اورنج کانتی در لبه کالیفرنیا coronavirus سازمان دیده بان لیست

گسترش coronavirus در اورنج کانتی دارای رشد بسیار سریع در هفته های اخیر است که این شهرستان به زودی می تواند دولت را در فهرست سازمان دیده بان برای امکان تجدید مستند سفارشات.

محلی دو معیارهای کلیدی استفاده شده توسط دولت های محلی و مقامات بهداشت برای اندازه گیری گسترش این بیماری — نرخ جدید COVID-19 مورد در هر 100,000 ساکنان و درصد افرادی که تست مثبت برای این ویروس در حال حاضر در یا فراتر از دولت دیده بان لیست آستانه.

Orange County قرار دادن یک پا بیش از یک خط در چهار شنبه, ژوئن 26, زمانی که تست مثبت نرخ محلی آمار 8.5% بیش از 8% حد مجاز تعیین شده توسط دولت است.

همچنین در روز جمعه در این شهرستان گزارش شده است که COVID مربوط به بستری شدن در بیمارستان رشد 17.6% بیش از گذشته سه روز بیش از دولت در آستانه از 10٪.

معلوم نیست اگر داده های جدید را بی درنگ دولت برای قرار دادن اورنج کانتی در آن لیست سازمان دیده بان که در حال حاضر شامل لس آنجلس و سان برناردینو و رودخانه, شهرستان, در میان دیگران. مقامات دولتی به دنبال حداقل سه روز از داده ها به منظور ایجاد یک روند قبل از تصمیم به اضافه کردن استان ها به لیست سازمان دیده بان.

اگر اورنج کانتی باد تا در لیست و اگر های اخیر روند معکوس نیست یک تجدید مستند می تواند بر روی میز است.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام Imperial County — که در آن coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان باید رسید — برای بازگرداندن stay-at-home سفارشات که می تواند عملیات های غیر ضروری کسب و کار و دوباره نزدیک بسیاری از مناطق دیگر از زندگی عمومی است.

اگر این حرکت گرفته شده است در اورنج کانتی می تواند آمده در مراحل.

کوری Egel اقدام معاون مدیر امور عمومی در وزارت بهداشت دولت گفت: مقامات دولتی را با محلی بخش بهداشت و درمان شهرستان رهبران برای “هدفمند تعامل” تخمگذار از جزئیات که چرا یک شهرستان دیدن سطوح بالاتر انتقال بیماری و بستری و یا مواجه است محدود بیمارستان ظرفیت.

اما بدون اقدام داوطلبانه در این شهرستان در سطح دولت می تواند گام.

“اگر بخش باعث می شود کافی نیست و یا هیچ پیشرفت و محلی صلاحیت حاضر به عمل دولت در بهداشت عمومی افسر ممکن است عمل” Egel گفت.

جمعه, 15 ایالت 58 شهرستانهای بودند در لیست سازمان دیده بان. Egel گفت: کسانی که در شهرستان ها ممکن است در نظر احیای محدودیت های غیر ضروری در کسب و کار و یا موضوع کلی تر از اقامت در خانه سفارشات.

اما قبل از مصرف از جمله اقدامات مقامات دولتی را مورد بحث دیگر مراحل با ادارات بهداشت محلی مانند تهاجمی تر, تست های اضافی تماس با ردیابی و گرفتن استراتژی های جدید برای مدیریت منابع بهداشت و درمان و کنترل عفونت.

لس آنجلس برای مثال دیدن یک میزان بالایی از coronavirus موارد به دلیل بالا تست ظرفیت و دلیل آن را تست تمام ساکنان و کارکنان در بیش از 200 پرستاری ماهر امکانات.

آخرین داده ها نشان می دهد اورنج کانتی شروع به نقض دولت در آستانه یکی دیگر از کلید متریک — تعداد موارد جدید در هر 100000 نفر گزارش شده بیش از یک دوره سه هفته ای.

در اورنج کانتی که تعداد رشد کرده است به طور مداوم از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در آوریل 1st, نرخ 17 موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان با توجه به سوابق شهرستان. در اوایل ماه مه آن شد 31 و یک ماه بعد از آن بود 61.

در جمعه شهرستان گزارش جدید شماره 98 — فقط در حالت پخش-لیست آستانه 100.

در مقایسه لس آنجلس داشتیم جدید مورد نرخ 199 در هر 100 ، 000. و در شهرستان امپریال — که قرار بود تحت سختگیرانه تر سفارشات در روز جمعه — نرخ یک دولت بالا 680 جدید مورد در هر 100,000 نفر است. هر دو شهرستان شده اند در لیست سازمان دیده بان پس از 5 ژوئن.

روز جمعه Newsom گفت: دولت متوقف شد در صدور دستورالعمل ها برای کمک به استان ها به سهولت محدودیت در کسب و کار و امکانات عمومی.

Orange County مراقبت های بهداشتی سازمان داده است که در جنوب کالیفرنیا, اخبار گروه تحليل متفاوت کمی از داده های دولت در بخش بهداشت و درمان است که با استفاده از مسیر شهرستانهای استان است.

دولت تعداد موارد جدید توسط “قسمت تاریخ” اولین تاریخ یک فرد می تواند آلوده شده اند.

اورنج کانتی سلامت سازمان از سوی دیگر فراهم می کند تعداد موارد جدید ثبت شده توسط آژانس در یک روز داده می شود بدون در نظر گرفتن زمانی که فرد مورد آزمایش قرار گرفت و در نتیجه نرخ های مختلف.

برای اقدامات مورد نرخ بیش از دو هفته دولت در بخش بهداشت و درمان تجزیه و تحلیل پوشی داده که کمتر از سه روز به دلیل گسترده تاخیر در گزارش نتایج آزمون.

دکتر کلیتون Chau, اورنج کانتی اقدام افسر بهداشت گفت: مراقبت از سلامت سازمان است صحبت کردن به طور منظم با دولت در بخش بهداشت و درمان و نظارت بر داده های روزانه به اطلاع پاسخ برنامه.

“اگر نظارت بر معیارهای نتیجه در OC بودن پرچم توسط دولت HCA را به همکاری نزدیک با دولت برای تعیین هرگونه استراتژی های کاهش که ممکن است مورد نیاز” Chau گفت.