دکتر Maqdoom Mohiuddin: راهنمایی در مورد چگونه به خود قرنطینه

حیدرآباد: دکتر Maqdoom Mohiuddin صحبت بر مسئله سوزاندن اين بار در Siasat اخبار. ما تحت چنین یک وضعیت که در آن تعداد زیادی از مردم روزانه در حال اجرا درخواهد آمد توسط Covid-19. بیماران در حال بازدید از یک بیمارستان به یکی دیگر که در آن آنها به سادگی گفت: برای بازگشت توسط مسئولين بيمارستان و گفت که تخت و امکانات پزشکی در دسترس هستند و می توانید آنها را قرنطینه خود را در خانه. بسیاری از بیماران دیده می شود در اتومبیل در خارج از بیمارستان به دنبال درمان.

در بیمارستان های خصوصی, تخت درمان و هزینه های بسیار گزاف است که آن را خارج از دسترس انسان معمولی. آنها خواستار هزینه های روزانه سی تا پنجاه هزار نفر برای درمان.

در این شرایط بحرانی دکتر Maqdoom تشویق مردم به وحشت نیست در همه. اگر کسی آلوده است Covid-19 او می گوید نیازی به بیمار از ستون برای پست. او می دهد برخی از صرفه جویی در زندگی راهنمایی که تلاش می شود در صفحه اصلی خود را بدون پذیرش بیمار به یک بیمارستان است. اگر آنها به دنبال به درستی بیمار می تواند با موفقیت درمان در خانه. تنها 10-15 درصد از بیماران ممکن است نیاز به بستری در یک بیمارستان اگر سطح اکسیژن قطره به 90 درصد یا کمتر.به خصوص افراد مسن و بیماران دیگر شرکت مرضی شرایط مانند دیابت و آسم و یا ریه بیماری های مرتبط با, و سیستم ایمنی به خطر بیافتد بیماران مانند ایدز و سرطان و یا دیگر بیماری های ایمنی خودکار

دکتر Maqdoom می خواهد هر کس به تماشای فیلم خود را بسیار با دقت و پیروی از نکات زیر به شدت به خلاص شدن از شر این ویروس.

 • ترتیب تهویه اتاق در خانه خود را ترجیحا با یک دستشویی
 • بیمار باید شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون و یا الکل و یا بر اساس non-بر اساس الکل ضد عفونی کننده. اگر یک بیمار نگه می دارد خود را پاک و حفظ بهداشت آن بهتر خواهد بود برای او و خانواده اش.
 • کسانی که از حضور در بیمار می پوشند باید PPE ( حفاظت شخصی کت و شلوار )در دسترس در تمام فولاد مغازه در Namplly ایستگاه جاده حیدرآباد.
 • سیستم ایمنی بدن بیمار را باید افزایش داد تا با دادن او تازه, سبز, سبزیجات و میوه ها از آنجا که آنها حاوی تمام ویتامین ها است که در مکمل های ویتامین. لیمو سرشار از ویتامین C ، آن را می سازد تا سیستم ایمنی بدن در مبارزه با بیماری ها و باعث می شود یک فرد قوی. مخلوطی از میوه های خشک بسیار برای سلامتی خوب است. ویتامین D3 می تواند به دست آمده از نور خورشید صبح زود. یکی باید صرف حداقل یک ساعت در آفتاب صبح. بنابراین بیمار باید مکمل های ویتامین مانند:
  • ویتامین C 500 میلی گرم – یک قرص یک بار در روز
  • ویتامین D3 2000 واحد روزانه یا 60 K – یک قرص یک بار در هفته
  • مولتی ویتامین A-Z و یا Zincovit. بسیاری از مولتی ویتامین و قرص در دسترس هستند اما سعی کنید که دارای مقدار بیشتری از روي. چون وقتی روی می رود در داخل بدن ما را افزایش می دهد سطح سلولی روي موجود در بدن ما است. روی بسیار مفید در خلاص شدن از Coronavirus.
  • آزیترومایسین 500 میلی گرم – یک قرص در روز به مدت سه تا پنج روز
  • بیماران با داشتن تب بالا باید با توجه به پاراستامول مانند دولو 650 یا Calpol 650mg سه بار در روز
  • همیشه در تماس با پزشک خانوادگی خود را به او تصمیم می گیرید درمان است. ترک همه چیز را به او خواهم
 • (او ممکن است تجویز صحبت زیادی در مورد هیدروکسی کلروکین سولفات HCQS. این اثر است که هنوز هم قابل بحث این قرص باید مصرف شود بدون یک متخصص قلب و عروق ،
 • *تب. Omnacortil ( استروئید) 5 میلی گرم سه بار در , Dexamethasone20 میلی گرم در دوز منقسم است که در حال حاضر در نظر گرفته می شود سنگ گوشه ای از درمان
 • *رقیق کننده های خون مانند CLEXANE دوز و مسیر تصمیم گرفته خواهد شد توسط پزشکان (نگه داشتن بیماران مبتلا به بیماری )
 • اخیرا داروهای ضد ویروسی نیز در بازار معرفی شد. پزشک به شما توصیه خواهد کرد اگر او فکر می کند تا
 • سایر داروها مانند ایورمکتین, آنتی بادی مونوکلونال
 • بیمار باید با توجه به نوشیدنی های گرم مانند سوپ و جوشاندن. مصرف مایعات افزایش یافته است باید به آرامی صورت نیاز مایعات وریدی داده می شود.
 • را بخارات با دستگاه های مرطوب کننده در دسترس است تقریبا در تمام داروخانه ها

