Hamna مریم – حیدرآباد دختر-در-قانون خدمت سرخپوستان در CG جده

حیدرآباد: Hamna Meriam, یک زن جوان دیپلمات از سال 2017, هندی, خارجی, خدمات (IFS) دسته ای پیوست هند کنسولگری جده, on Dec. 10, 2019 به عنوان جدید کنسول از جامعه رفاه.

خانواده پس زمینه

دختر یک دکتر معروف زن و شوهر از Calicut در مالابار منطقه کرالا Hamna انتخاب یک حرفه ای به غیر از پزشکی و مطالعه زبان و ادبیات انگلیسی از Ramjas کالج به دست آمده و مدرک کارشناسی ارشد خود را در همان رشته از دانشگاه دهلی. در حالی که خدمت به عنوان مكاتبات ، استاد در Farook, کالج, Calicut او صعود 28 رتبه در بررسی خدمات مدنی.

Hamna پدر مشهور اطفال دکتر T. P. اشرف سابق مباشرت کردن از Calicut کالج پزشکی و مدیر اجرایی سابق کرالا دولت تامین اجتماعی ماموریت در حالی که مادر او دکتر P. V. Jowhara یک فیزیولوژیست در Calicut دانشکده پزشکی.

Meriam, عروسی, Abdul Muzammil خان یک افسر IAS از Telangana کادر از همان دسته ای. Muzammil خان جوانترین پسر A. K. خان بازنشسته IPS افسر سابق پلیس Comissioner حیدرآباد.

اولین افسر زن در GC جده

Hamna فرض موقعیت در کنسولگری جده پس از تصدی او در سفارت هند در پاریس که در آن او تا به حال خود را تکمیل زبان فرانسه آموزش قبل از ترک اروپا در ماه اکتبر این سال است.

هندی سرکنسول محمد نور رحمان شیخ گفته بود عربستان روزنامه که او بسیار خوشحال بود که اولین زن IFS افسر پیوستن به کنسولگری تیم در زمانی که صد ساله تاریخی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی در روابط بین هند و عربستان سعودی لمس ارتفاعات جدید از همکاری استراتژیک.

عربستان سعودی از هند 4 بزرگترین شریک تجاری با منبع اصلی انرژی است.

ابراز شادی خود را برای دریافت یک فرصت برای خدمت به یک میلیون و قوی جامعه هند در منطقه غرب عربستان سعودی Hamna گفت: “من جامعه رفاه به عنوان یک منطقه که در آن من می توانم در یک مقدار زیادی در خدمت جامعه پر جنب و جوش در این بخش از جهان است.”

Hyderabadis و Malayalis تشکیل یک سهم شیر از جامعه هند در عربستان سعودی است.

“Hamna ترکیب بسیار خوبی از چاق که به کسی از حیدرآباد به عنوان Keralite و Telangana جوامع عمده جوامع در این بخش از جهان است. Hamna انتصاب کمک خواهد کرد در کنسولگری توسعه برنامه ها و تعامل با این جوامع در یک زمان هنگامی که کنسولگری بسیار فعالانه رسیدن به همه اقشار جامعه هندی” شیخ اضافه شده است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de