور در سین کیانگ است که منجر به رشد ترسناک. وزیر امور خارجه مایک Pompeo با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت پکن شیوه “نشان دادن بی اعتنایی مطلق به حرمت زندگی انسان و کرامت انسانی.”

برخی از کارشناسان استفاده از starker زبان. “این نسل کشی کامل متوقف شود. آن را فوری تکان دهنده جرم قتل در نقطه ای از نوع نسل کشی, اما آن را آهسته و دردناک خزنده نسل کشی” جوآن اسمیت فینلی که با این نسخهها کار در دانشگاه نیوکاسل در انگلیس گفت: AP. “این ابزار مستقیم ژنتیکی کاهش اویغوری جمعیت است.”

که تکرار توسط Chris Patten, هنگ کنگ گذشته استعماری بریتانیا فرماندار. “به نظر می رسد برای بسیاری از مردم … مانند یک مورد حداقل چیزی نزدیک نسل کشی” Patten گفت: امروز جهان در طول یک شنبه وبینار به میزبانی آسیا جامعه و بنیاد برتلزمان آلمان فکر می کنم تانک.

این سازمان منتشر شده در یک مطالعه مشترک با عنوان “برخورد با اژدها: چین به عنوان یک اطلس چالش” — که به نظر می رسد در چگونه ایالات متحده و اروپا می تواند در مجموع حساب با چین یک قدرت در حال ظهور جهانی که عمده ترین دولت ها در غرب در حال حاضر به عنوان یک تهدید بالقوه یا دشمن. گزارش شده بود پس از یک سمپوزیوم با ده ها تن از تاسیس چین کارشناسان در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

برای همه فراوان نگرانی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا, اروپا, انداز در چین در حال سخت شدن. هفته گذشته یک E. U.-چین اجلاس به پایان رسید در ناامیدی با دو طرف قادر به ظاهر با یک اطلاعیه مشترک و رهبران اروپایی صحبت در نحو نامشخصی مختصر و مفید نظر خود را در مورد ناکامی با پکن است.

“اتحادیه اروپا می خواهد به نشان می دهد که این زمان برای یک تغییر, زمان, برای recalibration از رابطه, و آن است که زمان برای چین به بیشتر,” فرانس-Paul van der پوتن یک کارشناس در چین در Clingendael موسسه یک مخزن فکر می کنم در هلند گفت: سیاست خارجی است.

“حتی با zigzagging شما همیشه باید با سیاست اروپا در این جهت بسیار روشن است” گفت: راینهارد Bütikofer یک سیاستمدار آلمانی و عضو پارلمان اروپا که صحبت می کرد در کنار Patten در همان پنل.

Patten گفت: تشدید استبداد از رئیس جمهور چین همراه با رشد آگاهی از چین “درنده” شیوه های تجارت است که نه تنها “سفت” نگرش سیاستمداران به سمت پکن اما اروپا نیز هست.

سرکوب در سین کیانگ آمار و ارقام به این برجسته. “حبس بیش از یک میلیون Uighurs در ‘بازآموزی’ اردوگاه در سین کیانگ تا به حال تاثیر بسیار منفی در افکار عمومی—با یک سمپوزیوم شرکت کننده اعلام کرد که در آن نشان داده یک “خط قرمز” و “تصمیم لحظه ای برای اروپایی ها” جامعه آسیا-بنیاد برتلزمان گزارش اشاره کرد.

هر چند تهمت به نظر نمی رسد نقل مکان کرد توسط Uighurs’ مخمصه — و ممکن است حتی بخش خصوصی را تشویق یازدهم برای حمل با سرکوب — دولت و متحدان جمهوری خواه را محکوم کرد و چین را سرکوب در سین کیانگ و آغاز تحریم مقامات چینی مربوط به اردوگاه های بازداشت. Bütikofer استدلال کرد که بیشتر می تواند انجام شود در مجموع توسط ایالات متحده و اروپا از جمله مجازات ده ها تن از شرکت های چند ملیتی است که بهره مندی از اتهام بیگاری Uighurs در چین است.

“به عنوان ابعاد چین چالش جهانی همچنان به رشد آن مهم است که لیبرال دموکراتیک کشورهای با اقتصاد بازار هم بیشتر هماهنگ راه برای ارائه یک موضع واحد در حمایت از هر دو ما, سیاسی و اقتصادی سیستم های” الیور Schell که سران آسیا و جامعه مرکز در ایالات متحده-روابط چین در بیانیه ای گفت:.

یک مشکل عمده در حال حاضر این است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بد بخت پرچمدار حقوق بشر و ارزش های لیبرال در صحنه جهانی و سنگین-دست در رویکرد به اروپا دارای اختلال بیشتر همکاری سازنده در مورد چین گفت: Julie Smith آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “صرف کمتر زمان درگیر شدن اروپا دوستان و همکاران در مسائل حقوق بشر صحبت کردن در مورد چیزهایی مانند هنگ کنگ و تایوان و وضعیت Uighurs,” او گفت:. دموکراتیک ریاست جمهوری پیروزی در ماه نوامبر اسمیت اضافه شده ممکن است منجر به “سازنده تر در گفت و گو با اروپا در این نوع از مسائل.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de