پاک کردن بینی و گلو

نگاهی شیشه ای پر از آب قرار داده و نصف قاشق نمک ربع قاشق جوش شیرین bicarb, 5-7 قطره بتادين (تا زمانی که رنگ آب تغییر) و کاملا مخلوط کنید. استفاده از این آب برای غرغره کردن و شستشو بینی. شما همچنین می توانید دو قطره از این آب در هر سوراخ بینی. این ویروس در بینی و گلو خواهد بود کاهش قابل ملاحظه ای با استفاده از این, در خانه, راه حل. این ویروس وارد بدن ما از طریق چشم و دهان و بینی است. بنابراین نگه داشتن بینی و گلو پاک کردن توسط اغلب با استفاده از این راه حل.

اگر دوست دارید شما می توانید با استفاده از آب شور ( نرمال سالين)راه حل به آسانی در دسترس در داروخانه ها. فقط اضافه کردن یک فنجان جوش شیرین bicarb و 5-7 قطره بتادين به آن و استفاده به عنوان در هر دستورالعمل فوق.

ماسک

عادی ماسک که بسیاری از مردم با استفاده از موثر است. استفاده از N95 ماسک است که بسیار موثر در متوقف کردن ویروس از ورود خود را در بینی یا دهان. چشم باید محافظت شده با رنگ کمتر عینک های موجود در فروشگاه فولاد.

پالس اکسیمتر

Oximeter پالس هزینه حدود Rs. از 1000 به علاوه هنگامی که آن را متصل به بیمار انگشت آن را نشان می دهد که سطح اکسیژن به سطح عادی در اطراف 98-100 در فرد سالم اگر سطح اکسیژن شروع به سقوط کردن و اگر شما حدس می زنم که ممکن است سقوط و حتی بیشتر پس به این معناست که بیمار نیاز به اکسیژن است. ترتیب سیلندر اکسیژن بلافاصله هنگامی که آن را به نرخهای 89 یا 90 وجود دارد, سازمان, افراد, پزشکان و بیمارستان ها که تحویل اکسیژن سیلندر به خانه های خود را با ماسک و نشان خواهد داد که چگونه به استفاده از آنها.
در بسیاری از موارد بیماران دریافت recuperated توسط این رژیم است.

اقدامات احتیاطی می شود اگر سطح اکسیژن کمتر از 89 شروع به اکسیژن است.
بیماران نیز باید با توجه DUOLIN Nebulisation.

ریه تمرینات

ریه ها ما مانند یک اسفنج. هنگامی که شما فشار اسفنج آب می آید از منافذ کوچک هنگامی که شما آزادی اسفنج آن جذب آب و دوباره به جایگاه اصلی آن است. در راه همان, ما باید به ورزش به ریه ها. ما باید برای بیرون کردن هوا از طریق ریه ها ما را متوقف کند در حالی که در استنشاق یک بار دیگر.
نگاهی شیشه ای پر از آب قرار داده و یک نی در داخل آن یک نفس عمیق بکشید (به عنوان عمیق که ممکن است) و سپس منفجر کردن هوا از طریق نی. هنگامی که شما بازدم از طریق کلش, حباب های هوا را می توان در آب است. این نشان می دهد چه مقدار دی اکسید کربن شما در حال بازدم. تکرار این تمرین را برای 10-15 بار. (لطفا این ویدئو).

