پادشاهان قرعه کشی شماره 2 انتخاب کنید در NHL قرعه کشی درفت; اردک شماره 6

پس از اولین مرحله از NHL پیش نویس قرعه کشی جمعه اردک و پادشاهان هر دو جهت به دست آورده به آنها امیدوار به شهامت بالقوه حق رای دادن سنگ بنای از تازه کار, پیش نویس است.

پادشاهان را انتخاب کنید دوم کلی و اردک را انتخاب کنید ششم. آنها را انتخاب چهارم و پنجم به ترتيب اگر این پیش نویس شدند توالی در جهت معکوس بر اساس امتیاز در صد. پیش نویس هیچ تنظیم تاریخ و در عین حال — هر دو پیش نویس و سراغ ترکیب شد و به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 pandemic — اما انتظار می رود که در پاییز پس از انعقاد آزمایشی برنامه ریزی, برگشتی. NHL اجرا رمان دو مرحله قرعه کشی برای تعیین سه میدارد. هفت تیم که موفق به راهیابی به طور آزمایشی برنامه ریزی شده 24-تیم حذفی شد در حال اجرا به عنوان هشت “متغیرهایی” که به نمایندگی از هشت بازنده از بازی در دور این postseason. یکی از کسانی که متغیرهایی برنده انتخاب اول کلی ترک مقصد برتر چشم انداز الکسیس Lafreniere در هوا.

پادشاهان مدیر کل Rob Blake صحبت های زیر پیش نویس بحث در مورد چگونه این دومین جایزه پیروزی ممکن است سرعت بخشیدن به پادشاهان’ بازسازی است.

“ما می دانستیم که ما می تواند در یک وضعیت که در آن ما می شود که در قرعه کشی طوری شده است که در میان به طرح” بلیک گفت. “امیدوارم این اتفاق با سرعت آن را به دلیل کالیبر و تنظیم است که بازیکن در NHL.”

برای اردک’ بخشی از آنها نقل مکان کرد و در یک اسلات اما ششم به طور کلی هنوز هم می تواند خالص آنها یک بازیکن برجسته در پیش نویس با عنوان با اجماع انتخاب و جهان تاریخ و قهرمانی با ارزش ترین بازیکن Lafreniere.

“به طور طبیعی ما را به حرکت می کند تا در پیش نویس اما ما احساس می کنیم این پیش نویس برجسته top-10 محصول از بازیکنان گفت:” اردک مدیر کل باب موری. “طرفداران ما در حال رفتن به بسیار هیجان زده با کالیبر بازیکن ما باید قادر به پیش نویس بعد از این سال است.”

پادشاهان برداشت مرکز الکس Turcotte پنجم به طور کلی در سال گذشته و اردک در مرکز ترور Zegras نهم به طور کلی. هر دو تیم از دست رفته پلی آف برای دومین فصل متوالی با وجود حضور 24 تیم به جای معمول 16 مقدماتی این فصل است. هر دو نیز در این میان بازسازی شده اند که کاهش هزینه بالا و پایین تجارت تحرک برخی از بازیکنان کهنه در کاهش.

گذشته پنج دور اول میدارد که پادشاهان ساخته شده اند هدایت می کند و آنها را نیز جمع آوری شده به ثمر رساند بالقوه از دور بعد با دوم سرآمد مانند آرتور Kaliyev و ساموئل Fagemo. هنوز هم پادشاهان تلاش برای نمره در فصل های اخیر. بلیک اذعان کرد که این پیش نویس به جلو است-سنگین حتی اگر یک defenseman — مانند ایری سمور’ جیمی درایسدیل — ممکن است عضله راه خود را به مخلوط.

اردک گذشته برداشت در 10 صفحه در زمانی که آنها پیش نویس به جلو نیک ریتچی در سال 2014 — او معامله به بوستون در طول این فصل و قبل از آن در سال 2012 زمانی که آنها انتخاب Hampus Lindholm ششم به طور کلی. Defenseman اولگ Tverdovsky (1994) و جناح بابی رایان (2005) بودند و بالاترین تراکم در تاریخ حق رای دادن هم کلی دوم. پل Kariya گرفته کلی چهارم در سال 1993 بود که شاید قابل توجه ترین انتخاب در اردک lore.

در سال 2003 اردک بود “دوقلوها” زمانی که آنها پیش نویس هر دو Ryan Getzlaf و کوری پری در دور 1. آنها دو انتخاب این سال به عنوان به خوبی. در علاوه بر این به خود و انتخاب خود را در بوستون در اواخر دور اول انتخاب به عنوان به خوبی.

پادشاهان گذشته برداشت در 10 صفحه در سال 2009 زمانی که آنها snagged به جلو Brayden Schenn پنجم به طور کلی. آنها پیش نویس خود جلب کرد بی باک دوم به طور کلی در سال 2008 که شد ثالث پادشاهان پس از انتخاب مراکز جیمی و داگ کارسون اسمیت رفت و شماره 2 به طور کلی در ’80s در. پادشاهان برداشت اول به طور کلی فقط یک بار در مراسم تحلیف فصل از سال 1967 زمانی که آنها انتخاب ریک Pagnutti یک defenseman که هرگز به پایان رسید تا بازی NHL.

NHL منظور پیش نویس

شماره 1 – دور مقدماتی Team2. لا Kings3. اتاوا Senators4. Detroit Red Wings5. اتاوا Senators6. آناهایم Ducks7. نیوجرسی Devils8. Buffalo Sabres