معلم با استفاده از بلندگو برای دانش آموزان با دسترسی به اینترنت

دومکا: “معلمان می تواند جهان را تغییر دهید” و این چیزی است که Shyam Kishore سینگ گاندی مدیر یک مدرسه در, Jharkhand را دومکا منطقه شده است تلاش خود را برای بیش از 200 دانش آموزان است که ممکن است بیبهره از گوشی های هوشمند اما نه تمایل به شرکت در کلاس در میان مستند.

گاندی قرار داده است تا چندین بلندگو در سراسر Bankathi ایجاد کرد که در آن خود را به روز رسانی مدرسه واقع شده است و کلاس ها برگزار می شود به مدت دو ساعت در هر روز از ماه آوریل 16, ضرب و شتم شانس یادگیری آنلاین.

دانشجویان نشستن در نزدیکی بلندگو که قرار داده شده است تا بر روی درختان و دیوار در نقاط مختلف و حضور در کلاس.

“بلندتر بلندگو قرار دارد تا جایی که تعداد دانش آموزان بیشتر است. پنج معلمان و دو para معلمان آموزش بیش از مایک از کلاس درس گاندی گفت . هزاران نفر از مدارس و کالج ها در سراسر هند به روشن آنلاین کلاس های درس به عنوان باقی می ماند بسته از اواسط ماه مارس در میان شیوع کروناویروس. وجود دارد 246 دانش آموزان از کلاس 1 به کلاس 8 و 204 از آنها لازم نیست که گوشی های تلفن همراه” گاندی گفت.

او گفت: شروع کلاس ها در 10 am روزانه است.”اگر دانش آموزان هر گونه شک و یا می خواهید به هر گونه سوال بپرسید و آنها می توانند ارسال نمایش داده شد خود را به من از هر کسی که تلفن همراه و ما آن را توضیح دهید روز بعد” او اضافه شده است.

گاندی گفت: این مدل کار و دانش آموزان بتواند به خوبی آنچه که در حال تدریس است. دانشجویان را پذیرا هستند و با بهره گیری از سبک جدیدی از تحصیل گفت: سالمندان روستایی.

شهروندان با تمجید از ابتکار عمل توسط kind-hearted, Jharkhand اصل و ستایش تلاش خود را در گرفتن دسترسی برابر به آموزش و پرورش در میان همه گیر.

منبع: PTI ورودی

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News