فرماندار کالیفرنیا سفارشات برخی از بارها — از جمله در L. A. شهرستان — به ایالات متحده به عنوان پست ثبت COVID موارد

کالیفرنیا روز یکشنبه دستور داد برخی از میله های زندان به عنوان است که دولت و ده ها نفر دیگر چهره بدترین افزایش coronavirus موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

فرماندار گاوین Newsom را سفارش عمده عقبگرد از تلاش ها برای بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد است. بارها در هفت شهرستان از جمله لس آنجلس و باید از نزدیک و کسانی که در هشت شهرستان هستند به شدت توصیه می شود برای بسته خود را درب.

در آریزونا یکی دیگر دولت با عمده شیوع دمای شد و انتظار می رود به افزایش بالاتر از 100 درجه فارنهایت در روز یکشنبه همراه نمک رودخانه شرق سیمرغ. روز شنبه ده ها تن از مردم از صعود به تورم داخلی لوله با کولر و در زمان به آب برای فرار از گرما. تعداد بسیار کمی از عینک و ماسک.

تگزاس توقیف لوله و قایق سواری در کسب و کار در روز جمعه و برخی در سواحل فلوریدا در حال بسته شدن دوباره جلوتر از آخر هفته آینده چهارم جولای تعطیلات سعی کنید برای جلوگیری از افزایش شیوع بیماری در این کشورها است.

افزایش COVID-19 شده ترین تلفظ در تعداد انگشت شماری از جنوب و کشورهای غربی که بازگشایی زودتر و بیشتر به شدت با وجود هشدارهای مقامات وزارت بهداشت به صبر برای دیدن کاهش مداوم در موارد.

برای سومین روز متوالی در روز شنبه تعداد تایید ایالات متحده موارد افزایش بیش از 40,000 یکی از بزرگترین موج در جهان است. در آریزونا, موارد افزایش یافته است 267% تا کنون در ماه ژوئن و شروع به پریدن کرد یک رکورد 3,857 موارد در یکشنبه هشتم شکستن رکورد افزایش در این ماه.

حتی در کشورهای که در آن موارد باید به کاهش بوده است برای هفته شیوع بیماری اتفاق می افتد. یک نوار در شرق و لانسینگ, میشیگان مرتبط شده است بیش از 85 موارد با توجه به Ingham County Health Department. این تعداد به احتمال زیاد به افزایش مقامات هشدار داد.

فقط یک روز پس از ابراز خوش بینی در مورد ایالات متحده آمریکا در پاسخ به همه گیر و گفت: این کشور در “خیلی بهتر جای” معاون رئیس جمهور مایک پنس لغو رویدادهای انتخاباتی جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در فلوریدا و آریزونا با توجه به شیوع مبارزات انتخاباتی افغانستان در روز شنبه.

در مصاحبه با CBS پنس گفت او مطمئن است که وجود دارد به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی منابع و ظرفیت برای مقابله با افزایش موارد است.

او همچنین در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع به طور مستقیم به درخواست آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک یا به پوشیدن یک در عمومی خود حتی به عنوان فرماندار تگزاس گرگ ابوت و برخی دیگر می گویند استفاده گسترده از ماسک ها مهم خواهد بود قادر به بازگشایی اقتصاد است.

“ما معتقدیم مردم باید پوشیدن ماسک در هر کجا که اجتماعی فاصله ممکن است در هر کجا که آن را نشان داد توسط هر دولت و یا مقامات محلی” پنس گفت: CBS.

معاون نانسی پلوسی دموکرات است انتقاد از دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر است که بیش از کشته 125,000 آمریکایی است. او گفت: ABC اخبار روز یکشنبه که الزامی به استفاده از ماسک در سراسر کشور بود و دیر شده است.

جهانی coronavirus موارد بیش از 10 میلیون دلار در روز یکشنبه با توجه به رویترز شمارش مارک یک نقطه عطف مهمی در گسترش بیماری تنفسی است که تا کنون به کشته شدن تقریبا نیمی از یک میلیون نفر در هفت ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de