چه در انتظار زمانی که دیزنی لند rethemes چلپ چلوپ کوه

چلپ چلوپ کوه قبل از آمدن به دیزنی لند را تبدیل کلاسیک ورود flume سوار با یک شاهزاده خانم Tiana backstory که سواران را در شاخه فرعی رودخانه و کراوات محترم مخلوق کشور جاذبه به نیواورلئان مربع زمین مضمون در کنار درب.

دیزنی قصد دارد برای به روز رسانی چلپ چلوپ کوه ورود flume سواری در دیزنی لند در کالیفرنیا و سحر و جادو پادشاهی در والت دیزنی در فلوریدا با یک تم جدید بر اساس “شاهزاده خانم و قورباغه” فیلم انیمیشن. شاهزاده خانم Tiana قبل نوار را سوار آن زمان backstory بر اساس بحث 1940s دیزنی فیلم “آهنگ جنوبی.”

همچنین نگاه کنید به: دیدار با دیزنی لند هنرمندی که می خواهد به تغییر Splash, ديد کوه, داستان

دیزنی لند بسته بوده است اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. دیزنی پیشنهاد کرده بود بازگشایی دیزنی لند و Disney California Adventure, پارک, در جولای 17, اما بازگشایی پارک ها به تعویق افتاده اند در انتظار موافقت دولت. دیزنی جهان آغاز خواهد شد و مرحله به مرحله بازگشایی پارک آن در جولای 11.

والت دیزنی Imagineering جمهور باب Weis گفت: خلاق بازوی این شرکت کاوش بسیاری از تم های جدید برای چلپ چلوپ کوه در گذشته اما در نهایت شاهزاده خانم Tiana داستان در سال گذشته یا بیشتر.

“چلپ چلوپ کوه شده است و موضوع بسیاری از مکالمات از طریق سال” Weis گفت: در طول یک مصاحبه با دیزنی D23 fan club. “درخشان آن سوار پلت فرم و چشم انداز ایجاد پتانسیل برای داستان سرایی.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند می رسد توافق با بازیگران عضو اتحادیه های کارگری در پارک بازگشایی روند

والت دیزنی معروف گفت که دیزنی لند هرگز به پایان خواهد رسید زمانی که تخیل چپ در جهان است. شاهزاده خانم Tiana قبل از چلپ چلوپ کوه شرح زیر است که در سنت با توجه به Weis.

Imagineering ساخته شده است که تغییرات را به حراج صحنه دزدان دریایی کارائیب و افزود: شخصیت های دیزنی به این یک دنیای کوچک است. The Twilight Zone: برج ترور شده است را به Guardians of the Galaxy — ماموریت: برک آوت در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در حالی که گرداب ورود flume سوار در فلوریدا Epcot شد یخ زده همیشه بعد از جاذبه است.

“ما یک سابقه دیرینه افزایش جاذبه های جدید با سحر و جادو” Weis گفت: D23. “ما به طور کامل درک کنند که این تصمیمات نیست همیشه محبوب, اما من فکر می کنم ما بزرگترین طرفداران می دانند که ما مراقبت به همان اندازه به عنوان آنها انجام دهد.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند بازیگران اعضای طرح اعتراض روز شنبه در برابر بازگشایی پارک در جولای 17

اکثر دیزنی لند جاذبه های پیشرفته تر شده اند و بهبود یافته — شناخته شده به عنوان “plussing” در Imagineering زبان — و برخی به روز شده اند بیش از یک بار.

“من فکر می کنم در مورد این مفهوم بسیار کمی” Weis گفت: D23. “این واقعا نشان دهنده مسئولیت بزرگ ما احساس به عنوان Imagineers به رعایت والت چشم انداز بهبود مستمر است.”

همچنین نگاه کنید به: خواهد دیزنی لند تعلیق FastPasses تک سوار خطوط و پارک رقص?

اضافه کردن یک “شاهزاده خانم و قورباغه” backstory به چلپ چلوپ کوه به نظر می رسید مانند یک جا در کنار دیزنی لند نیواورلئان مربع است.

