فقط به عنوان کالیفرنیا تاپ 150,000 coronavirus موارد و 5000 تلفات “فاز 3” از ما بازگشایی طرح در حال حاضر در نوسان کامل است و ما هیچ برنامه ای از بازگشت با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

اما با توجه فرماندار مه 6 اجرایی به منظور معکوس کردن بار اثبات در COVID-19 غرامت کارگران موارد کالیفرنیا آب و هوا کسب و کار تبدیل شده است خطرناک به خصوص برای کسب و کارهای کوچک.

به عنوان آن می ایستد, کوچک, کسب و کار و کارآفرینی شورای اسلامی در حال حاضر رتبه کالیفرنیا به عنوان دوم-غیر دوستانه ترین محیط برای کسب و کارهای کوچک در سال 2019. و این بود که قبل از شیوع کروناویروس. در حال حاضر کسانی که کسب و کار به اندازه کافی خوش شانس جان سالم به در دستکاری هزینه بازگشایی مطابق با جدید و گران قیمت عمومی دستورالعمل های ایمنی. در بالا از آن صاحبان کسب و کار در مواجهه با واقعیت کالیفرنیا بالاترین خطر COVID-19 محیط زیست به تاریخ آینده درست در زمانی که کارگر را جبران موارد باید ریسک بالاتر و نیاز به حداقل مدرک از شاکیان.

این تهدید میلیون ها نفر از کسب و کار در کشور ما — بیش از 600,000 که آسیایی متعلق به کسب و کار و بیش از 200,000 که آسیایی متعلق به شرکت در لس آنجلس — با انتخاب غیر ممکن است. آیا آنها اقامت بسته به کاهش احتمالا ویرانگر هزینه های قانونی اما خطر بیرون رفتن از کسب و کار به هر حال با توجه به ذخایر نقدی در حال اجرا? و یا آنها را یک فرصت و باز تا درک مخالف می تواند درست است ؟ کسب و کار و رزومه کارکنان پرداخت می شود و مشتریان خدمت هستند اما فقط یک طرح دعوی در دادگاه می تواند از خط خارج در حال حاضر شکننده پست-COVID-19 عملیات با همان اثر بسته شدن درهای خود را برای خوب است.

این یک انتخاب است که هر صاحب کسب و کار کوچک باید به, به ویژه کسانی که در جوامع محروم. کالیفرنیا نیاز به شغل خود را به عقب و کسانی که با کاهش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و یا ضرورت نیاز به گوشه فروشگاه ها و دیگر کسب و کارهای محلی به عقب باز است.

این تقریبا غیر ممکن است اما با تهدید دعاوی حلق آویز بیش از صاحبان کسب و کار کوچک سر. اگر وضعیت موجود باقی می ماند و قیمت برای مصرف کنندگان خواهد رفتن را از طریق سقف. با کسب و کار, پول نقد, بالشتک رفته به جای سلامت و اقدامات ایمنی و ممکن است تهدید شکایت کرد که صاحبان کسب و کار خواهد بود مجبور به افزایش قیمت و یا حتی اخراج کارکنان ، گوشه فروشگاه ها و مقرون به صرفه دیگر کسب و کارهای کوچک محلی دیگر ممکن است چندان مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان خنثى هدف از آنها به هر حال.

در حالی که ما از اقدامات برای حفاظت از کسب و کارهای کوچک از این بیهوده و بیمعنی و آسیب رساندن پرونده های حقوقی ما نیز تشخیص مسئولیت کسب و کار باید فعالانه حفاظت از کارکنان و مصرف کنندگان است. ما می خواهم برای روشن است که هدف ما این است که برای حمایت از هر گونه اقدامات است که از صادق و زحمتکش کسب و کارهای کوچک از حملات مخرب. ما چشم پوشی نمی کند هر دراز مدت برای حمایت از سازمان های که با استفاده از این اقدامات برای جلوگیری از مسئولیت اجتماعی خود را به کار در یک محیط امن و محافظ صورت.

هنوز هم از آن آسان است برای دیدن که مسیر فعلی ماندگار نیست و می تواند به طور قابل توجهی تشدید کالیفرنیا اقتصادی کاهش بازیابی ما از COVID-19. اگر وجود دارد هر دولت است که می تواند سرعت بخشیدن به بهبود اقتصادی برای شهروندان خود را در سرعت فوق العاده خطرناک است, کالیفرنیا. با بیش از 3.3 میلیون کسب و کارهای کوچک در کشور ما در حال آماده به گزاف گویی در راه بازگشت هزاران نفر از کارکنان به کار و از سرگیری بحرانی عملیات کسب و کار است که ضروری است برای هزاران نفر از جوامع است.

اما برای انجام این کار ما باید معکوس ،

رژیم صهیونیستی. Newsom و قانونگذاران در ساکرامنتو باید تدوین مسئولیت برای حمایت از کسب و کار به طوری که آنها می توانید مطابق با دستورالعمل های ایمنی و از سرگیری عملیات بدون نیاز به افزایش قیمت و یا تنها بازگرداندن برخی از نیروی کار خود را. به عنوان آن می ایستد در مقابل درست است و این خواهد شد که اثرات مخربی بر کشور ما در دراز مدت است.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز ما کسب و کارهای کوچک. همه کالیفرنیا برنده هنگامی که کسب و کار باز و کارکنان بازگشت به کار.

دنیس هوانگ مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت از انجمن کسب و کار در لس آنجلس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de