کسانی که ما افتخار منعکس کننده ارزش های ما تغییر نام جان وین فرودگاه: تام Umberg

بسیاری از سال پیش در حالی که ترانزیت شیکاگو اهار فرودگاه پسر من برت پرسید: “چه کسی بود o’hare و به همین دلیل بود که در فرودگاه به نام بعد از او؟”

من به او گفتم او احتمالا یک شهردار شیکاگو و یا برخی دیگر از شخصیت سیاسی. نه اجازه دهید سوال خود را بدون جواب من نگاه کردن این شخص به نام اهار. معلوم ادوارد “بوچ” o’hare بود نیروی دریایی فارغ التحصیل آکادمی که در سال 1942 به تنهایی حمله سازند نه بمب افکن های دشمن (تیراندازی کردن پنج) به عنوان آنها با نزدیک شدن به هواپیما خود را حامل است. برای این عمل از شجاعت سرهنگ Cmdr. اهار – نیروی دریایی را برای اولین بار ace – اهدا شد مدال افتخار توسط رئیس جمهور روزولت. پس از یک سال عدم مبارزه با تکالیف در ایالات متحده o’hare درخواست بازگشت به تئاتر اقیانوس آرام جایی که او به دست آورده دو متمایز پرواز می گذرد اما وی در عمل در سال 1943.

زمانی که یک دختر جوان می پرسد مادر او به محض ورود در اورنج کانتی “که توسط John Wayne?” و “چرا فرودگاه به نام بعد از او؟” – چه خواهد شد او یاد بگیرند ؟ که یا او یا مادرش گوگل نام “جان وین” آنها را سخت و فشرده برای پاسخ به سوال دوم. آنچه که آنها را کشف است که جان وین درگذشت 41 سال پیش بود و یک بازیگر بود که معروف ترین برای نقش خود را در وسترن و فیلم جنگ اگر چه در زندگی واقعی او هرگز یک کابوی و نه خدمت ،

در میان دیگر حقایق نگران کننده او را نیز کشف کنند که او خود اعلام سفید supremacist.

جان وین در فرودگاه در اصل شناخته شده به عنوان اورنج کانتی فرودگاه ساخته شده است در چه زمانی شناخته شده به عنوان سانتا آنا ارتش پایگاه هوایی – یکی از بزرگترین آموزش پایگاه در کشور برای جنگ جهانی دوم ارتش/نیروی هوایی پرسنل. آن را تغییر نام جان وین فرودگاه در سال 1979. علاوه بر این ارتش بزرگ پایگاه هوایی چندی پیش بود که در نارنجی شهرستان بود نیز به دو دریایی سپاه پایگاه هوایی در ال تورو و توستین. کسانی که پایگاه هوایی باید پس از تبدیل شده به دیگر استفاده می کند اما سلاح های دریایی ایستگاه در مهر و موم ساحل هنوز هم با افتخار پشتیبانی از ما دفاع ملی امروز. مردان و زنانی که در خدمت و در اینجا باقی ماند در اورنج کانتی بسیاری از قهرمانان در میان آنها است.

در میان هزاران نفر از قهرمانان که به نام اورنج کانتی صفحه اصلی وجود دارد که چند نمونه از فداکاری شایسته داشتن نام خود را جاودانه در فرودگاه.

زمان بونا پارک مقیم والتر اهلرز و برادر بزرگتر خود را در Roland خدمت در همان واحد و مبارزه با هم در شمال آفریقا و سیسیل. آنها نیز فرود آمد و در اولین امواج در D-روز. پس از مبارزه راه خود را خاموش ساحل — گروهبان والتر اهلرز و تیم ملی خود را زیر آتش سنگین آمد. اهلرز زخمی شد در حالی که پوشش تیم ملی عقب نشینی اما موفق به انجام یکی از سربازان خود را به ایمنی. او سپس با فرار از طریق آتش دشمن به بازیابی دیگری squadmate. با وجود زخم خود او حاضر به تخلیه شود و ادامه مبارزه است. یک ماه بعد اهلرز آموخته برادرش رولاند گیر کرده بود توسط ملات و کشته شدن در ساحل اوماها.

برای شجاعت خود را والتر اهلرز اهدا شد مدال افتخار و یک میدان جنگ کمیسیون.

باغ بیشه ساکن Tibor روبین متولد مجارستان. در سن 13 سالگی او و خانواده اش فرستاده بودند به اردوگاه های کار اجباری نازی ها. او جان سالم به در ماوتهاوزن اما هرگز او را دیدم پدر و مادر یا خواهر و دوباره. او به امریکا مهاجرت کرد و در سال 1949 و تلاش برای نام نویسی در ارتش. متاسفانه او نمی تواند تصویب آزمون زبان انگلیسی و شکست خورده است. دو سال بعد با کمک کمی از دوستان او گذشت آزمون ورودی و به زودی در بر داشت خود را در میان جنگ کره.

