روسیه واحد هدفمند نیروهای ائتلاف در افغانستان هوش می یابد

یک نظامی روسیه جاسوسی واحد های ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به شبه نظامیان برای حمله به نیروهای ائتلاف در افغانستان از جمله ایالات متحده و نیروهای بریتانیایی در توجه به تشدید کرملین خصومت نسبت به ایالات متحده آمریکا, هوش پیدا کرده است.

روسیه عملیات اولین گزارش نیویورک تایمز تولید یک بحث شدید در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد چگونه به بهترین پاسخ به یک مشکل تاکتیک جدید توسط یک ملت است که بسیاری از مقامات ایالات متحده به عنوان یک دشمن بالقوه اما که رئیس جمهور تهمت است و غالبا در آغوش به عنوان یک دوست گفت: مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس و اطلاعات مهم است.

به گفته مقامات دولت و رهبران آموخته گزارش نعمت در ماه های اخیر از سوی سازمان های اطلاعاتی باعث داخلی بحث از جمله زیادی بین نشست در اواخر ماه مارس است. با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع پاسخ های مورد بحث در این نشست شامل ارسال دیپلماتیک ارتباطی به رله مخالفت و اجازه اعمال تحریم های جدید.

سخنگویان شورای امنیت ملی پنتاگون و سازمان سیا کاهش یافته است به نظر.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت شنبه که نه تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس شده بود در جریان این “اتهام روسیه فضل هوش است.”

“ایالات متحده دریافت هزاران نفر از گزارش های اطلاعاتی یک روز و آنها موضوع را دقیق موشکافی” او گفت:. او افزود که بیانیه را “صحبت می کنند و به شایستگی از اتهام هوش است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در روز شنبه گفت که او “خشم” با گزارش های اطلاعاتی و آنچه به نظر می رسد انفعال از دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن “کل ریاست جمهوری شده است یک هدیه به [رئیس جمهور] پوتین” او گفت:. “اما این است که فراتر از رنگ پریده است.”

روسیه وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که داستان “نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان از اطلاعاتی آمریکا که به جای اختراع چیزی بیشتر قابل اعتماد اند به آمده تا با چنین مزخرف. . . . اما چه چیز دیگری می توان انتظار داشت از هوش که مفتضحانه شکست خورد بیست سال جنگ در افغانستان.”

طالبان را رد دخالت.

“ما قاطعانه رد مفهوم همیشه در حال برنامه ریزی و یا انجام حملات هدفمند علیه ایالات متحده یا نیروهای خارجی در دستور استخبارات خارجی و یا به خاطر جمع آوری فضل گفت:” طالبان سخنگوی Zabiullah مجاهد در بیانیه ای “و ما نیز رد دریافت حمایت های مادی از اطلاعاتی خارجی به دلیل چنین کارهایی مضر به صورت مستقل تصمیم گیری از هر کشور و جنبش است.”

گزارش ها از روسیه دخالت در عملیات هدف قرار دادن آمریکایی ها را برانگیخت, خشم, در کاپیتول هیل و سوال در مورد اینکه چرا دولت است و نه به آنها پاسخ داد.

سناتور. Tammy Duckworth (D-بیمار است.), جنگی کهنه که نشسته در کمیته نیروهای مسلح سنا در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای حمایت از بازگشت روسیه به G-7 گروه از سازمان ملل در زمانی که مسکو شد و با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده به دنبال آسیب سربازان آمریکایی.

“دونالد” امریکا و اولین’ مغلوب ساختن پیشی جستن است به معنای واقعی کلمه قرار دادن منافع روسیه جلوتر از آمریکا زندگی می کند و جمهوری خواهان هیچ چیز” او هنوز توییتی. “قرار دادن حزب قبل از کشور نه تنها توانمند مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه خدمت منافع خود را, آن می تواند هزینه آمریکا زندگی می کند بیش از حد.”

تشکر. مایکل McCaul (R-Tex.), بالا جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس گفت: در بیانیه ای که به توییتر است که او تا به حال درخواست اطلاعات اضافی از دولت و این که چنین عمل تعمیق نگرانی های خود را در مورد مسکو اعمال فراتر از مرزهای روسیه. “اگر دقیق دولت باید سریع و جدی اقدام به برگزاری پوتین رژیم پاسخگو,” او گفت:.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا هر یک شبه نظامیان تا به حال موفق به کشتن آمریکایی ها و یا نیروهای متفقین پس از نزدیک با روسیه است. اخبار تیره ابتکار عمل می آید به عنوان دیپلمات های ایالات متحده در تلاش برای روشن شدن مذاکرات سیاسی است که می تواند پایان دادن به طولانی ترین جنگ در حال حاضر در آن 19 سال است.

