Covid-19 پاک کردن است دهه از دستاوردهای اقتصادی از طریق جهانی شدن

به اشتراک گذاریبه اشتراک گذاری

چندی پیش به گام را از طریق lushly کاشته دیوار سبز در سنگاپور فرودگاه Changi بود به راه رفتن به یک تا کنون-بیشتر-در سطح جهانی متصل آینده.

میلیون ها نفر از مسافران هر ماه با عجله و از مقصد در سراسر جهان از طریق پیشرفته ترین تجربه سفر در زمین — تراورس Changi جدید 1 میلیارد دلار ترمینال به معنای بررسی در انداختن کیف و شبانه روزی پرواز تنها با لمس چند دکمه.

طولانی توقف? خوب مشکل است. شما می توانید معطل در فرودگاه Jewel Changi با آن جنگل تاج و 131-پای باران گرداب جهان بلندترین آبشار سرپوشیده. سرگردان به پشت بام استخر شنا و هواپیما ، و یا ترک فرودگاه به صورت رایگان تور اثیری برج شهر-دولت در مرکز مالی جهان و تجارت سیستم.

اما مانند آتش طریق نوتردام coronavirus همه گیر از سال 2020 در حال حاضر سکوت این کلیسای جامع از ارتباط عطف Changi به نماد چه تحلیلگران می گویند در حال حاضر می تواند یک دهه از دست رفته از سفر تجارت, سرمایه گذاری و مهاجرت به عنوان دهه جهانی شدن را به یک عصر جدید جهانی فاصله.

“در صورت عدم وجود جنگ بین قدرت های بزرگ ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” آدم پوزن, رئيس جمهور از پترسون موسسه اقتصاد در واشنگتن است.

Before the global pandemic, travelers at Changi Airport in Singapore would pass the time by visiting the 131-foot Rain Vortex, the world's largest indoor waterfall. (WF Sihardian/NurPhoto/Getty Images)
The Rain Vortex at Changi Airport in Singapore is no longer operating as the coronavirus has hindered the travel industry significantly. Traffic at the airport plunged from 5.9 million passengers in January to 25,200 in April — a 99.5 percent drop. (Suhaimi Abdullah/Getty Images)

سمت چپ: قبل از همه گیر جهانی, مسافران در فرودگاه Changi سنگاپور به تصویب زمان با مراجعه به 131-پای باران گرداب بزرگترین آبشار سرپوشیده. (WF Sihardian/NurPhoto/گتی ایماژ). راست: باران گرداب در فرودگاه Changi سنگاپور است و دیگر عامل به عنوان coronavirus است مانع سفر صنعت به طور قابل توجهی. ترافیک در فرودگاه سقوط از 5.9 میلیون مسافر در ماه ژانویه به 25,200 در آوریل — 99.5 درصد افت. (Suhaimi عبدالله/گتی ایماژ)

در Changi, یکی از بزرگ جهان سفر هاب ترافیک سقوط از 5.9 میلیون مسافر در ماه ژانویه به صرف 25,200 در آوریل — 99.5 درصد افت. تعدادی از شرکت های هواپیمایی در خدمت فرودگاه سقوط از 91 به 35. دو نفر از چهار نفر اصلی پایانه ها شده اند به طور موقت mothballed; برنامه پنجم تعیین شده است و حداقل دو سال.

“صنایع است که بستگی سفر مانند حمل و نقل هوایی هتل ها و گردشگری را به یک زمان طولانی به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند” هشدار داد سنگاپوری نخست وزیر Lee Hsien Loong.

اما سفر تنها یک راه است که coronavirus اخلال جهانی در ارتباط است. این بیماری همه گیر است قطع جریان از کارگران پول و کالا که به طور فزاینده ای محدود جهان پس از جنگ, کمک به بیش از یک میلیارد نفر را از فقر پس از سقوط دیوار برلین و تحویل بی سابقه ثبات و رفاه به خیلی از این سیاره است. به محفظهای قرار دادن: ایالات متحده سرمایه گذاری در چین و افزایش تقاضا برای دانه های سویا که فعال برزیل کشاورزان برای خرید ماشین آلمانی.

افزایش ناسیونالیسم اقتصادی در حال حاضر chipping دور در جهانی شدن قبل از اولین بیماران در ووهان چین آغاز شد و به سقوط بیمار در ماه دسامبر. اما coronavirus که بیمار حداقل 9.6 میلیون نفر کشته و بیش از 487,000 در حال حاضر تغییر شکل دیرینه فرهنگی و اقتصادی و روابط سیاسی به طور فزاینده قطبی جهان است.

