چگونه فرانسه را گریزی به جمع آوری داده ها در مسابقه آن تاثیر می گذارد coronavirus پاسخ

Romuald Meigneux Sipa/AP

بوندی پاریس, حومه شهر اجرا می شود coronavirus مرکز آزمون از آن شهرداری های ورزشی آرنا.

پاریس — تنها چند روز پس از کریم Allouache زد در فرانسه در انتخابات شهرداری ها در ماه مارس او در پزشکی ناشی از کما و در یک مبارزه برای زندگی خود را.

از آن زمان بیش از سه هفته شرایط را برای خود به ایجاد ثبات در. و بیش از سه ماه بعد او هنوز دوره نقاهت و تعجب آنچه که او را به ویژه مستعد ابتلا به این رمان coronavirus.

Allouache فرض او باید برداشت ویروس در حالی که مبارزه برای یک صندلی در پاریس و حومه بوندی. در واقع فقیر و جوامع چند نژادی شمال پایتخت را مختل کرده است به خصوص با وزارت Seine-Saint-Denis ضبط 120 درصد افزایش در مرگ و میر در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

اما Allouache و دیگران می گویند درک است که گرفتن ویروس و چرا مانع شده است توسط فرانسه گریزی به جمع آوری اطلاعات در مورد نژاد و قومیت. در حالی که ایالات متحده و بریتانیا آمده اند به رسمیت شناختن اقلیت نژادی در حال مرگ هستند به طور نامتناسبی از covid-19 فرانسه و مهار خود را از ساخت این نوع از ارزیابی. منتقدان می گویند که ممکن است محدود به کشور توانایی شناسایی و حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر به ویژه در این رویداد از موج دوم این بیماری همه گیر.

“برای من, رویای من از قومی آمار” Allouache گفت. “ما ترس از واقعیت است.”

قانون فرانسه تا حد زیادی ممنوعیت مجموعه ای از داده ها در یک فرد نژاد و قومیت و یا مذهب. که در واکنش به جنگ جهانی دوم زمانی که مقامات فرانسوی طبقه بندی یهودی شهروندان در راه است که فعال تبعید به اردوگاه های کار اجباری نازی ها.

فرانسه که واگذار آخرین آن استعمار منابع تنها در دهه 1960 نیز می بیند خود را به عنوان یک نمونه از حقوق بشر و به خصوص از برابری جهانی. فرانسوی های سیاسی منجر به اخراج هر گونه توجه به نژاد — حتی در خدمت مبارزه با تبعیض — به عنوان یک وسیله essentializing مسابقه و به خطر انداختن برابری.

اما کشتن جورج فلوید در ایالات متحده و مهاجرت از زندگی ماده تظاهرات به فرانسه را مشتعل خواستار رسما colorblind جامعه و به رسمیت شناختن همه گیر از تبعیض نژادی.

[به فرانسه Black Lives Matter جنبش می خواهد یک مسابقه-blind جامعه به رسمیت شناختن آن نژادپرستی]

Sibeth Ndiaye رئیس سخنگوی دولت فرانسه و یک مهاجر از سنگال پیشنهاد در لوموند در این ماه است که از آن زمان به تجدید نظر این کشور را به زانو حرکت تند و سریع “هیچ” به نژادی از هر نوع اطلاعات. “چرا مطرح نیست — در آرام و سازنده — بحث بر سر قومی آمار؟,” او نوشت.

Gonzalo Fuentes

ایسنا

دولت فرانسه سخنگوی Sibeth Ndiaye نشان می دهد از آن زمان به تجدید نظر در ممنوعیت مجموعه ای از نژادی اطلاعات در فرانسه است.

یکی دیگر از سخنگوی دولت به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی نمی خواهید برای باز کردن بحث “در این مرحله است.” پاکسازی است “مطلوب به اقدامات مشخص در مبارزه با تبعیض بیشتری نسبت به یک بحث جدید است که دشوار خواهد بود برای ترجمه سریع و نتایج قابل مشاهده” با توجه به Élysée کاخ بیانیه. چندین وزرای دولت اعتراض به پیشنهاد آنها را به عنوان تهدید فرانسه جهانی و فرهنگ است.

