این hilltown است covid-رایگان. اما آن را به عنوان بازگشایی به بازدید کنندگان خواهد آن را از دست بدهند که وضعیت?

سن FELE ایتالیا — قله کوه شهر چهار ساعت است در جنوب رم قابل دسترسی توسط پرپیچ وخم جاده ها — مناسب کنترل از راه دور برای یک واقعیت. اینجا دور از coronavirus همه گیر در جایی که هیچ کس دارای آزمایش مثبت یا بدست بیمار آن موقع ناهار و یک رستوران در شهر پر کردن: جداول چهار و جداول از شش جدول هشت و پس از آن بزرگترین جدول از همه مادی و معنوی برای معلمان و دانش آموزان میانه جشن فارغ التحصیلی.

نوجوانان به حال خود را گرفته امتحانات نهایی آنلاین — هر ملی قوانین — اما این سن Fele به طوری که آنها قادر به از طریق فشار رستوران درب های خنده غذا خوردن در عجله تجارت صندلی بدون ماسک در چشم. معلمان نیست با پوشیدن ماسک یا نه. و نه شهردار نشستن در یک میز دیگر. و نه زنده نوازندگان که شروع به بستن کمربند از آهنگ در این نوع از جشن است که تنها می تواند اتفاق می افتد در یک محل که در آن هیچ کس یک تهدید تلقی شد.

“این تقریبا عادی” گفت: Elisabetta Chieca, 37, یک عضو شورای شهر در نزدیکی یک جدول که در آن شهردار مبارزه بود به صحبت می کنند بیش din.

“همه مردم در اینجا” گفت: Donato Sperduto شهردار. “همه می دانند همه است.”

با ترکیبی از انزوای جغرافیایی اولیه احتیاطی و ثروت خوب شهر سن Fele هرگز حتی تا به حال یک coronavirus منحنی صاف — و آن را در حال حاضر دلخواهی فرصت برای سوار شدن از همه گیر به عنوان یک نیوزیلند-مانند واحه رایگان از ویروس را از خطرات و اختلالات.

اما مانند جاهای دیگر در سراسر جهان است که موفق به کنترل و یا جلوگیری از شیوع بیماری از جزیره ملل به خانه سالمندان وجود دارد که در اینجا به رسمیت شناختن است که coronavirus-رایگان وضعیت مخاطره آمیز دولت است. در هر لحظه کسی با این ویروس می تواند آمد تا پرپیچ وخم جاده ها.

“ما ترس” Sperduto گفت: کسانی که از خارج آمده.”

اولین تور اتوبوس وارد در سن Fele این هفته. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)
امیلیا Caputi, 90, ماریا Crecca, 94, Giovanna Di Gregorio, 77 و Michelina Tronolone, 89, نشستن در مقابل از خانه های خود. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)

سن Fele زنده می ماند از لحاظ اقتصادی با فرشهای خود را به عنوان یک آخر هفته گردشگری مقصد. قبل از همه گیر در بسیاری از تابستان روزهای یکشنبه ده ها تن از تور اتوبوس از سایر نقاط ایتالیا خواهد بکشد تا در آنچه به مبلغ یک لحظه دو برابر شدن جمعیت این شهر. بازدید کنندگان خواهد قدم زدن از طریق مرکز شهرستان. آنها می خواهم به خرید ریکوتا در یک مزرعه محلی. پس از افزایش به نزدیکی جنگل و آبشارهای آنها می خواهم توقف در رستوران که در آن شهردار شد و در حال حاضر صحبت کردن در مورد چگونه به حرکت ایتالیا بازگشایی.

“ما نمی توانید بقیه آسان است,” او گفت: به عنوان سرور آورده ماکارونی صدر با قارچ کباب بره.

بنابراین بعد از ناهار شهردار در زمان سه, جدیدترین واردان در شهر — دو خبرنگار و یک عکاس — بازگشت به مرکز شهر که در آن سنگ شد و بیش از حد باریک برای اتومبیل. او رهبری راه را در اطراف گوشه و رفت تا مراحل به دفتر یکی از سان Fele دو پزشکان.

“Ciao, میشل” Sperduto گفت.

