جزایر اقیانوس آرام در جنوب کالیفرنیا در حال مرگ هستند در یک نرخ بالاتر از coronavirus از هر گروه نژادی در منطقه و در سطح ایالت مسئله طرفداران می گویند که گرفتن جاروب تحت رادار به دلیل جمعیت کوچک است و گرایش به فشرده با دیگر گروه های قومی.

در حالی که coronavirus مورد اعداد به طور کلی پایین تر برای بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام از نرخ مرگ و نامتناسب بالاتر زمانی که کل جمعیت به حساب گرفته شده است با توجه به California Department of Public Health.

آمار ملی انگلیس نشان می دهد یکی در 3,100 جزایر اقیانوس آرام, آمریکایی درگذشت از کروناویروس که به مقدار 32.7 مرگ و میر در هر 100 ، 000 بیش از Latinos سفید آمریکایی و آسیایی و آمریکایی است. تنها سیاه و سفید آمریکایی ها و مردم بومی بالاتر مرگ و میر در ایالات متحده است.

در این جامعه که در آن قاتل شماره یک است, بیماری های قلبی, ویروس عمل کرده است بسیار شبیه به یک جرقه کوچک است که باعث یک آتش سوزی گفت: Alisi Tulua, مدیر برنامه, برای اورنج کانتی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام داد که همچنین بخشی از ملی جزایر اقیانوس آرام COVID-19 تیم پاسخ.

“بسیاری از اعضای جامعه نیز در دیالیز,” او گفت:. “بنابراین ما در حال تجربه یک تاثیر شدید.”

همانطور که از ژوئن 25, 345 موارد ثبت شده در جزایر اقیانوس آرام جامعه در لس آنجلس, 84 در شهرستان سان Diego 48 در اورنج کانتی و 46 در سن برناردینو کانتی. در کنار رودخانه شهرستان جزایر اقیانوس آرام گروه بندی می شوند با آمریکایی های آسیایی تبار که طرفداران می گویند باعث می شود آن را سخت تر برای دریافت یک تصویر روشن. کالیفرنیا با 871 مورد دوم در این کشور به کمترین تعداد از coronavirus موارد در میان جزایر اقیانوس آرام.

یک گزارش منتشر شده در ماه مه توسط دانشگاه UCLA مرکز مطالعات آمریکای لاتین بهداشت و فرهنگ نشان داد که در 18-34 گروه سنی جزایر اقیانوس آرام در حدود 300 مورد در هر 100 ، 000 در مقایسه با 72.9 در میان سفید پوستان است.

ویران Marshallese جامعه

در آرکانزاس که گزارش 1,116 موارد به عنوان ژوئن 25 — بالاترین در این کشور برای جزایر اقیانوس آرام — ویروس پاره پاره در سراسر Marshallese جامعه بسیاری از آنها در کشتارگاههای طیور.

باغ بیشه ساکن كيلاني ابریشم خود را از دست داده 70 ساله و یک پسر عموی اولین بار یک زن در 40s خود را به ویروس. هر دو درگذشت, در ماه گذشته, در عرض یک هفته از یکدیگر است. ابریشم گفت: Marshallese جامعه در مرکزی اورنج کانتی دارای ارتباطات قوی به جامعه در آرکانزاس که در آن بیش از 12000 Marshallese مردم زندگی می کنند. او به تنهایی بیش از 100 اعضای خانواده که اقامت در داخل و اطراف اسپرینگدیل.

“بسیاری از خانواده ها را در اینجا در حال دیدن متعدد مرگ و میر در خانواده” ابریشم گفت. “آن بوده است دلخراش.”

او همچنین می داند که از اعضای خانواده که سفر به آرکانزاس برای مراقبت از پدر و مادر که تبدیل شده اند آلوده به COVID-19 یا برای دفن عزیزان که فوت کرده اند از ویروس. اما همه گیر آورده Marshallese جوامع در هر دو کشور نزدیک تر ابریشم گفت.

“چه اتفاقی افتاد در آرکانزاس افزایش آگاهی در اینجا ساخته شده و جامعه ما بیشتر مراقب باشند,” او گفت:. “آن را ایجاد کرده است این پیوند نزدیک در درون جامعه به تجمع یکدیگر برای کمک به کسانی که از دست داده اند اعضای خانواده و یا کسانی که در حال مبارزه برای دریافت کمک.”

