مساجد در سنگاپور بخشی از بازگشایی پس از 15 هفته تعلیق

سنگاپور: مساجد در سراسر سنگاپور بخشی از بازگشایی در روز جمعه ماه پس از آنها بسته شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مسلمانان در این کشور شد و بار دیگر مجاز به جمع آوری برای نماز جمعه از طریق سیستم رزرو آنلاین محدود به 50 نفر در هر جلسه تحت سخت اجتماعی فاصله اقدامات Efe اخبار گزارش.

“در این خجسته جمعه ما نیز شروع به از سرگیری نماز جماعت در مساجد. ما درک می کنیم که بسیاری از آنها به دنبال به جلو به نماز جمعه و بنابراین ما,” مذهبی اسلامی شورای سنگاپور در آن نوشته شده official Facebook page.

نمازگزاران که با حضور در جلسات به حال به کتاب حافظه خود را از طریق یک سیستم نرم افزار آنلاین طراحی و توسعه توسط شورا و محدود شد به یکی از دو 30 دقیقه موعظه است که مساجد شروع به ارائه به روز جمعه ‘قانونى al-Jummah’ و همچنین به طور منظم نماز روزانه.

شورای گفت: جانبازان تنها مجاز به کتاب یکی از جمعه جلسه هر سه هفته برای اطمینان از فرصت ها برای حضور در توزیع به طور مساوی میان مسلمانان در این کشور است.

“ما به دنبال همکاری و درک درستی از همه عبادت در تضمین این که نماز جماعت را ادامه هموار و منظم برای همه” پس از گفت و اضافه کرد که مسجد کارکنان را هدایت بندگان که مواجه با هر گونه مشکل.

این پست و به دنبال آن یک چک لیست ترسیم لازم است اقدامات پیشگیرانه شرکت کنندگان ملزم به پیروی از قبل و در طول بازدیدکننده داشته است خود را به مساجد. آن گفت: نمازگزاران مورد نیاز خواهد بود برای انجام وضو در خانه خود را به ارمغان بیاورد نماز تشک و پوشیدن ماسک در طول بازدیدکننده داشته است خود را.

آن را نیز دلسرد کسانی که بیش از 60 زیر 12 و مردم با مشکلات تنفسی از رزرو جلسات.

این شورا اضافه شده است که مردم نمی خواهد اجازه معاشرت در داخل مسجد و خواست آنها را به بازگشت به خانه بلافاصله بعد از نماز آن گفت را در فضاهای تعیین شده از 1 متر از هم جدا زیر یک امام ایستاده حداقل 2 متر از نزدیکترین پرست.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News