آمازون اعلام 20000 شغل برای ارائه کار از صفحه اصلی گزینه

دهلی نو: آمازون هند روز یکشنبه اعلام کرده است که افتتاح نزدیک به 20 ، 000 فصلی یا موقت فرصت های شغلی در آن خدمات به مشتریان سازمان برای اطمینان از مشتریان در سراسر جهان همچنان بدون درز تجربه خرید آنلاین.

آمازون برای ارائه کار از صفحه اصلی گزینه

موقعیت های جدید در حال حاضر باز در حیدرآباد, پونا, Coimbatore, Noida کلکته جیپور Chandigarh Mangalore ایندور بوپال و لکنو. بسیاری از موقعیت ها بخشی از آمازون مجازی خدمات به مشتریان’ برنامه فراهم می کند که انعطاف پذیر کار از صفحه اصلی گزینه های این شرکت در بیانیه ای گفت.

“جدید همکاران که ما را در دفاتر ما و یا کار از خانه از طریق مجازی ما خدمات به مشتریان برنامه را یک نقش کلیدی در خستگی ناپذیر دفاع مشتریان و بالا بردن نوار در تجربه خود می گوید:” Akshay Prabhu, مدیر برای خدمات به مشتریان آمازون هند است.

امنیت شغلی امرار معاش

“در طول چند ماه گذشته ما کوچک را به اولویت ایمنی ما CS همکاران و ادامه خدمت به نیازهای مشتریان ما. این فصلی موقعیت را فراهم نامزدهای امنیت شغلی و معیشت در طول این بی سابقه بار,” او اضافه شده است.

در اوایل این سال, آمازون اعلام کرده بود که قصد دارد برای ایجاد 10 لاخ شغل جدید در هند تا سال 2025 ادامه داد: از طریق سرمایه گذاری در فن آوری و زیرساخت و تدارکات آن شبکه.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News