ابریشم کمک می کند تا تفسیر برای اعضای خانواده در آرکانزاس از طریق تلفن به طوری که آنها می توانید دسترسی به منابع و خدمات است.

“این شکسته قلب من است که من نمی تواند در سمت راست وجود دارد با آنها و انجام بیشتر برای آنها” او گفت:.

مبارزه با دروغ و ننگ

قطعا وجود دارد یک ننگ در جامعه وقتی که می آید به هر نوع بیماری Tulua گفت.

“بسیاری از نگاه یک بیماری به عنوان نوعی از یک نفرین است که وجود دارد این است که چیزی اشتباه است با خانواده خود را,” او گفت:. “مردم نمی خواهید به اعتراف آنها آلوده شده اند چرا که آنها نمی خواهید آن را به نظر می رسد مانند خانواده های آنها unhygienic. بخش بزرگی از تلاش های ما این است که برای تغییر این تفکر با به اشتراک گذاشتن داستان ها و مردم ارائه دسترسی به منابع است.”

مبارزه با دروغ در مورد این بیماری همه گیر واقعی است گفت: دکتر Raynald Samoa, یک متخصص غدد در شهرستان از امید در دوارت که در خدمت به عنوان بالينی منجر به ملی جزایر اقیانوس آرام COVID-19 تیم پاسخ.

“من غمگین که برای دیدن بسیاری از مردم خود در محافل بر این باورند که این بیماری همه گیر جعل است,” او گفت:.

در اواخر ماه مارس ساموآ است که از جزایر اقیانوس آرام فرود تشخیص داده شد با کوروناویروس. او چیزی است که غیر معمول بود برای او. او تا اطلاعات خود را در مورد تشخیص در Facebook.

“من تصمیم به بیرون می آیند و صحبت می کنند در برابر آن اعتقاد” او گفت:. “وقتی که دیگران در جامعه شروع به اشتراک گذاری داستان خود را با من.”

مشکلات بهداشت و درمان دسترسی

عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی نیز یک مسئله جدی برای اقیانوس آرام جزایر ساموآ گفت. در حالی که هیچ داده ای در دسترس برای جنوب کالیفرنیا گفت: در برخی از بخش هایی از ایالت واشنگتن تنها 10 درصد از جزایر اقیانوس آرام بیمه درمانی داشته باشند.

“در سراسر کشور نرخ بیمه بالاتر است و در جزایر اقیانوس آرام جوامع چرا که بسیاری می توانند آن را ندارند و یا ممکن است قادر به آن را دریافت کند زیرا آنها مستند نشده” او گفت:.

بسیاری از جوامع حتی نمی باید دسترسی به پزشکی. ایالات متحده وعده داده بود که ساکنان آسیا و اقیانوسیه پالائو و جزایر مارشال را دریافت مزایای پزشکی از طریق یک 1986 پیمان شناخته شده به عنوان جمع و جور از انجمن و یا COFA بود که حدود 40 سال پس از ایالات متحده آمریکا انجام شده سلاح های هسته ای آزمایش در جزایر مارشال که بعدها مرتبط با سرطان و دیگر مشکلات سلامتی.

اما در سال 1996 در ایالات متحده مسئولیت شخصی و کار فرصت عمل در زمان مدیکید دور از جزایر. Rep. تونی Cardenas, D-چشم انداز شهر است که منجر به تلاش برای بازگرداندن که دسترسی به این جوامع است.

ساموآ می گوید که برای کمک به گروه های اجتماعی اعمال می شود, و امن کمک های مالی. فقدان اطلاعات گفت: منفی موثر بر این جوامع است.

“ما زمان خدمات درمانی عمومی است که توسط سوخت داده,” او گفت:. “داده های مطرح برای برجسته کردن نگرانی های سلامت در جامعه و به دنبال منابع برای پرداختن به این نگرانی ها. ما هنوز در حال مبارزه با داده های قطعه. ما لازم نیست به اندازه کافی داده است.”

یک جامعه با الهام از ایمان

در جزایر اقیانوس آرام جامعه که در آن کلیسا است توپی از جمعی از گردهمایی رهبران مذهبی باید پیشگام تلاش برای ایجاد آگاهی در میان اعضای آسیب coronavirus می تواند باعث Tulua گفت.

“بسیاری از کلیساهای ما در جنوب کالیفرنیا باقی مانده اند بسته شده,” او گفت:. “ایمان به رهبران نه تنها کمک به تعامل با جوامع خود را در مورد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب در برابر ویروس اما همچنین مدل که رفتار.”

