2 ارواین ساختمان های اداری ‘حرف’ به صورت $355 میلیون

ممکن است درام ساخته شده برای تلویزیون املاک و مستغلات کوه در می رم اما شده است وجود دارد قابل توجه میزان خرید و فروش در 73 هکتار پیچیده دفتر در ال تورو هوایی.

دو ساختمان اداری بخشی از ارتباطات chipmaker Broadcom را اورنج کانتی میراث شده است “بدبختانه” توسط توسعه دهنده ارواین بزرگ پارک محله پنج نقطه Holdings.

پنج نقطه اعلام ژوئن 26 که آن را امضا توافق نامه به فروش دو ساختمان در محل برگزاری Broadcom محلی عملیات برای $355 میلیون. خریدار پی آر پی, املاک و مستغلات سرمایه گذاران از واشنگتن ، این معامله این است که انتظار می رود در ماه اوت است.

در حال حاضر شما ممکن است فکر: “نه که ملک تغییر مالکیت یک مقدار زیادی است؟”

بله این چهارمین بار است که در شش سال پنج نقطه شده است بخشی از یک معامله املاک و مستغلات در این مکان. بیایید نگاهی به پیاده روی پایین تجاری املاک و مستغلات را خط حافظه.

نوامبر 2014

Broadcom و سپس به صورت محلی متعلق به شرکت عمومی اعلام کرد در ماه نوامبر آن را خرید و 73 هکتار از زمین های توسعه نیافته برای $128 میلیون از پنج نقطه و شرکای آن است.

فروش بخشی از پنج نقطه را توسعه توقیف پایگاه نظامی که شامل نزدیک homebuilding.

فن آوری شرکت که مقر آن در نزدیکی UC Irvine می گوید آن را صرف $650 میلیون بیشتر برای ساخت یک پنج ساختمان مرکزی جهان بر روی زمین است.

فوریه 2016

قبل از Broadcom پس از اتمام این مجموعه را خریداری Avago سنگاپور برای $37 میلیارد دلار است.

صاحبان جدید که نگه داشتن نام Broadcom می گویند آنها خواهید نگه داشتن اورنج کانتی حضور اما حرکت ادغام شرکت های ستاد به سن خوزه.

اوت سال 2017

Broadcom می خواهد به فروش آن ارواین ملک در حال حاضر با چهار ساختمان های اداری در آن است. پنج نقطه تمرینات خود را “حق امتناع” گزینه است.

پنج نکته می پردازد $443 میلیون برای املاک و دفتر آن فضا به علاوه 1 میلیون فوت مربع از توسعه حقوق باقی مانده برابر با اضافه کردن 1,000 خانه در جای دیگر در توسعه خواص در ارواین.

Broadcom نشانه از 20 سال اجاره با پنج نقطه برای این دو ساختمان فن آوری شرکت را اشغال.

بهار سال 2020

در پنج نقطه بسته فروش یکی از غیر Broadcom ساختمان و 11 هکتار در سایت به شهرستان از امید برای $108 میلیون. سایت توسعه یافته خواهد بود به $1 میلیارد سرطان تسهیلات.

فروش به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باید پنج نقطه اضافی 190,000 فوت مربع از توسعه قابلیت های تشکر شهرستان مشوق به ارائه فضای منطقه ای خدمات.

روز جمعه پنج نقطه اعلام کرد فروش این دو Broadcom ساختمان به پی آر پی و اجاره دفتر.

خط پایین

این 2020 فروش را دریافت پنج نقطه و شرکای آن برخی از $20 میلیون بیشتر پرداخت شد به Broadcom سه سال پیش. نه به ذکر است, Broadcom پرداخت $128 میلیون دلار برای زمین در سال 2014.

به علاوه پنج نقطه هنوز هم صاحب چهارم ساختمان که در آن دفتر مرکزی همراه با کلید آن شریک homebuilder Lennar و همچنین پارکینگ فضا.

و پنج نقطه حفظ حقوق به توسعه در این سایت (و یا در جای دیگر در آن ارواین زمین) — حدود 1.2 میلیون فوت مربع از فضای تجاری و/یا آزادانه از 1200 خانه.

چه بعدی ؟

پنج نقطه مدیر عامل امیل حداد می گوید: تازه پول نقد اجازه خواهد داد که این شرکت به فرصت طلب اگر چه او نمی داند که چه فرصت ممکن است تجاری یا مسکونی املاک و مستغلات.

“شما همیشه لباس برای حزب” او می گوید: او همیشه آماده dealmaking فلسفه است.

حداد می گوید او نیست soured در ساختمان های اداری. این درست است که یک خریدار قیمت خود را. همچنین پنج نقطه یک بار یک حق امتناع از خرید ساختمان های عقب اگر PRP در نهایت می خواهد.

حداد فکر می کند پیش بینی مرگ فضای اداری با توجه به همه گیر مرتبط با ترس راه.

مدیر عامل شرکت کند و فکر می کنم روز کاری و محل کار خواهد بود افکار پس از همه گیر فروکش. اما او اصرار دارد شرکت کشت هستند و بهترین پرورش در یک محیط اداری. و کارگران جوان موجودات بسیار اجتماعی هستند که مانند یک دفتر پرنیان.

“آنها هجوم هر قانون و هر قانون” حداد می گوید از هزاره گردهمایی با وجود ویروس در حال گسترش هشدارهای. “آنها معتاد هستند به خود socializations.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de