ما رئیس جمهور رسانهها تصویری از حامی فریاد “سفید قدرت’

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدیو نشان دادن یکی از هواداران با صدای بلند فریاد “سفید قدرت”.حامی بود در میان یک گروه از مردم در یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در یک بازنشستگی پیچیده در فلوریدا, بزرگ سیاه و سفید دیک گزارش شده است.

این فیلم نشان داد حامیان و مخالفان رئیس جمهور پرتاب سوء استفاده و ادای سوگند در یکی دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات را رد کرده است که او به دنبال سرمایه گذاری بر روی تنش های نژادی. سخنگوی خود را می گوید او را نمی شنوند سفید “قدرت” نظر.

در صدای جیر جیر بود که بعد از حذف رئیس جمهور تشکر “بزرگ مردم از روستاهای” – با اشاره به بازنشستگی جامعه شمال غرب اورلاندو که این تجمع صورت گرفت. “چپ رادیکال هیچ چیز دموکرات ها سقوط خواهد کرد در پاییز. فاسد جو است. شما به زودی ببینید!!!,” او نوشت.

در این ویدئو گنجانده شده در توییت نشان داد یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در یک سبد خرید گلف بالا بردن یک مشت گره کرده و فریاد “سفید قدرت”. او به نظر می رسد در پاسخ به یک تجمع اعتراضی خواستار او یک نژادپرست و با استفاده از profanities. دیگر ضد مغلوب ساختن پیشی جستن معترضان فریاد زد: “نازی” و دیگر اتهامات در این تجمع را برانگیخت.

Tim Scott, تنها, سیاه جمهوریخواه در سنای آمریکا گفت: در مصاحبه ای در روز یکشنبه که تصویری بود “توهین آمیز” از سوی رئیس جمهور برای حذف صدای جیر جیر خود را.

“هیچ سوالی وجود دارد که او باید آن را بازتوییت کرد و او باید فقط آن را پایین” اسکات گفت.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere رئيس جمهور گفت: “نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو” اما دیدم “شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از حامیان”.وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر گفته است که “نه رییس جمهور و دولت او و نه من می خواهم هر چیزی را به حمایت از سفید برتری”.

رئیس جمهور تهمت قبلا مواجه اتهام های و یا ترویج نژادپرستانه محتوا. در سال 2017 او را بازتوییت کرد سه التهابی ویدئوها از یک گروه نئونازی باعث ملامت از آن پس انگلستان نخست وزیر ترزا ممکن است.

او به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار 2019 در زمانی که او در یک صدای جیر جیر که چهار ما congresswomen – اسکندریه Ocasio-Cortez رشیدا Tlaib, Ayanna Pressley و Ilhan Omar – باید “بازگشت به عقب و کمک به رفع کاملا شکسته و جرم و جنایت آلوده مکان هایی که از آنها آمد”. سه نفر از چهار congresswomen متولد شده در ایالات متحده و چهار در حال شهروندان ایالات متحده.

در پاسخ به اعتراضات در هفته های اخیر بیش از مرگ جورج فلوید تهمت هشدار داد در توییتر است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” – یک عبارت استفاده شده توسط میامی مقابله رئیس پلیس والتر Headley در اوج جنبش حقوق مدنی در سال 1967.

این خط باعث توییتر برای محدود کردن رئیس جمهور جیر بر این اساس است که آن را شکست پلت فرم قوانین در ستایش خشونت است.

و تهمت مواجه شده است و اتهام نژاد پرستی در هفته های اخیر برای بارها و بارها با استفاده از عبارت “کونگ آنفولانزا” برای توصیف coronavirus. کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور استفاده از واژه نژادپرست است.

“آنچه رئیس جمهور می کند این است که اشاره به این واقعیت است که منشاء این ویروس در چین گفت:” کری وزیر Kayleigh McEnany.

در ضمن یک نظر سنجی مهر نشان می دهد که اکثریت مردم آمریکا موافق با سیاه زندگی مهم جنبش و معتقد است تظاهرات منجر به پلیس اصلاحات.

شش در 10 آمریکایی رد از رئیس جمهور تهمت را از دست داده و تظاهرات اخیر با توجه به نظرسنجی در حالی که بیش از نیمی می گویند که او موفق به نشان می دهد به اندازه کافی درک در مورد اعتراض ها و نگرانی است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de