آدلانتو یخ مرکز پردازش دوره نقاهت بعد از برخورد خشونت آمیز با زندانیان بازدید کنندگان

حقوق مدنی طرفداران در حال فشار دادن مقامات به توضیح دهد که چرا یک اعتراض های اخیر در آدلانتو یخ مرکز پردازش درخواست دو روز مستند از تسهیلات که موجب درگیری بین سپاه پاسداران و بیش از 150 تن از بازداشت شدگان در نتیجه چهار صدمات.

جغرافیایی که عمل خصوصی برای سود زندان برای ایالات متحده مهاجرت و گمرک دارای قدرت برای تحمیل مستندات در پاسخ به هر گونه تهدید برای کمک به اطمینان از ایمنی و رفاه کسانی که در این مرکز گفت: سخنگوی یخ.

این تهدیدات شامل افزایش خشونت در داخل و یا اطراف تاسیسات تشدید بازداشت شدگان تنش و اضطراب و یا پیش بینی یک افزایش قابل توجهی در خشونت و یا اختلال است. این مستند یخ, سخنگوی Alexx پونز گفت: در یک ایمیل که در اثر از ژوئن 12-14 در پاسخ به یک برنامه ریزی از بازداشت شدگان اعتراض در مرکز یکی از بزرگترین بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در ایالات متحده است.

ملیسا Flores, سخنگوی Al Otro Lado, مهاجرت و کمک های حقوقی وکالت غیر انتفاعی است که نشان دهنده یکی از بازداشت شدگان زخمی در زد و خورد گفت: زندانیان درگیر شدن در یک تظاهرات مسالمت آمیز در داخل مرکز به دلیل تمام اشکال ارتباطات — تلفن و تلویزیون و روزنامه ها — معلق شده بود و آنها مجبور شدند برای ماندن در سلول های خود را از 23 ساعت در روز در طول مستند.

او گفت که بازداشت شدگان شده بود و قادر به برقراری ارتباط با وکیل یا خانواده پس از دیگری مستند در این مرکز در ژوئن 7, باعث, اعتراض در خارج از مرکز که خشونت تبدیل شد.

تظاهرات مسالمت آمیز شدند

با توجه به سن برناردینو کانتی کلانتر ژوئن 7, اعتراض با شروع ماه مارس حدود 300 نفر از معترضان بزرگراه 395 در رانچو جاده به بازداشتگاه. در مورد 3:45 p. m. برخی از معترضان شد خشونت و تخریب ساختمان ها و اتومبیل های پارک شده در خارج با سنگ و رنگ اسپری باعث نمایندگان از هر صحرا ایستگاه برای پاسخ.

یکی از معترضان شکم پر یک کهنه به مخزن گاز خودرو بود و در مورد به آتش بکشد اما نمایندگان خنثی او را با شلیک لاستیک پرتابه قابل توجه و وادار کردن او به بازگشت به جمعیت معترضان برای پنهان کردن از نمایندگان با توجه به کلانتر آزادی مطبوعات.

یک کارمند در بازداشتگاه زده بود توسط یک سنگ پرتاب از طریق یک پنجره اما نیاز به توجه پزشکی است. نمایندگان با دریافت گزارش داد که معترضان در تلاش بودند به نقض ساختمان به طوری که آنها با تشکیل یک خط در مقابل آن و در مواجهه با معترضان برخی از آنها در پرتاب سنگ و بطری در کلانتر وسایل نقلیه با توجه به کلانتر.

پس از دو ساعت و معاونان موفق به پراکنده کردن جمعیت. غوغا منجر به خرابکاری به 36 وسایل نقلیه از جمله سه کلانتر وسایل نقلیه و شش پنجره شکسته در بازداشتگاه. علاوه بر این یک آناهایم زن دستگیر شد, با توجه به نمایندگان.

بازداشت شدگان در اعتراض

Pons گفت: کارکنان آغاز دومین مستند زمانی که آن را تبدیل به مستراح به برنامه ریزی شده 12 ژوئن اعتراض از طریق پست در رسانه های اجتماعی. این زمانی است که دوزخ گرفت.