“همه گیر شده است به طوری که شما در حال حاضر اضافی بهانه ای برای جلوگیری از انسان به انسان تماس و فکری و اقتصادی, بورس” پوزن گفت. “این یک خوردگی جهانی شدن, اما آن را نیز یک شتاب یک واقعیت است که در حال حاضر اتفاق می افتد.”

[صندوق بین المللی پول می گوید جهانی سقوط اقتصادی ناشی از کوروناویروس خواهد بود حتی بدتر از ترس]

طلایی عصر جهانی شدن آورده رفاه, اما آن را نیز آورده غرور. رکود بزرگ از اواخر دهه 2000 زمانی که از کوره در رفته بیش از استقراض توسط مردم و دولت همراه با ارزان آسان و سمی و ابزارهای مالی ضعیف مقررات منجر به سقوط است که گود کردن پس انداز های شخصی و ملی ذخایر. دهه است که به دنبال آن شاهد احیای حمایت از تولیدات داخلی; جهانی الگوهای تجارت و سرمایه گذاری مستقیم خارجی هرگز واقعا شیار خود را به عقب.

اما که ممکن است چیزی نسبت به چه می آید بعدی.

چند پیشنهاد انهدام کامل از جهانی شدن است. این بیماری همه گیر را قابل توجه اما نسبتا کم عمق ضربه به حمل و نقل نسبت به سفر نشان می دهد جهان از مردم و شرکت ها و کشورها هنوز هم آماده به انجام کسب و کار با یکدیگر است. در عین حال حتی به عنوان rebounding سهام و بازگشایی کسب و کار نشان می دهد تمایل برای بازگشت سریع به حالت عادی راه ما سفر و کار و مصرف و سرمایه گذاری و تعامل مهاجرت همکاری در مسائل جهانی و به دنبال رفاه است و به احتمال زیاد تغییر کرده برای سال آمده است.

تخلیه آسمان

تعداد مسافر نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که جهان یخ در محل.

همه گیر نهفته است سفر جهانی شبیه هیچ دیگر رویداد در تاریخ: توسط بهار هر کشور در جهان پرتاب کرده بود تا به نوعی از ورود محدودیت با توجه به سازمان ملل متحد سازمان جهانی گردشگری. در ماه آوریل بین المللی هوایی مسافری سفر کاهش یافت و به سطح دیده نمی شود پس از 1970s.


محدودیت های مسافرتی بین المللی

گردشگری با توجه به covid-19

کامل بسته شدن مرز

جزئی و بسته شدن مرزها

مقصد خاص محدودیت های مسافرتی

تعلیق پروازهای

از دیگر اقدامات

داده ها از ژوئن 15. اقدامات دیگر شامل

قرنطینه و یا خود انزوا برای 14 روز ویزا

اقدامات و یا درخواست پزشکی نمایش

گواهی قبل یا بعد از ورود

محدودیت های مسافرتی بین المللی

گردشگری با توجه به covid-19

کامل بسته شدن مرز

تعلیق پروازهای

جزئی و بسته شدن مرزها

از دیگر اقدامات

مقصد خاص محدودیت های مسافرتی

داده ها از ژوئن 15. اقدامات دیگر شامل قرنطینه یا

خود انزوا برای 14 روز ویزا اقدامات و یا درخواست

پزشکی نمایش/گواهی قبل یا بعد از ورود

محدودیت های مسافرتی برای گردشگری بین المللی با توجه به covid-19

کامل بسته شدن مرز

تعلیق پروازهای

جزئی و بسته شدن مرزها

از دیگر اقدامات

مقصد خاص محدودیت های مسافرتی

داده ها از ژوئن 15. اقدامات دیگر شامل قرنطینه و یا خود انزوا برای 14 روز ویزا اقدامات

و یا درخواست پزشکی نمایش/گواهی قبل یا بعد از ورود

محدودیت های مسافرتی برای گردشگری بین المللی با توجه به covid-19

تعلیق پروازهای

کامل بسته شدن مرز

جزئی و بسته شدن مرزها

از دیگر اقدامات

مقصد خاص محدودیت های مسافرتی

شصت و پنج درصد از کشورها دارای مرز کاملا بسته به گردشگری بین المللی است.