بالون ورزش

یک بالون, یک نفس عمیق بکشید و هوا را در آن. اگر خسته توقف در حالی که-آیا انتشار بالون و پس از آن ضربه بالون دوباره. سه بار تکرار کنید. این است که به بررسی کنید که چقدر شما می توانید ضربه به بادکنک برای سه بار پی در پی (لطفا این ویدئو).

مشاوره به بیمار

 • هنگامی که یک بیمار مذاکرات به کسی که او باید پوشش بینی و دهان خود را با ماسک N95
 • او نباید لمس هر چیزی بی ارزش و حتی صورت و بینی و چشم در خاص است.
 • اگر او را لمس هر چیزی را باید بررسی شود بلافاصله

تنها در 10 – 15 درصد از بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان اغلب کسانی که با داشتن یک یا چند شرکت مرضی شرایط. اگر یک بیمار سطح اکسیژن کمتر از 89% و یا بیمار احساس دشواری در تنفس و سپس او ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان در غیر این صورت شانس خوب وجود دارد که بیمار را بهبود می یابند در 14 روز اگر بالای مدیریت به دنبال آن است.

دکتر Maqdoom داده است که این به عنوان مثال بسیاری از پزشکان و دیگر پرسنل پزشکی که در حال گرفتن خود در قرنطینه خانه و گرفتن درمان است. او با اعتماد به نفس است که شما می توانید بیش از حد شکست ویروس.

او در ادامه می افزاید که وجود دارد دو نوع از بیماران; یکی که سالم هستند ( لازم نیست که هر شرکت شرایط مرضی)و دیگران که ممکن است برخی از بیماری های دیگر از CoviD 19 مانند دیابت و مشکلات قلبی و کبد و بیماری های ریوی مانند آسم. تعداد کمی از آنها ممکن است بیماری های کلیوی است. همه این بیماران تحت گروه های آسیب پذیر و حتی آنها ممکن است یک یا چند شرکت مرضی شرایط این بدان معناست که این بیماران باید در تماس مداوم با مشاوران مربوطه و توجه به توصیه های خود را و باید داروهای تجویز شده توسط آنها. بیماران مبتلا به همبودی شرایط باید اقدامات احتیاطی اضافی. اول از همه آنها باید نه بیرون رفتن از خانه های خود را بی ارزش. اگر آن را اجتناب ناپذیر است, سپس آنها باید به دنبال اقدامات احتیاطی به شدت. دکتر Maqdoom مشاوره به بیماران دیابتی این است که آنها باید از خوردن مواد غذایی با داشتن کربوهیدرات کمتر و بیشتر از پروتئین و فیبر باید شامل غلات در رژیم غذایی خود را مانند کوینولا. آنها باید دوز روزانه خود را منظم دارو در زمان. هر بیمار دیابتی باید یک دستگاه گلوکومتر و بررسی سطح قند خون خود را قبل و بعد از صبحانه حداقل یک بار در هفته. کسانی که انسولین باید باید درست دوز روزانه توسط زیر دستورالعمل هر یک باید انجام نوعی از ورزش را کاهش مقاومت به انسولین پس از گلوکز به داخل می رود این تلفن همراه به راحتی دریافت و استفاده در بافت.

دکتر Maqdoom می خواهد به تغییر نام اجتماعی فاصله فیزیکی فاصله که مردم قادر به درک دقیق معنای اجتماعی فاصله به عنوان یک نتیجه آن از دست دادن آن ضربه. اگر آن را به عنوان جسمی فاصله پس از آن افراد ممکن است درک صحیح آن معنی است و ممکن است حفظ فاصله فیزیکی از 1 یا 1.5 متر بین دو نفر.

دکتر Maqdoom اصرار به پوشیدن یک ماسک و همیشه یک بطری کوچک از ضد عفونی کننده. در مورد یک فرد می آید در تماس با کسی و یا لمس هر چیزی که او می توانید دست خود را بلافاصله.

او سنجی که Hyderabadis گرفته اند این احتیاط بسیار به آرامی و امروز با آنها روبرو هستند ، او می افزاید: Hyderabadis باید تغییر نگرش خود را و شروع به فکر کردن در معقول و علمی راه است که می تواند حفاظت از آنها و دیگر از ویروسی و یا عفونت.

دکتر Maqdoom یک پزشک عمومی و diabetologist داشتن 40 سال از اورژانس تجربه او مدیر بی بی آمنه Milli بیمارستان Chandrayan gutta . او را می توان در 9346670535.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News