با توجه به چند شاهد روبین – به تنهایی – در دفاع از عقب نشینی از واحد خود را برای 24 ساعت در برابر امواج از سربازان کره شمالی. او قهرمانانه ایستاده روبین توصیه شده برای این مدال افتخار را چندین بار. با توجه به چند تن از رفقای خود این توصیه ها خفه شد چون یک ضد سامی افسر خود را در زنجیره ای از فرمان.

بعد بیشتر از روبین هنگ کرده بود کشته شده و یا مجروح واحد خود را تسلیم. روبین بود به شدت زخمی و دستگیر شده همراه با squadmates. “در مواجهه با ثابت گرسنگی کثافت و بیماری بسیاری از GIs به سادگی داد. ‘هیچ کس می خواست برای کمک به هر کسی. هر کسی برای خودش بود’ نوشت: Leo A. Cormier جونیور یک گروهبان سابق و POW. استثنا بود روبین. تقریبا هر شب روبین خواهد دزدکی حرکت کردن از اردوگاه زندان به سرقت مواد غذایی از چین و کره شمالی عرضه انبارهای دانستن است که او خواهد بود به ضرب گلوله اگر گرفتار. “او تا غذا به طور مساوی در میان GIs” Cormier نوشت. “او همچنین در زمان مراقبت از ما nursed ما انجام شده ما را به مستراح…او بسیاری از اعمال خوب است که او به ما گفته بودند “mitzvahs” در سنت یهودی… او بسیار مذهبی یهودی و کمک به مردان همکار خود بود و مهم ترین چیز برای او.” بازماندگان از زندان اردوگاه اعتبار روبین با زنده نگه داشتن آنها و صرفه جویی حداقل 40 سربازان آمریکایی.

در سال 2005 بیش از 50 سال پس از تخلیه روبین بود که در نهایت موفق به دریافت مدال افتخار.

در میان ما اخیر قهرمانان نیروی دریایی مهر و موم استاد-در-آغوش کلاس دوم مایکل Monsoor. مایک به او شناخته شده بود خود, دوستان, بازی, تنگ, پایان, تیم ملی فوتبال در باغ بیشه بالا است. حتی در دبیرستان او الهام بخش به هم تیمی های خود. از کسانی که به او الهام شد باغ بیشه در حال حاضر سر مربی تیم فوتبال ریکاردو کپدا بود که Monsoor هم تیمی در اواخر 90s. “یکی از سخت ترین کار ها در تیم… شنوایی که او [قربانی زندگی خود] را برای دوستان خود شما می دانید که ما نمی شد تعجب” کپدا به اشتراک گذاشته.

Monsoor داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی فقط قبل از 9/11 و فارغ التحصیل از جوانه/S (دقیق مهر مدرک تحصیلی دوره) در سال 2005. مدت کوتاهی پس از آن او به عراق اعزام شد. در طول نبرد رمادی Monsoor به عنوان یک رابط و ماشین-توپچی گشت. او انجام 100 پوند از چرخ دنده ها در درجه حرارت اغلب بیش از 100 درجه است. او در زمان رهبری موقعیت برای حفاظت از جوخه از حمله پیشانی. Monsoor تیم بود و اغلب درگیر در مبارزه با شورشیان مبارزان.

در دوران نامزدی در 9 مه سال 2006 Monsoor زد به یک خیابان در حالی که تحت مداوم شورشیان تیراندازی به نجات یک مجروح رفیق. برای این و دیگر اقدامات شجاعت Monsoor اهدا شد ستاره نقره و یک برنز ،

چهار ماه بعد Monsoor را به جوخه مشغول طالبان در یک درگیری در آر-رمادی. Monsoor سه مهر و موم و سه سرباز عراقي در زمان یک موقعیت دفاعی در پشت بام. یک نارنجک پرتاب شد بر روی پشت بام توسط شورشیان در خیابان زیر. نارنجک آمار Monsoor در قفسه سینه و سقوط بر روی زمین. بلافاصله Monsoor فریاد زد: “نارنجک!” و شروع به پریدن کرد بر روی نارنجک پوشش آن را با بدن خود را. نارنجک منفجر شد و ثانیه بعد و Monsoor بدن جذب می شود بیشتر از نیروی انفجار. Monsoor بود به شدت زخمی و کشته و 30 دقیقه بعد. دو دیگر مهر و موم در کنار او در زمان زخمی شدند این انفجار اما جان سالم به در برد.

Monsoor شد حفاظت از دیگر مهر و موم دو نفر از آنها را 15 فوت دور از او. موقعیت خود را بر روی پشت بام ساخته شده او را تنها مهر با دسترسی سریع به یک مسیر فرار. به عبارت دیگر او می توانست فرار و نجات خود اما تصمیم به قربانی کردن زندگی خود را به محافظت از همکار خود را مهر و موم و سربازان عراقی.

کسانی که ما افتخار منعکس کننده ارزش های ما. هنگامی که میلیون ها نفر از مسافران می رسند در اورنج کانتی می دانند باید چه ما افتخار چه ارزش نگه داریم که ما فکر می کنم در نقش یک مدل است. ما باید با افتخار بگویم فرزندان ما که ما فرودگاه است که پس از, و به همین دلیل است.

توماس Umberg نشان دهنده 34 سنا منطقه.