داده ها از ژوئن 15. اقدامات دیگر شامل قرنطینه و یا خود انزوا برای 14 روز ویزا اقدامات و یا درخواست

پزشکی نمایش/گواهی قبل یا بعد از ورود

محدودیت های مسافرتی برای گردشگری بین المللی با توجه به covid-19

تعلیق پروازهای

کامل بسته شدن مرز

جزئی و بسته شدن مرزها

از دیگر اقدامات

مقصد خاص محدودیت های مسافرتی

شصت و پنج درصد از کشورها دارای مرز کاملا بسته به گردشگری بین المللی است.

داده ها از ژوئن 15. اقدامات دیگر شامل قرنطینه و یا خود انزوا برای 14 روز ویزا اقدامات و یا درخواست پزشکی نمایش/گواهی قبل یا بعد از ورود

تحلیلگران در حال حاضر پروژه یک سال سابقه بیش از سال افت در تعداد گردشگر از آنجا که 80 درصد. مقایسه کنید که به رکود بزرگ در سال 2009 زمانی که ورود کاهش یافته است و تنها 4 درصد یا سارس بیماری همه گیر از سال 2002 زمانی که آنها سقوط 0.4 درصد است.

[Coronavirus شکل دهی مجدد یک سلسله مراتب: چه کسی می تواند سفر که در آن]

شیلی LATAM کلمبیا Avianca, باکره استرالیا و بریتانیا Flybe airlines همه اعلام ورشکستگی کرده است. اما سقوط از سفر به خطر می اندازد نه تنها خطوط هوایی و هتل ها — آن را نیز تهدید می کند تلاش های حفاظت در مکان هایی مانند نامیبیا به عنوان مثال که در آن توریست دلار مجاز فقیر ملت برای حفظ گسترده ای طبیعی برای حفظ بزرگترین جمعیت کرگدن سیاه و سفید. آن را تهدید می کند مبادلات فرهنگی مانند ترم و سال-برنامه های خارج از کشور که ارسال صدها نفر از هزاران نفر از دانشجویان آمریکایی در خارج از کشور هر سال در حال حاضر به حالت تعلیق تعویق و یا لغو شود.

Image: Virgin Australia aircraft remain grounded at Sydney Airport. The drop in travel forced the airline to declare bankruptcy. (Brendon Thorne/Bloomberg)

و آن را تهدید می کند کسب و کار و دیگر ارتباطات است. دانیل Runde مدیر پروژه در رفاه و توسعه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی, به یاد می آورد اخیر زوم تماس آورده است که با هم 20 نفر از ایالات متحده, برزیل و کلمبیا برای یک کنفرانس در آینده از جنگل های بارانی آمازون.

“وجود دارد هیچ کشیدن مردم در گذشته و قبل از جلسه به همه چیز کار کردن” او گفت:. “شما نمی توانید انتخاب کنید تا زبان بدن از یک دانه دار تصویر ویدئویی. ارتباطات غیرکلامی را از دست داده است و وجود تنش در تماس شاید به دلیل آن است.

“شما نمی توانید فقط به طبقه بالا و پایان مکالمه ، آن را احساس می کند مانند شما در حال از دست رفته 50 درصد از اطلاعات شما نیاز به انجام کار خود را.”

در سراسر جهان سوم و چهارم ردیف شهرستانها — کوردوبا, آرژانتین; کراکوف, لهستان; Austin — در صورت طولانی آهسته صعود به ارتباط با جهان گسترده تر.

اما این است که در مورد بیش از فقط مسافرت هوایی. فضایی و ترافیک عابر پیاده در ایالات متحده در زمین های هم مرز با مکزیک و کانادا سقوط کرد در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت شده. موانع جدید که به ضرب گلوله در یک بار-باز کردن مرزهای اتحادیه اروپا ممکن است به مراتب مشکل تر است به پایین.

“چه نشانی از آن است که به طور فزاینده ای منزوی و ما منجر به منزوی نگرش حمایتی در سراسر جهان در همه چیز را که ما انجام می دهیم” گفت: John Grant تحلیلگر ارشد انگلیسی در سفر ارائه دهنده اطلاعات OAG. “همه از این آموزش فوق العاده و به اشتراک گذاری از تاریخ دانش از چند نژادی های فرهنگی تجربیات به عنوان یک شکست.”

