COVID-19: اویو به غیر روحانی کردن چند furloughed کارکنان ما

دهلی نو: مهمان نوازی عمده اویو اعلام کرد که furloughs یا موقت برگ برای کارکنان خود را در ایالات متحده در ماه آوریل در حال حاضر تایید کرد که “اکثریت بزرگ” از آنها خواهد بود گذاشته با گزینه های سهام.

در یک ایمیل به بیرون درز دیده Skift, OYO افسر ارشد عامل Abhinav سینها گفت که با توجه به همه گیر, OYO ما نمی خواهد در یک موقعیت برای ایجاد فرصت برای اکثریت بزرگی از ‘OYOpreneurs’ در حال حاضر در کردند.

“این به معنی آن است که احتمال دارد که ما باید به بخش راه بسیاری از ‘OYOprepenurs’ هنگامی که این دوره کردند به پایان می رسد. برای همه کارکنان در حال حاضر در کردند, OYO ارائه هر یک از شما با یک مالکیت سهام فرصت و حفظ یک outplacement کمک شرکت که خدمات در دسترس شما خواهد بود فورا” سینها نوشت: در ایمیل ارسالی این هفته است.

در آوریل, OYO, بنیانگذار و مدیر عامل گروه Ritesh Agarwal اعلام کرد furloughs یا موقت برگ 60-90 روز برای کارکنان خود در ایالات متحده را انتخاب کنید و دیگر بازارهای بین المللی است.

سینها گفت: هر کارمند که اویو نمی تواند بازگشت به کار از کردند خواهد بود واجد شرایط برای تمدید مراقبت های بهداشتی و دیگر جدایی, حمایت, خواهد شد که در آن زمان هر فردی نهفته است مطلع شود.

او اطلاع داد که اویو جهانی کسب و کار عامل در حدود 30 درصد از پیش COVID-19 درآمد سطوح با هند در نهایت شروع به حرکت در اشغال از پایین از 6-7 درصد در آغاز ماه ژوئن.

“در حالی که ما هنوز هم باقی می ماند خوش بینانه در مورد دراز مدت ما را بازیابی و چشم انداز ما در هر جغرافیای آن نیز بسیار روشن به ما در حال حاضر که راه به بهبودی کامل برای اویو جهانی خواهد داشت به خوبی به نیمه دوم سال 2021” نوشت Sinha.

OYO در مارس اعلام کرد که کاهش در حقوق و دستمزد 25 درصد برای تمام کارکنان خود را در هند در آوریل-ژوئیه سال 2020 و ارسال برخی از کارکنان در یک ترک با شروع آوریل 4 به موجب آن آنها را محدود مزایای.

سینها گفت که ما کسب و کار در حال نشان دادن نشانه های مثبت از بهبود و اشغال در حال حاضر دست زدن به 30 درصد سطح.

“که گفت: ما درآمد است که هنوز 25 درصد زیر Jan سطوح است که برای یک رشد بالا جغرافیا می کند و ما را به عقب به طور قابل توجهی” او گفت:.

“ما می دانستیم که این بحران واقعی بود و می تواند اما ما امیدواریم که ما می تواند اهرم جهانی ما منابع re تعامل پس از کردند. اما واقعیت این است که تاثیر بر روی کسب و کار ما شده است عمیق تر و بازیابی شده است کندتر از آنچه که ما پیش بینی کرده بود,” سینها اضافه شده است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News