بایدن ‘نا امید’ با کا-NRC و در پی ترمیم کشمیری حقوق

واشنگتن: دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق جو بایدن می خواهد هند به اقدامات لازم برای بازگرداندن حقوق از کشمیری و ابراز ناامیدی از تابعیت (متمم) قانون و اجرای NRC در آسام.

با توجه به سیاست کاغذ — ‘جو بایدن دستور کار مسلمان در جامعه آمریکا’ — نوشته شده به تازگی در وب سایت کمپین “این اقدامات (این کا ملی و ثبت نام از شهروندان) در تضاد با این کشور سنت طولانی مدت از سکولاریسم و با حفظ چند قومی و چند مذهبی دموکراسی”.

گروهی از هندو آمریکایی ها رسیده به بایدن کمپین ابراز خشم به زبان مورد استفاده در برابر هند و خواست آن را به تجدید نظر در دیدگاه ها. این گروه همچنین به دنبال یک سیاست مشابه کاغذ در هندو آمریکایی است.

این بایدن کمپین نه پاسخ به سوالات.

رعایت که بایدن را درک درد مسلمان-آمریکایی ها احساس می کنم نسبت به آنچه که اتفاق می افتد در اکثریت مسلمان کشور و کشورهای با جمعیت مسلمان قابل توجهی سیاست کاغذ clubbed با هم کشمیر و آسام در هند با, مجبور, بازداشت بیش از یک میلیون اویغوری مسلمانان در غرب چین و تبعیض و جنایات علیه میانمار را Rohingya اقلیت مسلمان.

“در کشمیر هند دولت باید تمام اقدامات لازم را برای بازگرداندن حقوق همه مردم کشمیر. محدودیت در مخالفت مانند جلوگیری از تظاهرات مسالمت آمیز و یا خاموش و یا کم کردن سرعت اینترنت تضعیف دموکراسی است.

“جو بایدن نا امید شده است با اقداماتی که دولت هند گرفته شده با اجرای و پس از ثبت ملی شهروندان (NRC) در آسام و عبور از تابعیت (متمم) قانون به قانون” سیاست کاغذ گفت.

هند در دفاع از آن حرکت کرد و گفت: این وضعیت ویژه مقررات تنها به افزایش تروریسم در جامو و کشمیر. آن را تصریح کرده است که abrogation از 370 مقاله در آن است “موضوع داخلی”.

دولت هند مدعی است که کا که مصوب مجلس است که یک موضوع داخلی این کشور و تاکید کرد که هدف این است که برای محافظت از اقلیت مظلوم از کشورهای همسایه.

با توجه به کا اعضای هندو سیک, بودایی, Jain پارسی و جوامع مسیحی که از پاکستان و بنگلادش و افغانستان تا 31 دسامبر سال 2014 پس از آزار و اذیت مذهبی وجود دارد را دریافت هندی شهروندی است.

هند گفته است که updation از NRC در آسام است “به طور کامل داخلی” روند انجام شده در جهت و تحت نظارت دیوان عالی کشور است.

در واکنش به سیاست کاغذ بایدن حامی آجی جین Bhutoria گفت PTI که بایدن به عنوان سناتور آمریکایی برای چندین دهه به عنوان معاون رئیس جمهور تحت قبلی رئیس جمهور باراک اوباما برای هشت سال شناخته شده است به عنوان یکی از بهترین دوستان از هند و هندی-آمریکایی است.

او نقش کلیدی در عبور از هند و آمریکا مدنی ایران به عنوان معاون رئیس جمهور او حمایت افزایش تجارت دو جانبه به 500 میلیارد تومان در سال, او گفت:, و اضافه کرد که بایدن به طور منظم به میزبانی دیوالی در معاونت ریاست جمهوری و اقامت خوبی در ارتباط با هندی-آمریکایی است.

“بایدن درک مسائل تأثیر هندوستان مسائل مرزی تروریسم هجوم تروریسم در سراسر مرز در کشمیر موضوع هندو و اقلیت رنج در کشمیر مسائل در هند و اقیانوس آرام منطقه با چین و افزایش نقش هند به عنوان قوی تر و متحد آمریکا در تمام زمینه ها از جمله رشد اقتصادی, مبارزه با تروریسم, مبارزه برای حقوق بشر تغییر آب و هوا و امنیت جهانی است.

“وجود دارد گروه های در عرض های مختلف و مقامات منتخب در گروه ما هل دادن زبان و دستور کار”s برجسته اطلاعات غلط و آسیب رساندن حقایق در مورد چگونه هند به کار گرفته شده خود را موضوع داخلی در کشمیر لاداخ یا مهاجرت اصلاحات مربوط به NRC” گفت: Bhutoria که همچنین ملی کمیته مالی برای بایدن.

او گفت که ما به تازگی به روز شده سیاست مهاجرت به بلوک H-1B و دیگر ویزاها برای بقیه سال برای حفاظت از کارگران خود که کاملا مشکوک و صدمه دیده خواهد شد و اقتصاد است.

“هند بیش از حد حق دارد به تعریف خود از سیاست های مهاجرتی برای حمایت از جمعیت و اقتصاد است. من در آسام گواتی و من را دیده اند هجوم مردم در سراسر مرز و دور گرفتن مشاغل مهم منابع از مردم محلی در شمال شرقی متحده است.

“مهاجرت اصلاحات و NRC خوش قدم. اجرای این اصلاحات و استراتژی نیاز به بهبود و هند نیاز به انجام بهتر در مدیریت تغییر و نورد از اصلاحات” Bhutoria اضافه شده است.

Rishi Bhutada عضو هیئت مدیره هندو سیاسی آمریکا اقدام کمیته گفت: “بایدن در مبارزات انتخاباتی از دست رفته است بسیار مورد نیاز در زمینه مورد پاکستان حمایت تروریسم فرامرزی در رابطه با کشمیر”.

آن را نیز از دست رفته چه کا است که نیت تلاش برای اصلاح این وضعیت از حدود 30,000 مورد آزار و اذیت اقلیت های مذهبی از افغانستان و بنگلادش و پاکستان که به دنبال پناه در هند, هیچ, دیگر مسیر به شهروندی و هیچ شانسی برای بازگشت به کشورهای خود با خیال راحت Bhutada گفت.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News