مرزها و مردم به ماندن قرار داده

ملی مستندات نیز کاهش نامنظم جریان از مردم در سراسر مرزهای — مستند نشده مهاجرت. در مرز ایالات متحده و مکزیک تعداد زیادی از مردم دستگیر و یا اخراج توسط گشت مرزی ایالات متحده کاهش یافت و به 15,862 در ماه آوریل به پایین 47 درصد از مارس — بزرگترین-ماه افت حداقل 20 سال با توجه به مرکز تحقیقات پیو. در یکی از قابل توجه حرکت عربستان سعودی اعلام کرد در این هفته آن را بریده بریده تعداد افراد مجاز به حج زیارت سالانه مکه به بیش از 10,000. زیارت که سفت, تمرین مسلمانان انتظار می رود که حداقل یک بار در زندگی خود کشید 2.5 میلیون نفر در سال گذشته است.

داده های جمع آوری شده توسط سازمان بین المللی مهاجرت در 35 کلیدی حمل و نقل در سراسر نقاط غرب و مرکز آفریقا نشان داد کاهش مهاجرت از 48 درصد از ژانویه تا آوریل است. تعداد نامنظم گذرگاه های مرزی همراه در اروپا اصلی مهاجر مسیرهای کاهش یافت 75 درصد در ماه آوریل به حدود 1,470 مردم — کمترین تعداد از Frontex اروپا آژانس مرزی شروع به جمع آوری اطلاعات در سال 2009.

برخی از کسانی که قطره اثبات می شود موقتی است. نامنظم ورود به اروپا مثلا bounced بازگشت به 4,260 در مه — هنوز هم خیلی کم اما تعدادی که نشان می دهد که در برخی از کشورهای در حال توسعه رو به افزایش ناامنی غذایی است که شروع به وزن بیشتر به شدت در مردم نسبت به خطرات ناشی از عبور از مرز در میان یک بیماری همه گیر.

[به عنوان coronavirus اخراج افزایش غنی تر از کشورهای فقیر آنهایی که از دست دادن حیاتی حواله پرداخت]

نامنظم جریان می تواند به رشد به عنوان قانونی راه های تبدیل شدن به پیچیده تر است. ثروتمند ملل را بسته مهاجرت و پناهندگی دفاتر و خدمات کنسولی بدتر شدن کارهای عقب افتاده که در برخی موارد در حال حاضر در حال فرار به سال. حداقل دو کشور ژاپن و کره جنوبی — را به حالت تعلیق در اعتبار قبلا ویزای صادر شده.

برخی از دانش آموزان چینی در حال ناگهان مواجه با موانع جدید به آمریکا تحصیلات و رئیس جمهور تهمت حرکت به توقف بسیاری از گرین کارت و ویزا برای کارگران خارجی گفت: هر چند به طور موقت تا ابری فوری در معاملات آتی برای سوئد مدیران تبلیغات و جوجیتسو برزیلی کارشناسی ارشد به دنبال ساخت یک زندگی جدید در ایالات متحده است.

به عنوان فقیر و مهاجران در رنج کشیده بیکاری و یا بازگشت به صفحه اصلی بانک جهانی انتظار دارد که حواله به پایین و کشورهای با درآمد متوسط به کاهش حدود 20 درصد در سال جاری — بزرگترین کاهش در ضبط. که تقریبا اطمینان بیشتر از جهان فقیرترین خانواده ها خواهد شد که کمتر دسترسی به مواد غذایی و دارو است. به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی در آن سازمان ملل حواله این سال را به سقوط به پایین ترین سطح خود از سال 1999.

Image: About 250 Venezuelan migrants head home on buses from North Bogota, Colombia. Migrants were forced to return after finding themselves jobless in neighboring countries. (Nadège Mazars for The Washington Post)

در پشت این اعداد نهفته است غیر قابل بیان مشکلات. ونزوئلا مهاجران, پناهندگان از یک بحران انسانی که قرار داده آنها را در پایین آمریکای لاتین اجتماعی و اقتصادی نردبان نیز از رفتن به خانه بعد از پیدا کردن خود بیکاری در کشورهای همسایه به طور ناگهانی فرو رفته در رکود است. لوئیس مدینا یک 21 ساله ونزوئلا کارگر فرار از سقوط سوسیالیستی دولت در سال گذشته برای گوایاکیول اکوادور. او موفق به امن یک کار به عنوان یک نقاش است; اکثر درآمد خود را — 160 دلار در ماه — رفت خانه و به مادرش برای مواد غذایی و کمک های نبرد خود را در برابر سرطان است.