“تیانا مدرن است شجاع و توانمند که به دنبال رویاهای خود را در حالی که هرگز از دست دادن بینایی از آنچه واقعا مهم است” Weis گفت: D23. “پس از آن یک داستان قوی و شخصیت سرب مجموعه ای در برابر پس زمینه از نیواورلئان و فرعی رودخانه لوئیزیانا.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند خواهد بود آخرین دیزنی پارک به بازگشایی در سراسر جهان

Imagineering در حال همکاری با والت دیزنی استودیوهای انیمیشن در reimagined چلپ چلوپ, ديد کوه, سواری برای گفتن یک فرمت از “شاهزاده خانم و قورباغه” داستان که بر میدارد تا پس از نهایی بوسه بین Tiana شاهزاده خانم و شاهزاده Naveen.

سواران در reimagined چلپ چلوپ کوه را ببینید تیانا در سراسر جاذبه است.

“او و لوئیس آوردن دوستان با هم برای اولین بار مردی Gras عملکرد در کنار بسیاری از دیگر شخصیت های مورد علاقه از این لحظه کلاسیک” Weis گفت: D23.

همچنین نگاه کنید به: چرا دیزنی لند نیاز به تنوع بخشیدن به آن تیم طراحی

مفهوم هنر جدید شاهزاده خانم Tiana نسخه از جاذبه نشان می دهد کرم های شب تاب چشمک زن در آسمان اطراف 87-پا بلند چلپ چلوپ کوه. پیچ خورده تنه درخت در اوج چلپ چلوپ کوه شده است را به Mama Odie خانه — کامل با یک قایق wedged به این شاخه از خزه درخت. در فیلم درخت محدود قایق در عمیق ترین بخش فرعی رودخانه لوئیزیانا به عنوان صفحه اصلی از افسون priestess/مادر تعمیدی پری Mama Odie.

در مفهوم هنر آشنا چلپ چلوپ کوه سیاهههای مربوط را پر از سواران شناور گذشته Tiana شاهزاده خانم و لوئیس ترومپت-بازی تمساح به عنوان آنها نشستن در یک قایق در نزدیکی پایین سوار پنج داستان شیرجه رفتن. تیانا قایق brims با مردی Gras دانه و آتش بازی همراه با پر بالماسکه ماسک و بنفش و سبز و طلا دلقک کلاه.

همچنین نگاه کنید به: چه جدید دیزنی پارک عبور سیستم رزرو می تواند برای Disneyland annual passholders

2009 “شاهزاده خانم و قورباغه” جشن گرفته شد که دیزنی برای اولین بار تصویر متحرک از یک آفریقایی-آمریکایی شاهزاده خانم. این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن و دریافت دو اسکار گره در بهترین آهنگ اصلی دسته بندی برای “تقریبا وجود دارد” و “در نیواورلئان.”

“موسیقی است که بخشی از داستان ما و جاذبه های” Weis گفت: D23. “باور نکردنی آهنگ ها و نمره از شاهزاده خانم و قورباغه ها اغلب در میان فن مورد علاقه های شما.”

همچنین نگاه کنید به: کالیفرنیا در حال توسعه دستورالعمل برای بازگشایی دیزنی لند و دیگر پارک

یک تاریخ شده است مجموعه برای اولین چلپ چلوپ سواری کوهستان makeovers. چلپ چلوپ کوهستان سواری در سواحل هر دو باز خواهد گشت با موجود خود را “ترانه های جنوب” پشت داستان زمانی که دیزنی لند و پادشاهی سحر و جادو در نهایت بازگشایی زیر تمدید coronavirus تعطیلی.

“ما هنوز در حال ارزیابی پروژه جدول زمانی بر اساس تمدید تعطیلی ما تجربه کرده ام با توجه به COVID-19,” Weis گفت: D23. “ما در حال کار با ما عملیات همکاران در حال حاضر برای تعیین زمان بندی برای این پروژه به زیر راه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de