حیدرآباد: با سنبله در coronavirus موارد در GHMC محدودیت دارد و داوطلبانه تصمیم به اعمال خود-مستند’ که در چند تجار و بازرگانان انجمن به طور موقت خود را به مغازه های محلی و موسسات کسب و کار.

چندین بازارهای عمده از حیدرآباد و سکوندربد — از جمله Lad بازار و نیروهای بازار بگوم بازار Pathergatti بازار و Shahalibanda جواهرات و اشیای قیمتی در بازار — تصمیم گرفته اند برای رفتن به “خود-مستند’ با توجه به افزایش coronavirus موارد در دولت از امروز تا 5 ژوئیه.

یک بسته شاتر
اعتبار عکس: محمد حسین

از روز جمعه در شهر رئیس جمهور Lad بازار معامله گران انجمن محمد مصطفی علی مظفر اعلام کرد که النگو و مغازه ها و فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی و دیگران بازرگانان از Laad بازار در زمان این داوطلبانه تصمیم گیری است.

Lad بازار
اعتبار عکس: محمد حسین

با توجه به AIMIM Corporator — شاه علی Banda و رئیس جمهور Laad بازار ارتباط رئیس جمهور هشت بازرگانان از Laad بازار تسلیم به COVID-19 و حدود 25 معامله گران دیگر تحت تاثیر قرار گرفتند و همچنین.
“با موارد افزایش سرعت در شهر, آن را تبدیل به خطرناک را به انجام کسب و کار به دلیل ترس از COVID-19 ، تجار باید تصمیم به نگه داشتن خود را در کرکره های بسته برای یک هفته” گفت: Laad بازار تاجر انجمن رئیس جمهور مصطفی علی مظفر.

Lad بازار
اعتبار عکس: محمد حسین

در ضمن مشترک وزیر حیدرآباد بهداشتی محصولات کانون از نیروهای بازار نیز برای تحمیل خود مستند به مدت یک هفته از روز جمعه. اما این بازار هنوز باز مانده است. با توجه به صاحبان فروشگاه های انجمن را اعلام کند این حرکت اما ما تصمیم به تعطیل بازار از شنبه یا یکشنبه.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما تصمیم به بستن مغازه ها در نیروهای بازار از روز جمعه. در حال حاضر چند مغازه ها باز نشد امروز و بیشتر به دنبال کت و شلوار از شنبه به عنوان سفارشات در حال حاضر قرار داده شده توسط مشتریان به تحویل به مشتریان گفت:” مشترک وزیر حیدرآباد بهداشتی محصولات کانون از نیروهای بازار.

در حالی که حیدرآباد Kirana تاجر انجمن در بگوم بازار بسته اند تمام اقلام ضروری مغازه های خود را از یکشنبه.

“بیش از 500 kirana مغازه ها بسته باقی می ماند برای یک هفته. تمام تجار تصمیم گرفته اند تا از نزدیک و در هیئت مدیره با این تصمیم گفت:” حیدرآباد Kirana تجار رئيس جمهور Laxminarayan Rathi.

Bhavar لعل Varma از سکوندربد معامله گران انجمن گفت: “ما می توانیم زنده ماندن بدون ثروت اما ما نمی تواند زنده بماند بدون سلامت خوب است. با توجه به COVID-19 پخش كردن, همه تجار از سکوندربد پارچه در بازار تصمیم گرفته اند که در تمام مغازه ها و توقف کسب و کار برای ده روز.”

علاوه بر این مغازه دیگر در بازارهای مختلف از شهرستان تصمیم به بستن مغازه توسط 3 بعد از ظهر.

mohammedhussain.reporter@gmail.com

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de