به عنوان تعطیلات روز استقلال روش خواندن اعلامیه استقلال و از خودتان بپرسید: چقدر مستقل هستید ؟ شما می توانید آزادانه صحبت می کنند ؟ انجام آنچه شما می خواهید jobwise? برو هر جا که شما می خواهید بروید ؟ مرتبط با هر کس دوست دارید ؟

آیا پاسخ به این سوالات مهم را به شما? اگر نه, شما ممکن است بخشی از جناح است که فکر می کند فردی حقوق غیر ضروری که اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان تعریف شده توسط برخی از افراد در یک زمان خاص طول می کشد مقدم بر آزادی های فردی.

اگر این سوال مهم برای شما, سپس شما بخشی از این گروه است که فکر می کند ما اصول بنیادی را در این کشور منحصر به فرد آزمایش سیاسی که منجر به آزادی بیشتر و رفاه از جهان تا به حال شناخته شده است. و شما احتمالا احساس بخشی از یک کاهش اقلیت.

اجتماعی-مجمع تشخیص مصلحت نظام جناح غالب یکی از احزاب عمده سیاسی. با روح خود را فروخته به هویت سیاسی آن clangs در اطراف در آمریکا ماشین شیطان پین بال دزد قوی کردن پس از peg peg: این موضوع را نمی توان آموخت که فرد نمی تواند صحبت می کنند; افسران پلیس دیگر “قهرمانانه اولین پاسخ دهندگان” آنها نژادپرستان; متولد شدن با برخی رنگدانه پوست باعث می شود شما بد; کسانی که مردم باید پول به این افراد است.

آنها می توانند بسته شما اگر آنها نمی مانند آنچه شما می گویید و یا نابود کردن شما با ad hominem حملات. آنها می توانند رد صلاحیت شما برای هر گونه گناه واقعی یا ساختگی اگر می شود آن را مناسب برای انجام این کار. آنها احترام نمی گذارند و یا قبول هر گونه نتیجه انتخابات برنده توسط مخالفان خود را. هر چیزی برندگان گویند یا انجام نامشروع است.

برخی مانند کلرمونت مورخ و نویسنده چارلز Kesler تماس که “امریکا در جنگ سرد داخلی.” شاید. اما آنچه زیر بنای فکری است که نشان میدهد در همه این نفرت? دنیا با حقوق طبیعی یا نه ؟

بزرگ آمریکایی ماشین شیطان پین بال دزد شده است در اطراف برای نسل های که توسط وودرو ویلسون 28 جمهور و رهبر جنبش مترقی. قانون اساسی برخی از روده مشت از ویلسون ترقی خواهان که فکر آن را کهنه. او همچنین sneered در اعلامیه.

ویلسون در 4 ژوئیه 1911 سخنرانی به جفرسون باشگاه در لس آنجلس رو به ماشین شیطان پین بال دزد با گفتن شنوندگان “اگر شما می خواهید به درک واقعی اعلام استقلال را تکرار مقدمه.”

هیچ کس دیگری به نام اولین جملات از اعلام یک “مقدمه.” ویلسون را به منظور نشان دادن اهانت به روح بنیانگذار آمریکا – که همه انسانها برابر خلق شدهاند و وقف توسط خالق خود را با برخی unalienable حقوق (زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی). رد که و شما اخراج مفاهیمی است که جدا از این ایالات متحده از هر کشور دیگری قبل یا پس از.

که خوب گفت: Wilson. رد کرد.

همه شما را ترک کرده اند گفت: یک دسته از griping درباره جرج سوم پادشاه.

ویلسون نسل جدید پادشاه جورج. آنها به صراحت و unapologetically می خواهید تا حد زیادی گسترش دولت برای مقابله با شرایط جدید. بنیانگذاران’ سند چشم انداز و دیگر اعمال می شود.

امروز progressivism فرود از ویلسون, جدید مقابله و بزرگ جامعه است. توزیع مجدد ثروت قربانی گروه های leviathan اداری و نظارتی دولت و عذاب برای کافران همیشه عالی و مالیات به سرعت و به طور مداوم در حال تغییر “اصول” است که ممکن است نادیده گرفتن قبلا گرامی “اصل” – ترقی خواهان پشیمانی نیست هر یک از این. آنها آن را می خواهم.

ویلسون رد صلاحیت یک بخش کلیدی از یکی از کشور تاسیس اسناد و مدارک. فرزندان او رد صلاحیت افراد, مجسمه های, موسسات و حتی کشور خود را به دلیل برخی از آمریکایی ها تا به حال برده است. شما تعجب آنچه در کشور در حال حاضر و یا هرگز نمی گسل و یا آنهایی که جنگیدند که شجاعانه و صادقانه به عنوان شهروندان این کشور به آنها درست باشد.

ویلسون در سال 1887 مقاله با عنوان “سوسیالیسم و دموکراسی” ادعا می کند که هیچ محدودیتی از مقامات دولتی بیش از یک فرد و این که “در تئوری بنیادی سوسیالیسم و دموکراسی هستند و تقریبا اگر نه کاملا یکی و همان است.”

کالج بچه ها احتمالا نمی تواند قول شما هر یک از این اما بسیاری از آنها “بیدار” بیشتر چرا که آنها فقط فکر می کنم “سوسیالیسم” برای تلفن های موبایل.

که منجر به خوبی جدولها آب حداقل به افرادی که تا به حال نشده blinders نصب شده توسط اساتید دانشگاه و یا پاپ رسانه ها. به عنوان ماشین شیطان پین بال دزد و سیاتل در حال نشان دادن, progressivism و هرج و مرج هستند و تقریبا اگر نه کاملا یکی و همان است.

چه می توانید انجام دهید ؟ بود شک و تردید در مورد “مقاومت.” جلوگیری و یا حداقل قادر به نقطه, تبلیغات, آیا در محوطه دانشگاه و یا “اخبار است.” و این July 4th, خواندن اعلامیه با صدای بلند تمام راه را به جایی که بنیانگذاران تعهد به یکدیگر جان خود را از اقبال و مقدس افتخار است. از خود بپرسید اگر شما می خواهم به پرداخت این قیمت برای آزادی است.

رسیدن به راجر Ruvolo در rruvolo@att.net

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de