در باز شد و پرستار گسترش سه coronavirus آنتی بادی آزمایش یک دسته ای که شهردار دستور داده بود برای این شهر در آغاز ایتالیا شیوع.

“به محض این که کسی وارد می کنیم سعی کنید به آزمون آنها” Sperduto گفت. “البته این همه مبتنی بر آگاه بودن از کسانی که بازدیدکننده داشته است.”

یک پرستار با یک خراش درو نمونه خون از نوک انگشتان. چند دقیقه بعد این نتایج بودند.

این شهر هنوز هم coronavirus-رایگان.

سن Fele از راه دور تپه محل شده است یک مزیت در طول بیماری همه گیر. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)
با هیچ منحنی به پهن کردن مردم محلی شده است قادر به بازگشت سریع تر به ظاهر زندگی عادی. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)

از بالاترین نقطه در سن Fele یکی می توانید ببینید نشانه هایی از پوسیدگی مشترک در بسیاری از ایتالیایی بالای تپه شهر — مکان های ساخته شده برای دفاع قرون وسطی اما کمتر عملی برای جهان مدرن است.

این شهر بیش از گذشته قرن و نیم دیدم جمعیت آن دریافت نصف شده و سپس نصف دوباره به 2,800. بسیاری از جوانان به سمت چپ برای کالج و یا شغل بازگشت فقط به عنوان بازدید کننده برای دیدن پدر و مادر سالمند خود.

مرکز شهر تبدیل به یک گود پوسته 30 درصد اشغال زیبا اما فاسد شده. علف های هرز و تاب و از طریق برخی از پیاده روها و دیوار. یک زن و شوهر از جلوی درب padlocked. برخی از پنجره ها زدم. یکی از ساکنان منجر به یک تور کوتاه پایین خیابان که در آن او زندگی می کردند با اشاره به این خانه ها همه در اطراف او.

“که یکی خالی است” آنجلا Verducci, 65, گفت:. “که یکی خالی است. آنها را پاره که یکی چون سقف فرو ریخت.”

زیرا کسانی که باقی می ماند در سن Fele تا حد زیادی قدیمی تر — آن را تا 15 صد ساله و بسیاری دیگر در 90s — مقامات نگران کرده بود در ابتدا از همه گیر است که این شهر ممکن است در صورت یک فاجعه است. در حالی که شیوع بیماری های خروشان در ایتالیا به شمال کارشناسان هشدار در مورد آنچه می تواند پیش رو برای ایتالیا فقیر جنوب به دلیل کمبود بیمارستان و تخت های مراقبت ويژه و منابع پزشکی.

بنابراین سن Fele در زمان احتیاطی در هر آن می تواند. آن را منع مردم از ورود به داروخانه و نهاد خانه تحویل برای نسخه. آن را اداره coronavirus آزمون به داوطلبان افسران پلیس, زباله جمع — هر کسی با داشتن ارتباط با دیگران است. در ضمن در سراسر کشور مستند متوقف ترین حرکت و ذخیره جنوب از یک فاجعه در مقیاس با تجربه در شمال.

سن Fele این منطقه باسیلیکاتا های مبهم پشت پا ایتالیا بوت — تا به حال تنها 401 coronavirus موارد و تنها در دو ماه گذشته.

حداقل یکی بود که کسی که وارد منطقه از خارج است.

در نگاه به گذشته شهردار گفت: سن Fele احساس امن ترین در طول مستند. مردم نگران بودند اما تقریبا هیچ کس از ورود به شهر است.

ایتالیا سست محدودیت های بین منطقه ای سفر ژوئن 3. در حال حاضر آن است که باز به مسافران از سراسر اروپا است. بسیاری از مردم که در سن Fele و دور نقل مکان کرد و در حال حاضر شانس را در گذشته به عقب می آیند.

و به تدریج این چیزی است که اتفاق می افتد.

شهردار فرزند ارشد دختر, 26, که زندگی در شمال شهر تورین به تازگی ساخته شده است برنامه ای برای دیدار برگشت. یک مرد از میلان نشان داد تا در شهر در یک آخر هفته های اخیر پوشیدن N95 ماسک برای بررسی در ،

مردم محلی ترک بعد از ظهر دسته جمعی در سانتا ماریا دلا Quercia.

