بهار جمع بندی Q&A: کندی مربی تنیس دیدم تیم جوان بازی با تعداد زیادی از قلب’ در فصل کوتاه


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


Devan, Johnson, کندی, تنیس

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: من شده اند تطبیق بسیار خوب در واقع. فقط آن را بسیار عجیب و غریب در حال پرتاب کردن من روال عادی هر هفته مانند رفتن به ورزشگاه و پیشرو عمل پس از آن.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: من از دست رفتن هر روز به باشگاه یا بیشتر روزهای هفته. من به خصوص از دست رفتن به تیم ما شیوه و دیدن تیم ما بهبود هر روز و آنچه که ما تا به حال به کار ما برای بازی های آینده.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: من می بینم بسیاری از متعهد و با انگیزه ورزشکاران است. من نگه داشتن در تماس با تیم به صورت هفتگی در تیم ما برنامه ساخت مطمئن شوید که آنها خود را زیر روال تمرین در هفته به عنوان آنها را برای تابستان آماده عمل است.

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: بدترین لحظه ای این بهار بود اعلام کرد که ما در فصل بهار لغو شد. مایه تاسف بود چرا که ما یک تیم جوان و من می خواستم برای دیدن چگونه آنها را در برابر بهترین تیم ها در لیگ ما.

ما به اندازه کافی خوش شانس برای هر گونه سالمندان در این سال برای پسران است. با استفاده از این سال به عنوان یک ابزار برای بهار آینده مهم بود برای من به عنوان یک مربی به دیدن مناطقی که بیشترین نیاز به بهبود است.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: بهترین لحظه بود که قادر به دیدن ما دانشجوی سال اول بازیکنان (آکشی Foley, Seonu چو جاشوا Hyun) در اول بازی برای اولین بار خود را. من بسیار امید زیادی برای این بازیکنان و همچنین بقیه از ما تیم جوان. با پنج بازی ما بازی رو دیدم تیم ما بازی با تعداد زیادی از قلب در دادگاه و من امیدوارم که ما می آورد که همان نگرش به فصل آینده است.

س: اگر شما می توانید یک مسابقه تنیس فردا چه خواهد بود ؟

یک: با توجه به این واقعیت است که ما نه به حال تمرین برای ماه آن را نگاه درهم و برهم است. این تیم خواهد بود ناهماهنگ و خسته پس از یک دور از بازی.

اجرای اجتماعی فاصله می توانست تاثیر خوبی است. هر یک از حریف خود را مجموعه ای از توپ تنیس و نه بازیکن مجاز به لمس خود را حریف توپ تنیس. به جای از دست دادن در پایان هر مسابقه آنها را لمس آرنج و یا راکت تنیس.

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: من می خواهم بازیکنان من می دانم که این نیست رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای. هرگز دلسرد. همیشه وجود دارد یک نور در انتهای تونل. آنها باید همیشه به یاد داشته باشید به “عالی بود به هر یک از دیگر.”

س: برای سرگرم کننده است که بازیکن(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: من فکر می کنم کل تیم همیشه به من بخندی. وجود دارد هرگز یک لحظه کسل کننده با آنها.

یکی از روز بهتر بود که ما در تلاش بودند به فکر خلاق و سرگرم کننده مستعار برای هر یک از دیگر. من فکر می کنم همه موافق هستند که مورد علاقه ما مستعار بود “آفتاب” برای ما دانشجوی سال اول, بازیکن, Seonu چو.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود می خواهم شما را به چالش به یک بازی دوستانه و مرحله نهایی مسابقات در دادگاه ؟ می شود آن را یک مجموعه یک خدمت و یا بازگشت ؟

یک: من چالش من کل تیم به خدمت مرحله نهایی مسابقات از آنجا که هیچ کس می تواند ضرب و شتم من قوی عمل می کند. آن را در حال حاضر به اندازه کافی دشوار است برای آنها را به بازگشت به آن را به عقب. اگر هر کسی می تواند پس از آن من آنها را Gatorades ما به بازی بعدی.

س: برای تفریح چه آهنگ شما بازی بر روی اتوبوس تیم برای فینال اتوبوس سوار ؟

یک: ما واقعا بازی هر آهنگ در راه بازگشت به خانه. بسیاری از زمان این تیم است ،