Rahul مردم را به پیوستن به مبارزه علیه افزایش قیمت سوخت

دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در روز دوشنبه دوباره در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در دولت مرکزی برای افزایش قیمت سوخت و خواست مردم برای پیوستن به مبارزه علیه آن است.

سابق رئیس حزب کنگره در زمان به توییتر برای نشان دادن خشم او و اظهار داشت: “بیا و پیوستن به #SpeakUpAgainstFuelHike کمپین.” این آمد و پس از دولتی بازاریابی نفت شرکت افزایش قیمت بنزین و دیزل در روز دوشنبه یک روز پس از وجود دارد, هیچ افزایش در نرخ که در حال افزایش به طور مداوم به مدت سه هفته.

راهول گاندی نیز به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در جایی که یک فرد می تواند شنیده شود گفت که دولت “مالش نمک بر زخم مردم” با افزایش قیمت در زمانی که مردم یا بیکار هستند یا نه دریافت حقوق.

“در میان coronavirus همه گیر و تنش با چین مرکز ترک کرده است مشترک به دفع کردن برای خود. آن را غارت و چپاول کشور با افزایش قیمت بنزین و دیزل از گذشته 21 روز. فقرا و طبقه متوسط مردم درمانده” به روایت تصویری.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط راهول گاندی رفت و به اصرار مردم به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر افزایش به طوری که آن را اراضی “گوش های ناشنوا از دولت”. راوی پرسید: هموطنان برای به اشتراک گذاشتن تصویری از مردم ناراضی با #SpeakUpAgainstFuelHike برچسب در رسانه های اجتماعی خود را اداره کند از ساعت 10 صبح به بعد در روز دوشنبه.

در ابتدا حزب کنگره نیز تصمیم به راه اندازی پنج روز اعتراض شروع 30 ژوئن علیه افزایش قیمت سوخت در هر بلوک از کشور است. این حزب نیز برگزاری تظاهرات, بین ساعت 11 صبح و 12 ظهر روز دوشنبه در مقابل دولت مرکزی دفاتر در برابر افزایش قیمت سوخت گفت: ارشد کنگره رهبر K. C. N در روز یکشنبه.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de