2019-20 ورزشکاران و مربیان سال تمام-شهرستان تیم های برجسته سالمندان

یک نگاهی به OCVarsity برندگان جایزه برای 2019-20 ورزش دبیرستان فصل است.

ورزشکاران و مربیان از این سال و همه تیم شهرستان انتخاب شدند برای پاییز و زمستان ورزشی. برای بهار ورزشی که تا به حال فصل خود را کوتاه قطع توسط COVID-19 ثبت نام انتخاب برجسته ارشد برای هر ورزش.

OCVarsity 2020 ورزشکاران و مربیان از سال صفحه

سقوط ورزش

فوتبال

توهین آمیز بازیکن سال: Bryce جوان, مادر Dei

دفاعی بازیکن سال: Clark فیلیپس III, لا هبرا

مربی سال: نیک Karavedas, رو به آفتاب, تپه

همه-شهرستان تیم: تیم اول جرم

همه-شهرستان تیم: تیم اول دفاع

همه-شهرستان تیم: دوم و تیم سوم تیم

دختران والیبال

بازیکن سال: میا Tuaniga مادر Dei

مربی سال: اسحاق Owens اسپرانزا

همه-شهرستان تیم

پسران صلیب شهرستان

دونده از سال: Anthony Grover, JSerra

مربی سال: Craig دان دانا تپه

همه-شهرستان تیم

دختران صلیب کشور

دونده از سال: Carly Corsinita, Capistrano دره

مربی سال: کن چای, El Toro

همه-شهرستان تیم

دختران گلف

گلف باز از سال: کون Villaneuva تروی

مربی سال: بروس Loman مریم گلی تپه

همه-شهرستان تیم

دختران تنیس

بازیکن سال: Kaytlin تیلور هانتینگتون بیچ

مربی سال: Natasha Schottland, پرتلا

همه-شهرستان تیم

پسران واترپلو

بازیکن سال: Tanner Pulice تاج del Mar

مربی سال: لوگان پاول سن کلمنت

همه-شهرستان تیم

 

ورزش های زمستانی

پسران بسکتبال

بازیکن سال: Devin Askew مادر Dei

مربی سال: D’Cean برایانت چشمه دره

همه-شهرستان تیم

بسکتبال دختران

بازیکن سال آسیا: Avinger تسبیح

مربی سال: جیمی Valverde, اسپرانزا

همه-شهرستان تیم

فوتبال پسران

بازیکن سال: Uriel سانچز Servite

مربی سال: جان اسپنسر Servite

همه-شهرستان تیم

فوتبال دختران

بازیکن سال: سامانتا ویلیامز JSerra

مربی سال: پت رسی لوس آلامیتوس

همه-شهرستان تیم

دختران واترپلو

بازیکن سال: اما Lineback لاگونا بیچ

مربی سال: Rory Bevins تسبیح

همه-شهرستان تیم

پسران, کشتی کج

کشتی گیر سال: Aaron Nagao ماساژ

مربی سال: Dane Valdez Calvary Chapel

همه-شهرستان تیم

دختران کشتی کج

کشتی گیر سال: Aine Drury, Westminster

همه-شهرستان تیم

 

بهار ورزشی

برجسته سالمندان

بیس بال: Jonny بلند نارنجی

سافتبال: مهدیه سیمون بکمن

پسران شنا: Ryan عبداللهی دانا تپه

دختران شنا: الا Ristic سانتا مارگاریتا

پسران Track & Field: اسحاق Korn Trabuco تپه

دختران Track & Field: سوفیا منزل, نارنجی, لوتری

پسران والیبال: Niko Colburn, Huntington Beach

پسران تنیس: جیک Huarte مادر Dei

پسران گلف: Taehoon آهنگ آناهایم کشف مسیحی

پسران چوگان سرپهن: اندرو سکس Foothill

Girls Lacrosse: اشلی استوکس, Foothill