وینچنتزو Tauriello 103 زن و برادر خود را ویتو Tauriello, 94, در میان این شهر بسیاری از ساکنان مسن. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)

سمت چپ: مردم محلی ترک بعد از ظهر دسته جمعی در سانتا ماریا دلا Quercia. راست: Vincenzo Tauriello 103 زن و برادر خود را ویتو Tauriello, 94, در میان این شهر بسیاری از ساکنان مسن. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)

“بسیاری از خانواده من پدربزرگ برادر عموزاده — همه چپ گفت:” ویتو cedric babouche, 72, که پس از آن ذکر شده است که پسر عموی زندگی می کند که در رم بود و همچنین بازگشت به سن Fele بعد از آن روز.

“ما با هم بزرگ شده,” او گفت:. “ما با اعتماد به یکدیگر است. اما هر چیزی امکان پذیر است. زمانی که من به دیدار او, من پوشیدن ماسک.”

چند ساعت بعد cedric babouche بود ضربه زدن بر روی درب از پسر عموی خود بود که هنوز هم باز کردن و تمیز کردن. پسر عموی میشل Maselli, 72, نقل مکان کرد به دور از سن Fele در سن 14 سالگی و گفت: قرار بود “مرگ” اما او هر تابستان — برای “آرامش” و چون آن را به خانه.

Maselli ذکر است که زمانی که او وارد شهر کسی او را متوقف کرد و پرسید: چرا او با پوشیدن ماسک.

او به عقب گرفته شد.

“حق” او پاسخ داد. او نمی داند خود را در معرض خطر — وجود ندارد بسیاری از جدید روزانه موارد در رم و او رانده شده به طور مستقیم به شهر. هنوز هم به نظر می رسید درست انجام.

“اینجا” cedric babouche گفت با خنده: “شما در حال تهدید است.”

صلیب سرخ داوطلبان کمک به حفظ اجتماعی فاصله در سانتا ماریا دلا Quercia کلیسا.

میشل Maselli سوار به سن Fele از رم پس از سفر مجاز بود دوباره. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)

سمت چپ: صلیب سرخ داوطلبان کمک به حفظ اجتماعی فاصله در سانتا ماریا دلا Quercia کلیسا. راست: میشل Maselli سوار به سن Fele از رم پس از سفر مجاز بود دوباره. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)

تازه واردان به حال هیچ وظیفه برای اطلاع رسانی به این شهر آمدند و به طوری که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد آزمایش قرار گرفته است. در ضمن این شهر تا به حال هیچ شانسی برای تست افرادی که فقط از طریق عبور.

روز بعد حدود ساعت 10 صبح اولین تور اتوبوس از فصل کشیده تا به یک پارکینگ در پایه شهر. آن را به ارمغان آورد یک گروه از 23 نفر از سراسر ایتالیا جنوبی. آنها آغاز شده بود صبح امروز در ماترا یک ساعت دور. آنها را خاموش کردم, اتوبوس, اینجا پوشیدن کوله پشتی و کفش ورزشی, برگزاری پیاده روی چوب. بیشتر به حال ماسک.

برای بعد از سه ساعت آنها مهاجرت از طریق مرکز شهر و به اطراف جنگل در مسیرهای شلوغ با روز معلق است. آنها در زمان عکس در آبشارها. در موقع ناهار آنها ساخته شده راه خود را به رستوران.

آن را حتی بیشتر بسته بندی شده تر از آن شده بود چند روز زودتر. بزرگ خانواده با فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ بودند خود را روز شنبه وعده های غذایی. یک نوجوان با بالن در جدول شد, جشن تولد.

یک سرور تحت فشار قرار دادند چند جدول با هم. این گروه از 23 out-of-towners نشستم.

سن Fele را پیاده روی مسیرهای پیاده روی در حال تبدیل شدن به شلوغ یک بار دیگر. (فردریک Valabrega برای واشنگتن پست)

عکس-ویرایش شده توسط Chloe کلمن. طراحی شده توسط ویکتوریا آدامز Fogg.