اوایل سال جاری دولت زده اولیه قرارداد صلح با طالبان. این توافق نامه که مشخص شده کامل خروج از ارتش آمریکا در 14 ماه قرار بود منجر به موقع شروع به مذاکرات میان شبه نظامی نمایندگان و دولت افغانستان.

اما افغانستان احزاب شکست خورده اند برای تکمیل موقت مراحل و با کروناویروس بحران در نظر گرفتن نگه دارید در افغانستان این مذاکرات هنوز به تحقق. حلق آویز بر روند مغلوب ساختن پیشی جستن بارها اعلام تمایل به حذف نیروهای آمریکایی از این کشور که در آن نیروهای بومی و محلی شده اند قادر به امن یک لبه بیش از طالبان با وجود دو دهه از خارجی کمک های مالی و مشاوره.

تلاش برای استوک خشونت علیه آمریکایی ها در صورت تایید نیز نشان دهنده خروج قابل توجهی از مسکو در اوایل موقعیت سوی شبه نظامیان اسلام گرا در افغانستان است. قبلا مقامات ایالات متحده ذکر کرده چه آنها مشخص می شود که به صورت پراکنده در سطح پایین حمایت روسیه برای افغانستان از جمله تامین سلاح های کوچک از طریق افغانستان شمالی همسایه است.

پس از اتحاد جماهیر شوروی را مجازات شورشیان جنگ در افغانستان در دهه 1980 مسکو باقی مانده تا حد زیادی در این زمینه در سال های پس از ایالات متحده و نیروهای ناتو وارد این کشور در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات. اما همانطور که آمریکا قصد خروج سوخت قطعیت روسیه تلاش کرده است به خوب بکار بردن نفوذ بیشتر.

در حالی که مسکو انگیزه به اتهام ارائه نموده بودند بلافاصله روشن نیست گفته آنها ممکن است شامل تلافی نظامی ایالات متحده را تا سال 2018 به قتل روسیه مزدور نیروهای کار برای یوگنی Prigozhin یک میلیاردر با لینک کلیک کنید برای پوتین, در, سوریه, و یا به سادگی به عنوان یک مقام قرار داده و آن را تلاش برای “muddy مذاکرات در افغانستان با پرتاب چوب در آن است.”

در طول جنگ شوروی در افغانستان به پایان رسید که در سال 1989 دولت ایالات متحده ارائه تسلیحات و کمک های مالی به مجاهدین افغان با شورشیان مبارزه علیه نیروهای شوروی.

واحد است که مقامات به عنوان مسئول ارائه این نعمت نیز مربوط به مسمومیت و اقدام به قتل سابق نظامی روسیه جاسوسی سرگئی Skripal در بریتانیا در سال 2018 است.

در حالی که حمله — همراه با تهاجم روسیه به اوکراین و نقش آن در جنگ در سوریه — تولید شده نقد قوی در اروپا و از بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین مشاوران ارشد رئیس جمهور خود اغلب به نظر می رسد به یک یار ارتباط با پوتین کم اهمیت جلوه دادن کرملین دخالت در سال 2016 آمریکا و روسیه دیگر گناهان.

ایالات متحده تحریم هایی را علیه روسیه بر سر مسائل مختلف از جمله الحاق کریمه به روسیه, حملات سایبری و انتخابات دخالت. مقامات نظامی صحبت کردن در خشن غیر منتظره نظر در اوایل این ماه بیش از آنچه به آنها گفته بود که روسیه تصمیم به حرکت نسل چهارم جنگنده به لیبی اضافه کردن به فزاینده پروکسی تضاد وجود دارد.

اخبار پردهی عمل می آید به عنوان مانت گمانه زنی در مورد آینده نیروهای آمریکایی در افغانستان است. در حالی که پنتاگون آن را تکمیل کرده است اولیه خروج به مورد 8600 خدمات اعضا — اولین گام به سوی عقب نشینی کامل که تحت مارس توافق صلح قرار است به رخ می دهد توسط بهار 2021 —مقامات توصیف خروج از برنامه به عنوان “شرایط مبتنی بر” و می گویند کسانی که از لحاظ نشده است ملاقات کرد.

حتی به عنوان نيروهاي طالبان توقف حملات علیه نیروهای ایالات متحده به عنوان بخشی از این معامله شبه نظامیان همچنان به حمله نیروهای افغان برای چه یکی از مقامات ارشد افغانستان در مقام توصیف به تازگی به عنوان مرگبارترین وضعیت در 19 سال است.

سی ان ان گزارش داد در روز شنبه است که دولت این بود که “نزدیک به نهایی” تصمیم به حذف اضافی 4,000 نیروهای سقوط. مقامات می گویند که هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند اما این شرایط اجازه می دهد چند هزار نفر بیشتر به احتمال زیاد به خارج ،

Karen DeYoung دن Lamothe و شان سالیوان کمک به این گزارش.