اما طرفداران می گویند عدم وجود آمار رسمی باعث می شود آن را سخت تر برای فرانسه برای رسیدگی به مسائلی چون مسکن و اشتغال تبعیض — و مقدار را به سهل انگاری در زمینه این بیماری همه گیر.

پاتریک سیمون یک پژوهشگر ارشد با تمرکز بر مهاجرت و تبعیض در فرانسه از موسسه ملی مطالعات جمعیت شناختی گفت: فرانسه می خواهد در یک موقعیت بهتر برای صرفه جویی در زندگی می کند اگر آن را می دانستند و اینکه برخی از اقوام بودند در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان coronavirus موارد و مرگ و میر.

“نه برای دیدن اقلیت ها به عنوان وسیله ای برای حفاظت از آنها را ندارد,” او گفت:. “لازم است برای تقویت اطلاعات ما باید برای محافظت از مردم است.”

جنیفر Kauffmann یک پزشک اورژانس در Jean-Verdier بیمارستان در بوندی گفت: عدم وجود آمار به معنای غربالگری استراتژی ممکن است متمرکز در سمت راست قرار گرفتند.

او گفت: اکثریت قریب به اتفاق covid-19 بيمار او تا به حال تحت درمان بودند مردم رنگ اما از آنجا که این منطقه است خانه را به بسیاری از مردم در شمال و غرب آفریقا میراث او نمی دانم که آیا covid-19 بيمار نمایندگی ترکیب مختلف از معمول مردم بیمار.

“ما در حال حاضر بررسی کسانی که مبتلا به دیابت بیشتر پس از آن به طور کامل دیوانه می گویند که بیماران و یا بیماران آفریقایی منبع ممکن است بیشتر در معرض ابتلا به کروناویروس” او گفت:, و اضافه کرد که اگر جمع آوری آمار در مسابقه “در وسیله پیشگیری از, چرا که نه؟”

کشورهای دیگر از جمله برخی از فرانسه به کشورهای همسایه شده اند متعجب نژادی و نابرابری در داده های خود را.

بریتانیا دفتر آمار ملی انگلیس به این نتیجه رسیدند که شهروندان بیش از چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به تسلیم به کروناویروس به شهروندان و شهروندان بنگلادشی و پاکستانی میراث بيش از سه بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از همتایان سفید.

[چرا coronavirus ضربه بریتانیا اقلیت پزشکان خیلی سخته؟]

یافته تحت تاثیر نهادهای بهداشت و درمان’ فکر کردن در مورد که جمعیت ممکن است نیاز به توجه خاص و همچنین در حال ظهور فرضیه در مورد چگونگی گسترش بیماری و کشته شدند. محققان به دنبال چه نژادی و نابرابری را می توان با عواملی مانند شرایط بهداشتی اساسی شلوغ زندگی در شرایط ویتامین D کمبود یا کافی دسترسی به تجهیزات حفاظتی. در ضمن انگلیسی خدمات بهداشت ملی رهبران توصیه بيمارستان به “خطر-ارزیابی” کارکنان و برخی از آنها در نظر گرفته شده حرکت اقلیت سلامت کارگران به دور از همه گیر جلو خط.

در ایالات متحده یک دولت فدرال تحلیل روز دوشنبه منتشر بر اساس مدیکر حسابداری سوابق نشان داد درآمد و نژاد شد, از عوامل مهم در تعیین که اعضای پیری جمعیت قرارداد coronavirus.

پس از شهر شیکاگو به رسمیت شناخته شده در مارس که ساکنان سیاه بودند حسابداری برای حدود 70 درصد از covid-19 مرگ و میر با وجود ساخت تا فقط 30 درصد از جمعیت شهر است شهردار ایجاد یک نژادی سهام واکنش سریع تیم به هدف تحویل تجهیزات حفاظت شخصی و آدرس اطلاعات غلط در مورد ویروس.