“(بازداشت شدگان) شد تخريبي و رد احكام متعدد از تسهیلات کارکنان” به بازگشت به سلول نیاز به استفاده از اسپری فلفل و غیر کشنده لاستیک گلوله اسلحه به زانو در آوردن آنها پونز گفت:

“بازداشت شدگان در نهایت پیروی و بازگشت به اتاق خود و تسهیلات کارکنان قادر به برقراری نظم بیشتر و جلوگیری از خطر آسیب به هر دو بازداشت شدگان و کارکنان” پونز گفت. کادر پزشکی کمک در رفع آلودگی واحدهای مسکونی و ارائه زندانی امتحانات, او گفت:.

“چهار تن از بازداشت شدگان منتقل شده به نزدیک ترین مرکز پزشکی و ارزيابی درمان و بازگشت به آدلانتو بدون نیاز به پذیرش” پونز گفت.

زندانیان punished

حقوق مدنی وکیل راشل Steinback یک ایمیل به در گفت که او نگران است با گزارش که GEO گروه نگهبانان مستقر اسپری فلفل علیه بازداشت شدگان و فلفل توپ و گلوله های لاستیکی در آنها و سپس آنها را مجبور به ماندن در سلول های “بدون دسترسی به دوش یا آلودگی در برخی موارد تا 48 ساعت است.”

Pons گفت: بازداشت شدگان در ادامه برای دسترسی به, دوش, دستشویی, روز, اتاق, قانون, کتابخانه, و, هوای آزاد, مناطق تفریحی. علاوه بر این, او گفت:, “تلفن باقی می ماند قابل علاج و درمان و آدلانتو افزایش یافته است به طور کلی در دسترس بودن زمان ارتباط بازداشت شدگان با توجه به محدودیت های اجتماعی.’

وکلای مدافع در نظر سنجی

در نامه ای به تاریخ چهار شنبه, ژوئن 19, به سرپرست جیمز Janecka, Steinback خواستار آن شدند که همه شواهد از 12 ژوئن حادثه دیگر نیز به اتهام استفاده از زور حوادث قدمت آن به 20 — اسناد, نظارت تصویری و دیگر اطلاعات ذخیره شده الکترونیکی — حفظ شود به عنوان شواهد برای یک ممکن است دعوی در دادگاه مدنی.

ملیسا Flores با Al Otro Lado گفت: سازمان نیز با توجه به دادخواهی.

Steinback مدعی است که یک عامل ضد عفونی استفاده می شود برای تمیز کردن تسهیلات و سلول به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — یک ماده شیمیایی به نام شر خنثی است که با داشتن یک تاثیر نامطلوب بر زندانیان باعث “آسیب های جدی اعم از خونریزی بینی سوزش چشم تاول و میگرن به مسائل تنفسی و در برخی موارد بستری” با توجه به نامه.

“بازداشت شدگان که شکایت در مورد مواد شیمیایی و کسی که حاضر — در سلامت و ایمنی زمینه را برای رفتن به noxiously-fumed سلول های در حال اسپری فلفل توسط GEO گروه کارکنان و شلیک با گلوله های لاستیکی تا آنها مطابق,’ ” Steinback گفت: در نامه اش.

Pons گفت: ICE با تعهد خود را به حفظ بالاترین تسهیلات, استانداردهای پاکیزگی و بهداشت. او گفت: “فرمولاسیون ضد عفونی کننده” در آدلانتو سازگار با بازداشت استانداردهای ثبت شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست و استفاده می شود با توجه به تولید دستورالعمل معمول برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری تاسیسات.

“علاوه بر این کارکنان ما به دنبال توصیه های مشخص شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای تمیز کردن و ضد عفونی شیوه” پونز گفت. “هر گونه ادعا و یا ادعای خلاف چیزی بیش از یک غلط مداوم دروغ مبارزه با آژانس است.”