در حالی که اردک حال برخی از ناامیدی با نحوه قرعه کشی درفت بازی کردن — آنها تضعیف یک موقعیت در پیش نویس و یک “placeholder” تیم مدعی شماره 1 به طور کلی انتخاب آنها باید فرصت کافی به زمین یک ستاره با ششمین کلی انتخاب کنید.

اردک حال بی رحم شروع به در این فصل شده اند و گرفتار صدمات در فصل های اخیر. امیدوار کننده از چشم انداز به ریاست مرکز ترور Zegras ممکن است تعمیق مداوم و غنی سازی اردک’ صف. آنها می توانند اضافه کردن یک اصلی قطعه به سازمان خود را در شماره 6 اردک’ بیشترین انتخاب را از آنها برداشت ششم در سال 2012.

در اینجا نگاهی به پنج چشم انداز که ممکن است محدود برای آناهایم:

1. کول Perfetti, F, Saginaw Spirit (OHL)

اردک باید مورد علاقه جلو با متعادل شوت و پاس گرایش و Perfetti متناسب با این قالب. او با یک ضربه دقیق و انتشار سریع داشتن به ثمر رساند 37 گل در هر دو بازی گذشته خود را junior فصل است.

در آخرین مبارزات انتخاباتی او دو برابر خود را کمک به کل از 37 به 74 و ایجاد شهرت به عنوان یک کامل توهین آمیز و تهدید.

نه تنها می تواند به او جلب توجه بیشتر از دفاع از خود به ثمر رساند اما او می تواند یک دفاع پرداخت توسط dishing از جن و باز هم تیمی. خود جانبی تحرک غرایز و چشم انداز اجازه می دهد او را به ایجاد جرم در فضاهای تنگ.

او یک بازیکن درخشان با گیری از مشارکت کننده در بازی قدرت و حتی در قدرت است.

“از طریق جزئی هاکی رفتم به جنوب کالیفرنیا” Perfetti گفت. “من درک درستی از آنچه آن را مانند وجود دارد و زندگی آنها زندگی می کنند. در پایان روز هر محل خواهد بود و من می خواهم ممنون به پیش نویس توسط هر تیم است.”

2. جیمی درایسدیل D ایری سمور (OHL)

درایسدیل می تواند حق شات که اردک طولانی آرزو و افزایش عمده به یک قدرت بازی ثابت کرد که دشوار است به سازمان دیده بان در زمان فصل گذشته.

دلیل اصلی او نیست بالا چشم انداز ذکر شده برای آناهایم است که او ممکن است در خارج از هیئت مدیره در آن زمان آنها را به انتخاب خود را.

درایسدیل شده است در مقایسه با کیل ماکار و کوئنتین هیوز هر دو رقیب قوی در این فصل برای کلدر جایزه به عنوان NHL rookie از سال است.

او یک تلفن همراه چالاک defenseman با مایع اسکیت و یک بسته کامل از مهارت های توهین آمیز. او نشان داد استعداد آن در سراسر Hlinka Gretzky مسابقات جام جهانی Junior قهرمانی و دیگر ویترین این فصل است.

“شاید برخی از خستگی لگد در نزدیک شدن به پایان سال از بازی بسیاری از هاکی” درایسدیل گفت. “اما من هرگز در مورد آن شکایت و فرصت هایی که بودند مندرج در این سال برای من است.”

3. مارکو Rossi, F, اتاوا 67 را (OHL)

رسی متولد شد و در اتریش, اما بازی خود را در تاریخ هاکی در کانادا که در آن فصل گذشته او به رهبری انتاریو هاکی در لیگ به ثمر رساند با 120 امتیاز.

او یک بازیکن با سقف پیشرفته دفاعی بازی برای سن و سال او و هیچ کمبود تکبر راه رفتن.

به غیر از فاقد اندازه ایده آل وجود ندارد ظاهری کمبود در خود بازی. اندازه خود را متوقف نمی کند او را از حفاظت از جن به طور موثر و یا پشت چک کردن بشدت معنی رسی می تواند این نوع از اعتماد به نفس کامل بازیکن است که می تواند ایجاد همکاری در یک تا حدودی بی ربط اردک صف.

4. جیک Sanderson, D, USHL

Sanderson بازی برای ایالات متحده ملی زیر 18 تیم در سال گذشته و نمایش داده شده در تمام هاکی حس شما می خواهم انتظار از نسل دوم نرم افزار. او پسر سابق NHL به جلو جف Sanderson.

او به احتمال زیاد اولین آمریکایی گرفته شده و به طور فزاینده ای او است که مورد بحث به عنوان یک بالا 10 انتخاب کنید.

اردک باید افزایش ارزش سهام — در مورد نقطه انتخاب خود را از Hampus Lindholm در شماره 6 به طور کلی در سال 2012 — و Sanderson ارزش افزایش قابل ملاحظه ای در طول فصل گذشته.

5. جک Quinn, F, اتاوا 67 را (OHL)

کوین است یک بازیکن دیگر که خود را مطرح مشخصات فوق العاده این فصل آوردن خود را از حاشیه عمده بازیکن به معاشقه با یک گل به ازای هر بازی سرعت. او به پایان رسید تا 52 به ثمر رساند و در 62 بازی.

فراتر از اتمام توانایی او را تبدیل به یک رهگذر بی پروا و مدافع قابل اعتماد. او می تواند هر موقعیت رو به جلو. در اواسط نوجوانی, او اختصاص داده شده خود را به بهبود قدرت و اسکیت. نتایج حاصل از تعهد او ممکن است او منجنیق از اواسط دور انتخاب که در آن برخی از پیش بینی های او را به حال قبل از اینکه فصل گذشته به نزدیکی بالای دور 1.