[Coronavirus مستندات در سراسر آمریکای لاتین ارسال ونزوئلا مهاجران به بازگشت به خود را شکسته homeland]

زمانی که coronavirus زده اکوادور کشور قفل شده و مدینا کار خشک شده بود.

“من دیگر نمی تواند هزینه اجاره و یا مواد غذایی’ او گفت.

به نام او پایان دادن به مهاجر رویا. فاقد حتی پول برای بلیط اتوبوس او در اواسط ماه مارس در 1,700 مایل پیاده روی صفحه اصلی ،

دو ماه بعد او هنوز هم راه رفتن.

“من از بازگشت با جیب خالی او گفت:” از کلمبیا با 900 مایل به سمت چپ بروید. “آینده نامشخص است و من می ترسم. برای خودم اما به خصوص برای خانواده من است.”

“هر آنچه که پیشرفت ما را ساخته اند … ما ممکن است در نهایت از دست دادن است که’

شاید دردناک تر برای اقتصاد جهانی کاهش جریان سرمایه و کالاها و خدمات است. تجارت جهانی پیش بینی شده است به سقوط 13.4 درصد در این سال آن شدیدترین افت در حداقل 60 سال لگد زدن به جلد بازگشت به 2014 سطوح. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بازارهای در حال ظهور — جدید پل, جاده, کارخانه ها و بنادر را که کشورهای در حال توسعه فرصتی برای رفاه — انتظار می رود به سقوط حدود 20 درصد به سطح دیده نمی شود پس از سال 2006. سرمایه گذاری مستقیم خارجی به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی است و انتظار می رود به سقوط به پایین ترین سطح از اوایل 1990s.

عظیم Vaca Muerta پروژه پیش بینی شده برای ایجاد 22,000 شغل و آرژانتین نفت و گاز خروجی در شش سال با ضربه زدن به جهان دومین شیل سپرده شد ابری اقتصادی کشور گلایه قبل از همه گیر رسید. اما پس از ارسال مستندات جهانی قیمت نفت کاهش و خارجی شرکت نورد بازگشت سرمایه گذاری برنامه ریزی شده.

کشورهای در حال توسعه به خصوص نگران در مورد امکان برگشت به عقب در چین سرمایه گذاری یکی از اصلی رانندگان از پروژه های زیربنایی در بازارهای در حال ظهور. تحلیلگران استناد به یک پورت برنامه ریزی شده برای Lima, Peru و راه آهن پروژه در نظر گرفته شده برای لینک داخلی کشاورزان و کارگران معدن در برزیل فقیر باهیا دولت به اقیانوس اطلس پورت و بازارهای جهانی است.

برزیل در پروژه “نیاز به مقدار زیادی از تامین مالی و آن را شروع به ساخته شده و وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به شروع آن گفت:” مارگارت مایرز مدیر آسیا و آمریکای لاتین برنامه در بین آمریکایی گفت و گو در واشنگتن است. “هنگامی که شما در نگاه های مختلف و عوامل خطر این نوع از پروژه ها به احتمال زیاد به شکست در حال حاضر.”

[بیش از 90 کشور اعتراف مالی خطوط به عنوان coronavirus افتضاح به بار اقتصادی ویران در سراسر جهان]

اطلاعیه جدید پروژه های سرمایه گذاری و مرزی ترکیب و ادغام هر دو کاهش یافته است بیش از نیمی از سال بیش از سال در اولین ماه از سال 2020 با توجه به U. N. کنفرانس تجارت و توسعه است.

این بیماری همه گیر است که تهدید بین المللی همکاری های جهانی و نگرانی است. آرژانتین سقوط به رکود و از خود جدا کرده و متوقف اجرای از انرژیهای نو و جایگزین برای مبارزه با تغییر آب و هوا به طور نامحدود. آژانس بین المللی انرژی پیش بینی می کند که مقدار جدید برق تجدید پذیر به اضافه جهانی ظرفیت را کاهش 13 درصد در سال 2020 اولین کاهش از سال 2000.


