طلا هشدار: فلز زرد ممکن است با لمس تومان 52,000 توسط دیوالی

دهلی نو: با بلندی عدم قطعیت و هیچ احتمال اولیه بهبود اقتصادی در چشم گاو نر اجرای قیمت طلا در اینجا به ماندن است. تحلیلگران انتظار داخلی آتی به لمس 52,000 تومان به ازای هر 10 گرم در چند ماه آینده تا دیوالی.

همچنین کارشناسان پیش بینی است که با روند فعلی طلا ممکن است به تاریخی در سطح 65,000 تومان به ازای هر 10 گرم در دو سال زمان است.

آتی این فلز زرد رنگ را لمس جدید اوج در هند در اواخر. در چهارشنبه مرداد ماه قرارداد آتی طلا در چند کالا و ارز (MCX) لمس تمام زمان بالا Rs 48,589 به ازای هر 10 گرم است.

آن, است, اما پس از اصلاح و در حال حاضر معاملات در Rs 48,057 در MCX بالاتر توسط Rs 116 0.24 درصد از آن قبلی نزدیک است.

کارشناسان بازار هستند از این نظر که هر دو داخلی و بین المللی قیمت طلا هنوز انجام نشده است و نقض پرونده و لمسی جدید اوج در آن روز آمده است.

تجدید حیات در تعداد موارد جدید عفونت کروناویروس در سراسر جهان اضافه شده است به عدم اطمینان و ترس.

صحبت به سرپرستان, Anuj گوپتا DVP برای کالا و ارز پژوهش در Angel Broking اشاره کرد: “در کوتاه مدت ما در حال انتظار برای رسیدن به آن 48,800 تومان-49,000 و برای مدت طولانی ما در انتظار 51,000 تومان-تومان 52,000 تا دیوالی.”

در قیمت ها در بازار های بین المللی او گفت که آن را ممکن است در اطراف $1,790 در هر اونس در کوتاه مدت از سطح فعلی $1,762 و دراز مدت آن است که به احتمال زیاد در اطراف $1,820-1,850 دلار در هر اونس برسد.

گوپتا اشاره کرد که با پولی بین المللی صندوق (IMF) آخرین نزولی تجدید نظر در چشم انداز اقتصادی هر دو جهانی و هند و افزایش تعداد موارد بالا و تقاضای طلا تبادل وجوه معامله (ETF) منجر به این شکستن رکورد افزایش قیمت طلا.

COVID-19 کتک اقتصاد هند پیش بینی شده است به قرارداد با 4.5 درصد در این سال مالی با توجه به صندوق بین المللی پول و جهانی خروجی پیش بینی شده است به کاهش 4.9 درصد در سال 2020 1.9 درصد زیر صندوق بین المللی پول در آوریل پیش بینی شده است.

Hareesh V رئیس کالا پژوهش در Geojit خدمات مالی گفت که طلا را پناهگاه امن تجدید نظر باقی خواهد ماند و در سمت بالاتر به امید کمی وجود دارد سریع بهبود اقتصاد جهانی به دلیل افزایش ویروس موارد در سراسر جهان است.

“افزایش بی ثباتی ژئوپلیتیکی و یک زیر انجام, دلار نیز بلند فلز احساسات,” او اضافه شده است.

با توجه به Prathamesh Mallya AVP تحقیقات غیر کشت کالا و ارز در Angel Broking گفت که با جهانی خروجی به قرارداد و اقتصاد در یک رکود اقتصادی عمیق تر از بسیاری از پیش بینی طلا به عنوان یک دارایی کلاس یک شرط بندی امن برای سرمایه گذاران در سراسر جهان است.

“اگر چه فیزیکی تقاضا به شدت کاهش یافته است با توجه به محدودیت ها و مستندات فعالیت جهانی بانک های مرکزی و خالص خود را به خرید طلا سیگنال است که عدم قطعیت را ادامه خواهد داد برای بسیاری از 2020,” او گفت:.

او همچنین از این دیدگاه که در بازار جهانی قیمت این فلز ممکن است حرکت به سوی 1,850 $در هر اونس و در بازار داخلی آن است که به احتمال زیاد به حرکت بالاتر نسبت 50,000 تومان به ازای هر 10 گرم است.

“سرمایه گذاری تقاضا به عنوان دیده می شود در خالص شده از ETF منابع همچنین سیگنال های که طلا را برای زمان بسیار طولانی حتی اگر همه گیر تحت کنترل است. سپس نگه داشتن خرید طلا, اگر نه در شکل فیزیکی اما صورت دیجیتال” Mallya اضافه شده است.

خودی صنعت مانند Aditya Pethe مدیر WHP جواهرات گفت: “من اساسا احساس می کنید که روند کنونی برای طلا صعودی است و برای آینده 2 سال آینده این احتمال وجود دارد به سمت بالا حرکت می کند. هیچ کس می تواند پیش بینی دقیق قیمت به عنوان در حال حاضر این روند در حال افزایش است اما ممکن است برای تغییر پس از 6 ماه. در کل برای آینده 6 ماه تا یک سال, قیمت طلا به احتمال زیاد برای عبور از $2,000 که می آید به حدود 55,000 تومان. به صورت موقت لحظه ممکن است کاهش اساسا در نوسان است و همچنین, اما به طور کلی روند طلا در حال رفتن به صعودی.”

در بخشی Ishu Datwani, موسس, Anmol جواهرات گفت: “بله — آن را بسیار محتمل است که قیمت طلا به راحتی می تواند به Rs با 60000 تومان 65,000 در دو سال آینده. نیز وجود دارد که امکان آن در حال بالا رفتن و حتی بیشتر.”

“بسیاری از بانک ها شده است خرید طلا وجود دارد و همچنین امکان که روپیه هند سقوط خواهد کرد در برابر دلار. این ژئوپولیتیکی و دلایل باعث خواهد شد bullishness در طلا است.”

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News