برگرد. Pausa تامپسون از Dominguez ساموآیی کلیسا در کامپتون. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

برگرد. Pausa Thompson, سر کشیش Dominguez ساموآیی جماعت کلیسای مسیحی در کامپتون گفت: کلیسای خود را بازگشایی در انطباق با دستورالعمل دولت برای خانه عبادت است. اما او را به فکر کردن در مورد خاموش کردن آن پس از دیدن موارد افزایش در لس آنجلس.

تامپسون معتقد است رهبران مذهبی می تواند کمک به ترجمه این شهرستان داده های سلامت برای عبادت. و او به معنی واقعی کلمه ترجمه کنید چون زبان موانع در راه درک درست از این مسائل است.

“ما به عنوان روحانیت می تواند در خدمت به عنوان بازوها و پاها برای حرفه ای پزشکی,” او گفت:. “هدف ما این است که به نگه داشتن اعداد به عنوان کم که ممکن است در یک جامعه است که بسیار آسیب پذیر به دلیل زمینه ما شرایط بهداشتی و اقتصادی تفاوت.”

Coronavirus تا حد زیادی تحت تاثیر جزایر اقیانوس آرام’ توانایی به عمل و ایمان خود را از جمله شیوه ای که در تشییع جنازه انجام شده است. به طور معمول این استادانه درست شده, آداب و رسوم, اما مقررات دولت باید تا حد زیادی محدود تعداد زیادی از مردم که می تواند در حال حاضر.

این جزایر اقیانوس آرام جامعه است که عمدتا مسیحی است.

“ما همیشه از مردم مذهبی و حتی قبل از ما شد و مسیحیان” تامپسون گفت. “ایمان این است که به شدت ریشه دوانده در DNA ما به عنوان ما به چیزی بزرگتر از خودمان را برای روزی هدایت و حکمت.”

ایمان است که در ادامه به حمل جامعه از طریق این زمان دشوار است حتی اگر درهای کلیسا بسته شده, او گفت:.

“ما تا به توسعه یک حس عمیق تر از معنویت پس از ویروس. هنگامی که شما در مواجهه با مرگ و میر خود را در آن به ارمغان می آورد شما را به خدا نزدیک تر.”

فرهنگ و آداب و رسوم تهدید

جزایر اقیانوس آرام نیز به شدت جمعی از مردم گفت: هایدی Quenga مدیر Kutturan Chamoru بنیاد در ساحل طولانی است که با هدف حفظ میراث Mariana Islands را از طریق رقص و موسیقی و زبان و مشاوره همکاران. این گروه نیز گرفته شده یک نقش فعال در گرفتن کلمه مورد 2020 سرشماری و در کمک به اعضای جامعه حرکت سیستم مراقبت های بهداشتی, او گفت:.

Quenga گفت: عدم جمعی فعالیت هایی مانند رقص و آواز است عمیقا تحت تاثیر جامعه است.

“ما دیده ایم عمده جزایر اقیانوس آرام, جشنواره لغو شد از طریق پایان سال آینده,” او گفت:. “آن بوده است ویرانگر باشد.”

Quenga می گوید: او نیز از دیدن بسیاری از خانواده ها با هم برای دبیرستان و فارغ التحصیلی است که معمولا جشن با شور و شوق زیادی در جامعه است.

“بهتر داده ها بسیار مهم است بنابراین ما می تواند کمک به جوامع ما درک شدت از این بیماری همه گیر و تاثیر اقدامات خود را,” او گفت:. “ما نمی خواهیم به شماره یک گروه نژادی به مثبت ترین موارد است. ما واقعا احساس فشار از آن است.”

اعضاي مسن تر جزایر اقیانوس آرام جامعه زندگی نمی کنند در خانه های سالمندان اما با خانواده های خود. اما که آنها را قرار می دهد در معرض خطر و همچنین به دلیل جوانتر از اعضای خانواده که اغلب نگه ضروری شغل می تواند ویروس های Tulua گفت.

“این افراد که نگه فرهنگی حکمت و اطلاعات است که بسیاری از ما که متولد و بزرگ شده در این کشور هنوز نمی,” او گفت:. “بنابراین یک بخشی از این نیز در مورد حفظ فرهنگ برای کسانی از ما در خارج از کشور. اگر ما از دست ما بزرگان ما از سنت ها و اتصال به ریشه های ما ممکن است از دست رفته با آنها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de