با پیروزی دوم را انتخاب کنید در این سال NHL پیش نویس پادشاهان دلخواهی معضل در دست خود را به عنوان آنها به نوبه خود بیش از سنگ در جستجوی یک کاتالیزور برای خود بازسازی کنید.

مربی تاد McLellan بهبود تیم دفاعی در طول فصل اما این تیم فاقد توهین آمیز قوام و قدرت بازی اثربخشی. اما پادشاهان trended به سمت جلو خود را بالاتر میدارد در سال های اخیر پیش نویس و چند قابل توجه چشم انداز جلو.

در دفاع از آنها حمل جانبازان الک مارتینز و درک Forbort در طول فصل و در حالی که آنها ممکن است جوان جایگزین وجود ندارد ممکن است بالا تاثیر defenseman در سیستم خود را به طوری که آن را ممکن است آنها شدند به سوی دفاعی چشم انداز.

“که به بحث شود برای اطمینان حاصل کنید. وجود دارد یک defenseman یا دو است که می تواند در ترکیب” پادشاهان مدیر کل Rob Blake گفت. “این به شدت رو به جلو (سنگین) در بالای رتبه بندی تا کنون, اما این همه باز برای بحث و گفتگو.”

بلیک اضافه شده که تراکم بالا به طور کلی دیکته استعداد به جای نیاز است.

در اینجا پنج بالقوه میدارد برای پادشاهان:

1. Quenton Byfield C سودبوری گرگ (OHL)

Byfield بزرگترین بازیکن در بالای این پیش نویس در 6-پا-4 و بیش از 200 پوند است. او همچنین دارای سرعت برای ایجاد سرعت بالا-سرعت بازی مدرن و همچنین ظرافت را به پایان برساند و بازی می کند.

او طرح خود را پس از بازی پیتسبورگ مرکز اوگنی Malkin و شبیه ترکیبی از اندازه و مهارت که از کلرادو جناح Mikko Rantanen.

اگر او می رود شماره 2 به طور کلی پیش نویس خود را و موقعیت خواهد بود که بالاترین تا کنون برای یک بازیکن.

پادشاهان دو چشم انداز بالا در مرکز اما McLellan هرگز خجالتی در مورد حرکت به جلو در اطراف او صف و Byfield می تواند یک جانشین ایده آل برای Anze Kopitar پایین خط.

“من قطعا می تواند یک بازیکن در NHL یک روز” Byfield گفت. “من به اندازه سرعت و توانایی های طبیعی به انجام این کار است.”

2. جیمی درایسدیل D ایری سمور (OHL)

درایسدیل یک شات مناسب است که می تواند کارفرمایی قدرت بازی. او همچنین تمام گیری از یک فوق العاده مدرن defenseman با ترکیبی از ویژگی های قابل مقایسه با برخی از های اخیر rookie احساس.

به سراغ گزارش درایسدیل هولناک با علائم مثبت برای اسکیت و وقار قاطعیت عبور توانایی بازیابی دفاعی و تمایل به پذیرفتن چالش است. او هیکل و دقت تیراندازی با این نسخهها کار در حال پیشرفت است, اما او دارای ویژگی های است که نمی توان آموخت.

“تماشای چگونه جوان, بچه ها مثل کیل ماکار و کوئنتین هیوز در حال انجام آنچه انجام می دهند می تواند یک چیز بزرگ است, سطح اعتماد به نفس آنها را” درایسدیل گفت. “هر کس خود می داند مهارت شکاف بالا است اما شما باید اعتماد به نفس برای ایجاد نقش در سطح بالا.”

3. تیم Stutzle F آدلر مانهایم (دل)

Stutzle می توانید بازی مرکز و یا چپ گرا و او نیز می تواند راه اندازی و یا به پایان برسد. او دارای تطبیق پذیری و پویایی است که می تواند galvanize یک صف. او در بازی فصل گذشته برابر رقابت حرفه ای در آلمان بومی است.

یک دیده بانی گفت: TSN را Bob McKenzie که Stutzle بود یک بازیکن که ممکن است پیش افتادن از اجماع انتخاب الکسیس Lafreniere تولید در سطح بالا.

4. لوکاس ریموند, LW, Frolunda سرخپوستان (SHL)

ریموند ممکن است NHL-آماده اما او oozes بالقوه به عنوان یک راه اندازی مرد که می تواند درایو بازی و همچنین نمره اهداف بزرگ. او نه کسب درآمد نقش مهمی در سوئد برتر لیگ برتر اما او یک نیروی برابر همسالان خود.

در جهان تاریخ و قهرمانی او مشبک کلاه ترفند در برابر روسیه و پیش نویس های برتر دروازه بان Iaroslav Askarov.

5. Alexande Holtz, RW, Djurgarden هاکی (SHL)

Holtz است که به طور گسترده ای پیش بینی شده در پشت نیمی از 10. اما سهام خود را ممکن است افزایش داده نخبگان شات و یک بدن از کار در برابر pro رقابت در سوئد که کمی قوی تر از ریموند است.

او و پادشاهان چشم انداز آرتور Kaliyev می تواند تبدیل به یک پشت سر هم از استعدادهای جوان است که می تواند ثابت کند مرگبار شلیک جن از بال.