پیش بینی تغییر در تولید ناخالص داخلی

بین 2019 و 2020

ایالات متحده آمریکا

پایین

7%

گویان

تا

51%

جنوب

آفریقا

7%

پیش بینی تغییر در تولید ناخالص داخلی

بین 2019 و 2020

ایسلند

10%

ایالات متحده آمریکا

پایین 7%

گویان

تا 51%

مالدیو

13 درصد

آفریقای جنوبی

7%

پیش بینی تغییر در تولید ناخالص داخلی بین سال 2019 و 2020

ایسلند

10%

ایالات متحده آمریکا

پایین 7%

گویان

تا 51%

با توجه به جدید

نفت فلات قاره

تولید

مالدیو

13 درصد

آفریقای جنوبی

7%

پیش بینی تغییر در تولید ناخالص داخلی بین سال 2019 و 2020

ایسلند

10%

ایالات متحده آمریکا

پایین 7%

پرتغال

9%

گویان

تا 51%

با توجه به جدید

نفت فلات قاره

تولید

سائوتومه و

پرنسیپ

10%

مالدیو

13 درصد

آفریقای جنوبی

7%

پیش بینی تغییر در تولید ناخالص داخلی بین سال 2019 و 2020

ایسلند

10%

ایالات متحده آمریکا

پایین 7%

پرتغال

9%

گویان

تا 51%

با توجه به جدید

نفت فلات قاره

تولید

مالدیو

13 درصد

سائوتومه و

پرنسیپ

10%

آفریقای جنوبی

7%

جهانی فاصله گرفتن از مردم از کالاهای سرمایه — عمیق تر شدن است, وحشیانه, اقتصادی تاثیر مستندات, سوخت رسانی افزایش افزایش بیکاری و تضعیف تقاضا است. اقتصاد جهانی است که درد و رنج آن عمیق ترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم با توجه به بانک جهانی با بسیاری از کشورها دچار رکود در یک زمان از سال 1870. این چهارمین عمیق ترین رکود اقتصادی در گذشته 150 سال دو بار به عنوان عمیق به عنوان رکود از اواخر 2000s.

تا 100 میلیون نفر در سراسر جهان در حال آماده کردن خود برای سقوط به فقر شدید اولین افزایش از آسیا و آمریکای لاتین بحران های مالی از 1990s و بزرگترین افزایش از بانک جهانی شروع به ردیابی شماره در سال 1990.

“هر چه پیشرفت ما ساخته شده در دهه های گذشته ما ممکن است در نهایت از دست دادن که پیشرفت” گفت: Ayhan کوز مدیر چشم انداز گروه بانک جهانی. “هیچ راهی وجود دارد برخی از دستاوردهای نمی خواهد ناپدید می شوند. تهدید به جهانی شدن بسیار مهم است.”

Image: Chinese-funded projects such as a massive port planned for Lima, Peru could be delayed with a slowdown in the flow of capital, goods and services. (Chris Bouroncle/AFP/Getty Images)

‘آن را در مقابل بازار آزاد’

حتی قبل از این بیماری همه گیر در حال رشد اقتصادی حمایت از تولیدات داخلی پس از رکود اقتصادی بزرگ و بازگشت از جنگ تجارت — مخصوصا بین ایالات متحده و چین آغاز شده بود به مسدود کردن لوله که از طریق آن کالا و خدمات و سرمایه سرازیر شد. در حال حاضر در سایه covid-19 برخی از زخمی سازمان ملل در حال حرکت به عنوان قبل از هرگز برای محافظت از خود صنایع است.

ایتالیا به مدت طولانی طلبه خارجی از سرمایه گذاری در آن, امنیت, دفاع, حمل و نقل و مخابرات بخش است. اما به عنوان کشور languishes در یک رکود اقتصادی و تشدید آن مرده اضطراری و فرمان تا حد زیادی گسترش اقتدار دولت را به حق وتو معنی دار سرمایه گذاری خارجی در هر شرکت مشغول به کار در برق, آب, سلامت, رسانه های, جمع آوری اطلاعات, هوافضا, انتخابات, سیستم, بانک, بیمه, رباتیک یا بیوتکنولوژی.

“وجود دارد یک نیاز به جمع آوری یک سپر در برابر درنده استعمار هر دو از کشورهای شرق اروپا و کشورهای همسایه گفت:” آدولفو Urso یک سناتور از جناح راست برادران ایتالیا ،

Coronavirus او گفت: اتحادش را تغییر تعریف بسیار از آنچه به منزله یک انتقادی دارایی ملی.

