Steve Kazee سهام شایان ستایش تصویر 3-پسر ماه, Callum

واشنگتن دی سی: آمریکا بازیگر Steve Kazee ریختن قلب خود را به پسر کلوم مایکل شورشی و یک شایان ستایش عکس جدید از خود و نامزد Jenna Dewan را که تبدیل به 4 ماه جولای 6.

44 ساله ستاره قرار دادن عکس کودک خود را در Instagram. در خود, عنوان, اولین بار, پدر رو احساساتی در مورد کلوم و گفت که او قلب کوچک “آسانسور معدن هر روز که غرق آن را بیش از حد کم است.”

جدید پدر نوشت: “این به من می دهد قدرت به مبارزه برای آینده ای بهتر برای همه قلب کوچک وجود دارد. آن را به من می دهد عشق به التیام زخمهای من به طوری که من به اندازه کافی قوی برای آب و محاکمات است. این به من آرامش به سهولت من نگران باشید که آن را احساس می کند مانند همه از دست رفته است. آن را به من می دهد چشم انداز به طوری که من ممکن است دیدن جهان به وضوح و آن را به عنوان واقعا به جای آنچه در آن به نظر می رسد.”

این ‘رزمندگان’ star افزود: “این به من امید میده که ما بهترین روز جلوتر از ما. آن را به من می خنده وقتی که من به آن نیاز دارید و اشک وقتی که من نمی تواند درک چقدر من آن را دوست دارم.”

Kazee به این نتیجه رسیدند: “این به من می دهد همه چیز و من قول می دهم آن را به من همه چیز را به مطمئن شوید که آن را بیت به عنوان با صدای بلند می درخشد و به عنوان روشن به عنوان این می تواند قلب را. .”

در ماه مارس پس از Kazee و دیوان استقبال کودک کالوم, برادوی ستاره raved در مورد پسر خود را در رسانه های اجتماعی.

با توجه به مجله مردم در اوایل این ماه Kazee مشترک یک عکس از Callum و گفت که او در حال حاضر تدریس می شود زن و شوهر بسیار در چند ماه گذشته ،

“او شده است یک یادآوری ثابت به سرب با عشق به آموزش فرزندان خود را به خوبی و برای پر کردن قلب خود را با عشق و محبت و همدلی برای دیگران” Kazee نوشت: در Instagram.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de