چیزهای دیگر را به لیست علاقه مندی های شامل انجام یک تحقیق محدود نشان می دهد تلویزیون

بمبئی: Alia Bhatt است که به دنبال به جلو به ساخت دیجیتال با اولین والاتر از فیلم “Sadak 2” و می گوید او باز به ایده غواصی عمیق به جریان پلت فرم. او حتی به اشتراک گذاشته شده از این نوع در لیست علاقه مندی های: تحقیقی محدود تلویزیون نشان می دهد.

“بازیگران نه تنها در غرب بلکه در اینجا نیز در حال کار به طور مستقیم بر OTT. (وب سایت) ایجاد کرده است یک فرصت بزرگ برای بازیگران به نمایش گذاشتن استعداد خود را,” او گفت: در حالی که با استفاده از موفقیت های اخیر از سری وب مانند Sushmita Sen-starrer سری وب “Aarya” و “عملیات ویژه” سری به حمایت از او نقطه. “اگر من ارائه شده چیزی که من ارتباط با من دوست دارم به انجام تحقیقی نوع محدود تلویزیون نشان می دهد. آن خواهد بود بسیار جالب,” او اضافه شده است.

آلیا ‘ “Sadak 2” پرش سنتی تئاتر مسیر و رفتن برای یک پلت فرم دیجیتال. فیلم نشانه بازگشت از Mahesh Bhatt به عنوان مدیر پس از دو دهه و عاقبت در سال 1991 آمار “Sadak” که ویژه Pooja Bhatt و سانجی دات در نقش سرب است.

بدون مشخص کردن مقدار در مورد طرح بازیگر گفت که “Sadak 2” است نه یک تفریح و سرگرمی. “فیلم های مختلف عشق داستان و همچنین است (عنصر) هیجان. تبه کار است کسی که بسیار متفاوت و کاملا غیر منتظره” آلیا گفت.

این بازیگر گفت که کار بر روی این فیلم بود مراجعت به وطن یامحل تحصیل در معنای واقعی خود را. “که تمام خانواده در حال آمدن است برای ساختن یک فیلم با هم. که احساسات از سطح دیگری در دسترس نباشد… من همیشه می خواستم به picturised در یک آهنگ از Bhatt اردوگاه است که معروف موسیقی,” او اضافه شده است.

آلیا نیز منتشر شد اولین پوستر از این فیلم نشان داد که کوه کایلاش در پایان یک راه طولانی. او همچنین به عنوان خوانده شده پیغام از پدرش توضیح داد که فکر پشت این پوستر. “کوه کایلاش های نا محدود کوه است ردپای خدایان و عقل از سر فرزانگان. آن است که رسول خدا از همه gods Lord Shiva. بنابراین آیا ما واقعا نیاز به هر چیز دیگری و یا بازیگران در این فضای مقدس? از آغاز زمان بشریت در بر داشت خود را در پناه کایلاش. این محل که در آن همه جستجو به پایان می رسد. ‘Sadak 2 ” جاده عشق” او گفت:.

در مقابل شخصی بازیگر گفت: او در حال گذراندن مستند دوره با یادگیری گیتار و انجام مراقبه. “من فکر یادگیری گیتار آسان خواهد بود اما آن سخت است. من نیز شروع به گرفتن کلاس های مدیتیشن و من کمک می کند تا حفظ آرامش در طول این زمان.. من هم وقتم مشاهده محتوا بر روی تلویزیون من,” او گفت:.

“Sadak 2” را منتشر خواهد کرد در جریان پلت فرم دیزنی+ Hotstar تحت دیزنی+ Hotstar متعدد.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*