“می گویند این واکسن صنعت تهدید خصمانه تصاحب” Urso گفت. “امروز که به عنوان استراتژیک به عنوان هر گونه دفاع شرکت می باشد.”

[به عنوان اقتصاد جهانی قرارداد به شدت ایالات متحده و بسیاری از دیگران به صورت طولانی مدت و دردناک recovery]

محدودیت های جدید مطرح شده زنگ هشدار میان صنعتگران ایتالیایی که می گویند کشور خود را طولانی راکد اقتصاد را باید بیشتر سرمایه های خارجی و نه کمتر برای خروج از این بحران است.

“که کل اقتصاد ما به سمت راست وجود دارد در این لیست به غیر از جورجیو آرمانی کت و برخی از Brianza — ساخته شده صندلی ها و مبل ها و گفت:” آنتونیو Calabrò معاون Assolombarda میلان-بر اساس گروه از صنعتگران است. “آن را در مقابل بازار آزاد.”

همه گیر برندگان و بازندگان

در شروع این بیماری همه گیر ناگهانی در سراسر جهان نیاز به هواکش و ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی همراه با ناتوانی از شرکت هایی که همه چیز را از تراکتور به کامپیوتر به تامین قطعات از توقیف کارخانه ها در چین باعث جهانی mad dash برای حرکت شبیه چمچه زنی تا هر چه جایگزین می شود — اغلب در هر قیمت. به عنوان کارخانه بازگشایی و زنجیره تامین ثبات تجربه اتحاد چپ کشورها و شرکت ها دچار آسیب های روانی, توانمند سازی تماس ها را به تولید شغل و یا حداقل به گسترش آنها در میان بیشتر و بیشتر و نزدیک کشور است.

که می تواند به معنای یک مجموعه جدید از برندگان و بازندگان. فشار را افزایش می دهد در برخی از شرکت ها به تغییر دور از چین که در آن رشد حقوق و دستمزد و هزینه های زمین در حال حاضر نقل مکان کرد و شغل به دستمزد پایین تر کشورهایی مانند ویتنام و اندونزی است. برای شرکت ها با هدف قرار دادن بازارهای ایالات متحده و مکزیک — که می فرستد کالا در سراسر مرز با زمین دریا و هوا می تواند شغل بیشتر.

Image: Trucks wait to cross the World Trade International Bridge in Laredo, Tex. The border state accounts for more than a third of U.S. trade with Mexico. (Callaghan O'Hare/Bloomberg)

در عین حال در واقع بازگرداندن جهانی شغل می تواند به مراتب سخت تر از سیاستمداران تمایل به تصویر بکشد. کارلتون Solle پیدا کردن راه سخت است.

G95 شرکت Solle اجرا می شود فقط در خارج از آتلانتا باید به حال یک تاج لحظه: آن را می سازد پوشاک — پیراهن روسری — مجهز ویژه تصفیه فن آوری ایده آل برای همه گیر بار. زمانی که خود چینی تامین کنندگان قفل شد پایین Solle اقدام به حرکت تولید به میشیگان. تلاش به سرعت گرفتار در تاخیر تولید با کیفیت و افزایش هزینه.

هزینه ساخت آرم شرکت به تنهایی شروع به پریدن کرد از 20 سنت در چین به 3.40 در ایالات متحده است. Solle می گوید او مجبور به افزایش قیمت و حاشیه سود هنوز هم در زمان ضربه.

او دوباره شروع تولید در چین در ماه مه.

“در پایان روز چیزی که چینی ها واقعا خوب است بدانید که چگونه برای تولید انبوه مورد,” او گفت:. “تلاش برای انتقال به آمریکا یک کار به یاد ماندنی برای ما به عنوان یک شرکت است. من نمی دانم. ما قصد داریم به نگه داشتن به دنبال گزینه های در ایالات متحده و کشورهای دیگر در این نزدیکی هست.

“ما می خواهم به انجام در اینجا, اما من فقط نمی دانم.”

استفانو Pitrelli در رم تام برنر در سنگاپور مارینا لپس در آبرنگ, Fla., آنا ونسا Herrero و ماریانا Zuñiga در کاراکاس, ونزوئلا, Simon Denyer در توکیو یوان وانگ در پکن و Regine Cabato در مانیل تیم Meko آرماند Emamdjomeh و کریس Alcantara کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24