“این واقعا کاملا خیره کننده” شهردار لری Lightfoot (D) گفت: واشنگتن پست “هنگامی که شما ببینید این سطح از اختلاف که در ابتدا گزارش شده در اطلاعات ما است.”

Benoit Tessier

ایسنا

بسیاری از فعالان از جمله Assa Traore خواهر از آدما ترائوره 24 ساله سیاه پوست فرانسوی که در یک سال 2016 پلیس عمل را تقبیح کرده اند فرانسه تمایل به آدرس نژادپرستی نهادی.

در کل فرانسه شده است به عنوان ویران coronavirus به عنوان یا بریتانیا و یا ایالات متحده است. اما این گزارش بیش از 29,750 مرگ و میر و آن را پنجم سخت ترین-آمار کشور در جهان است.

محققان فرانسوی می گویند داده های مربوط به قومیت وجود ندارد و در این زمینه از coronavirus و در غیر این صورت حتی اگر آن است که اغلب به اطلاع عموم به عنوان اساس سیاست های عمومی.

در ماه مه دولت فرانسه راه اندازی شد EpiCOV یک نظرسنجی از بیش از 150 ، 000 مردم است که به دنبال اندازه گیری شیوع کروناویروس آنتی بادی و با هدف “نشان دادن تنوع گروه های اجتماعی و به طور خاص مردم در مخاطره شرایط اقتصادی.”

فرانسوا Héran صندلی از EpiCOV علمی داوران گفت: این بررسی شامل سوالات در مورد “مهاجر سیر” که اجازه می دهد تا مقامات برای تعیین جزئیات در مورد یک فرد را در پس زمینه بدون پرسیدن سوالات مستقیم در مورد مسابقه.

فرانسه بالاترین دادگاه مجاز ملی این کشور آمار موسسه به آدرس ساله قومیت های مورب. محققان می توانند درخواست شرکت کنندگان در نظرسنجی “هدف” پرسشهای خود را به عنوان نام خود را در ریشه جغرافیایی و یا اینکه آیا آنها ادعا کرده اند تابعیت در هر کشور دیگر. برخی از “ذهنی” سوال — از جمله کسانی که در مورد احساسات شخصی در ملی متعلق — نیز مجاز است اما هر نوع سوال نیاز به تصویب ملی فرانسه حفاظت از داده ها اقتدار قبل از مطالعه می توانید ادامه دهید.

گیزلن Vedeux سر از فرانسه بزرگترین جامعه سیاه و سفید, سازمان گفت: نیاز به درخواست کد سوال و یک مشکل در خود دارد.

“این عمل در حال حاضر مورد استفاده هر روز در فرانسه. ما حتی نمی توانم بگویم آن ممنوع است. مشکل این است که آن را از لحاظ سیاسی به بحث در مورد آن,” او گفت:. “این است که فرانسه. این که ذهنیت است.”

Héran که همچنین یک استاد مطالعات مهاجرت در کالج دو فرانس در پاریس بیانگر سرخوردگی مشابه در مورد محدودیت در سوال فریم. و او گفت که اگر چه ممکن است برای جمع آوری برخی از قومی داده های نقشه کشی توجه بیش از حد به آن تمایل به استنباط خشم از سراسر طیف سیاسی. “این قابل قبول نخواهد بود و از نقطه نظر سیاسی” او گفت:. “فقط چپ افراطی خواهد آن را قبول کند و همچنین راست افراطی.”

“ابزار همه وجود دارد اما ما نمی توانیم به استفاده از آنها به اندازه کافی” او گفت:.

دیگران از آنچه فرانسه در خبري بیش قومی آمار ممکن است در این رویداد از موج دوم این بیماری همه گیر. حساس ترین شهروندان ممکن است محافظت در زمان او افزود: جمعیتی محقق.

“هنگامی که ما نمی دانیم که ریشه های خود را,” او گفت: “و ما آنها را بدون حمایت ما ناتوان از قرار دادن در محل اقدامات برای حفاظت و ارتباطات مورد covid-19.”

اروپا گفت: آمریکا نفوذ کرده بود کاسته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. سپس سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات اخیر در این قاره است.