اواخر داشتن از Narasimha Rao میراث TRS پخش واقع گرانه

گلی Nagaraja

حیدرآباد: نخست وزیر سابق P. V. Narasimha Rao می اندازد باز کردن یک میراث جنگ هر چند پس از مرگ در خانه اش چمن. تولد خود را جشن سده که در آغاز در روز یکشنبه تبدیل به فرصتی برای یک ماجراجویی بین حاکم Telangana rastra می Samithi (TRS) و مخالفت کنگره به خود او. وزیر K. چاندراسکار رائو, راه اندازی, دولت, حمایت, جشن, شلاق تا یک ضریب اطمینان در اطراف “فرزند خاک”.

در واقع این کنگره است که تولید Narasimha Rao یا PV که مشعل دار در رهایی رو به زوال کشور را پررنگ اصلاحات اقتصادی خود را در طول دوره به عنوان نخست وزیر. این کوچک رائو رز به بلندترین رهبر در این کشور با حمایت از مردم در خانه خود دولت است. کنگره به رهبری راجیو گاندی جاروب انتخابات ملی در سال 1984 برنده 414 Lok سبها صندلی با کمک همدردی موج باعث ترور نخست وزیر ایندیرا گاندی. اما PV خود را از دست داده بومی Hanumakonda صندلی در آن انتخابات. بعد او رفت و به مجلس از Ramtek خود مادر آلما در ماهاراشترا.

به همین دلیل است که او برای grabs برای TRS? همچنین به همین دلیل است که کنگره از دست دادن از میراث جنگ ؟

چاندراسکار رائو یا KCR در بر داشت یک عشق خاص برای Narasimha Rao 16 سال پس از مرگ او. این TRS رهبر است eying رائو را Bramhin جامعه است که به منزله سوم بزرگترین بانک رای پس از مسلمانان و عقب کلاس در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) پیش از انتخابات به دلیل در شش ماه آینده گفت: یک تحلیلگر Raka Sudhakar رائو.

KCR wooing PV خانواده

با AIMIM (All India, Majlis-e-Ittehadul-Muslimeen)’s Asaduddin Owaisi در سمت خود KCR حزب هدف را در Bharatiya Janata Party (BJP) به عنوان اصلی آن نظرسنجی رقیب در GHMC نظر سنجی. این کنگره است که به سرعت خود را از دست دادن زمین در شهرستان پس از دوره خود را رهبر Banda Karthika ردی به عنوان شهردار GHMC (2009-2014). Brahmins ادامه داد: به طور سنتی رای بانک برای BJP.

توسط پنبه حلاجی شده برای Bharat Ratna برای PV KCR رو ستایش Bramhins با “palabhishekam” در شهرهای دوقلو در یک راه بیشتر نسبت به آنها افتخار جامعه خود آیکون زمانی که او زنده بود. این TRS رئیس با موفقیت به ارمغان آورد PV دختر S. وانی Devi و پسر Prabhakar در کنار او در حالی که افتتاح سده, جشن تولد, در روز یکشنبه. آن را شایع است که KCR است به احتمال زیاد به ارسال وانی Devi به دولت و شورای قانونگذاری به عنوان بخشی از پیروزی در جنگ برای PV میراث.

کنگره در tizzy

این KCR فعالیت سیاسی را در اطراف PV بدیهی است که برگ های دولت و کنگره رهبری در یک نقطه تنگ. Narasimha Rao شناخته شده به عنوان یک آواز رهبر مخالف به فروپاشی میخواهد آندرا پرادش است. او حتی خود را از دست داده سانتی متر پست در گرمای Jai آندرا جنبش و جدا Telangana جنبش در طول 1969-72 لرزاند که دولت پس از آن. هنوز Telangana کنگره رهبران به نظر می رسد فاقد عصب برای مقابله با KCR یک سرسخت جدایی طلب که منجر به انشعاب از Telangana از آندرا پرادش در سال 2014 در آغوش integrationist. این کنگره بین شیطان و عمیق آبی دریا. محلی رهبران حزب بزرگ قدیمی ترس واکنش شدید از خود دستور بالا اگر آنها صبورانه نگه دارید به PV میراث. که PV موفق به برنده شدن سونیا و سوغات خود را در طول دوره به عنوان نخست وزیر از خارج از خانواده نهرو راز. این Telangana دولت پرادش کنگره کمیته (TSPCC) تشکیل یک کمیته سازماندهی با وزیر سابق J. Geeta ردی به عنوان رئیس به برگزاری PV را سال تولد گرفت. اما کنگره فاقد قدرت به آن نیاز دارد بیشتر برای دلایل آشکار است. با PV نوه NV Subhash خود را به عنوان سخنگوی این BJP بیش از حد پیوست میراث جنگ در یک پیشنهاد از جان گذشته برای محافظت از آن Bramhin بانک رای.

GHMC با 1 کرور روپیه از دولت 3.5 کرور جمعیت محوری برای حاکم TRS است بنابراین برای دیگر احزاب مخالف. این KCR حزب به عنوان یک حزب در خارج برای یک مدت طولانی تا زمانی که آن را تقویت پایگاه خود را با شکار غیر قانونی قدرتمند میلاد رهبران مانند Talasani Srinivas Yadav از TDP و Danam Nagendra از کنگره است. پس از مرگ P. Janardhan Reddy یا PJR و ماری Sashidhar ردی پسر سابق سانتی متر ماری Channa ردی از دست زمین در چمن خانه Sanath نگر کنگره باقی مانده است یک نیروی کردن حساب در GHMC.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de