لهستانی جمهور نتواند برای جلوگیری از رواناب خروج نظرسنجی ها نشان می دهد تنها چند روز پس از کاخ سفید بازدید

http://www.washingtonpost.com/video/world/high-stakes-polish-presidential-election-brings-voters-out/2020/06/28/5efe9f25-f979-414b-97b7-e565e47ede71_video.html

رئیس آندره Duda نتوانست به اندازه کافی رای گیری در روز یکشنبه انتخابات برای جلوگیری از رواناب با توجه به خروج سنجی وادار کردن او به آنچه که انتظار می رود به یک محکم جنگیدند سر به سر مسابقه با لیبرال شهردار ورشو بود.

Duda, نامزد حاکم پوپولیستی حزب قانون و عدالت تنظیم شده است را به نفع خود 41.8 درصد از آرا با توجه به نظرسنجی های خروج در حالی که ورشو شهردار Rafal Trzaskowski است انتظار می رود را به نفع خود 30.4 درصد است. مردم در انتخابات بالا بود در 62.9 درصد است.

در حالی که Duda باقی مانده به راحتی پیش رو تحلیلگران می گویند که تغییر خواهد کرد در طول یک انتخابات در دو هفته به عنوان مخالفت رای دهندگان که حمایت شده بود تقسیم در دور اول متحد در اطراف Trzaskowski.

“آن نزدیک خواهد شد” گفت: Malgorzata Bonikowska رئیس جمهور از ورشو مستقر در مرکز روابط بین المللی. “مردم در حال رای گیری برای دو Polands. آنها مانند آتش و آب.”

رای گیری پتانسیل تغییر شکل لهستان در ارتباط با اروپا است. Duda است برخی برای قانون و عدالت سیاسی برنامه که قرار است در یک دوره برخورد با اتحادیه اروپا است. بروکسل متهم این دولت از تهدید حکومت قانون و استقلال قوه قضائیه.

در ضمن Trzaskowski یک عضو سابق پارلمان اروپا که به هفت زبان صحبت میکند شناخته شده است که بیشتر روابط دوستانه با بروکسل است.

صحبت در جايزه شب انتخابات رویداد Trzaskowski گفت: انتخاب برای رای دهندگان خواهد بود بین “باز لهستان” و یکی این است که “به دنبال یک دشمن” با رئیس جمهور است که در تلاش برای تقسیم.

در رویداد Duda نگهداری می شود که خود مزیت بود “عظیم” و گفت: انتخاب بين “توسعه” و زوال زندگی عادی قطب تحت مخالف است. مزایای اجتماعی برای خانواده ها شده اند و عمده ستون از قانون و عدالت در سیاست.

[او گشتند نامشخص لهستانی رئیس جمهور به دنبال افزایش از مغلوب ساختن پیشی جستن]

رای گیری شده بود و قرار است برای ماه مه با قانون و عدالت سوق دادن به آن را نگه دارید و با وجود این همه گیر زیرا هر گونه تاخیر می تواند صدمه دیده است شانس خود را در میان نتیجه بحران اقتصادی و نصب موشکافی بیش از چگونه دولت به کار گرفته شیوع. اما آن را مجبور به تاخیر در اصرار یکی از شرکای ائتلاف.

Sami Sokolowski

AP

نامزد انتخابات ریاست جمهوری Rafal Trzaskowski با همسرش, Malgorzata, کست رای خود را در انتخابات در ورشو در روز یکشنبه.

به عنوان نظر سنجی محکم Duda کاهش یافت و بر ضد همجنسگرایان و بلاغت در یک تلاش آشکار برای آبکاری پایه خود را, اما نظرات خود را ناشی از یک واکنش حتی در شدت کاتولیک لهستان.

اعضا از قانون و عدالت بود گفت: آنها امیدوار Duda سفر به واشنگتن در هفته گذشته را افزایش شانس خود را از انتخاب مجدد. اما این سفر سقوط کوتاه از انتظارات اولیه در طرف لهستانی با هیچ شرکت جزئیات اعلام کرد در حرکت نیروهای ایالات متحده به لهستان.

http://www.washingtonpost.com/video/world/trump-polands-duda-respond-to-allegations-of-election-interference/2020/06/24/423188d6-6fa4-4d08-a25d-6bea12e04445_video.html

ورشو بوده و لابی گری برای ایالات متحده برای افزایش امنیت خود از حضور در لهستان است که در آن مقامات می گویند حتی بیشتر مهم است زیرا ایالات متحده اعلام کرد که آن را برداشت 9,500 نیروهای نظامی از آلمان است.

صحبت در Duda سفر به واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد بود که وقت خواهد بود “بسیار موفق است.”

داریوش Kalan در ورشو کمک به این گزارش.

تحلیل: یک جدا مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت مشتاق لهستانی رئیس جمهور

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ارسال خواهد شد برخی از سربازان او در خارج از آلمان به لهستان

روز پس از Brexit می شود تقریبا در برخی از لهستان دادگاه عالی می گوید که کشور می تواند در معرض خطر خروج از E. U. بیش از حد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de