از طریق مدنی دارایی جریمه پلیس تبدیل شدن به واقعی غارتگران

پس از دو هفته اعتراض در پی جورج فلوید قتل این کشور پرتاب شد به مهم گفت و گو در مورد پلیس اصلاحات. تظاهرات گسترده مجبور پایان واجد شرایط ایمنی متوقف نظامی انتقال به پلیس ایستگاه انحلال پلیس اتحادیه های کارگری و حتی دوباره پلیس بودجه به سرعت در حال تبدیل شدن به برترین های قانونی اولویت است.

با این حال مکالمه است همیشه باقی مانده در موضوع اصلاحات. بسیاری از بد-ایمان بازیگرانی که می خواهم برای منحرف کردن اذهان از جمله مکالمات متمرکز به جای غارت در حال وقوع در طول تظاهرات توده ای. و اگر چه Black Lives Matter رهبران اعتراض محکوم عمل بسیاری در رسانه ها و کنگره حاضر به بحث در مورد هر چیز دیگری.

بنابراین اجازه دهید بحث در مورد غارت و چپاول. از طریق مدنی دارایی جریمه پلیس شده اند بزرگترین مجرمان به هر حال.

فرایند شناخته شده به عنوان عمران دارایی جریمه اجازه می دهد تا به افسران پلیس “به صورت قانونی توقیف اموال شخصی از کسانی که تحت سوء ظن ارتکاب و یا کمک به مرتکب یک جرم و جنایت است. آستانه برای این عمل نیاز به تنها مفهوم علت احتمالی که در نظر گرفته شده است کافی است که اگر “زمین مناسب برای اعتقاد به گناه.”

است که شما می توانید ملک خود را گرفته شده از شما تا کنون که بدون متهم شدن به جرم و جنایت.

این روند خلاف قانون اساسی است و باید لغو شود, همراه با واجد شرایط ایمنی, نظامی, نقل و انتقالات, و بقیه از اصلاح قانون به عنوان در حالی که مضر به همه آزادی های مدنی به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع اقلیت.

در نظر گرفتن چند نمونه از چگونه این عمل اجرا شده علیه غیرنظامیان در سراسر ایالات متحده است.

سال گذشته در ایالت میسوری پلیس همراهی حداقل 39 رانندگان به امضای 2.3 میلیون دالر است که دارایی های شخصی و بدون اعتقادات. در ماه مارس این سال میشیگان دادستان متهم Macomb County دادستان با جرم اختلاس از دارایی جریمه بودجه. ژانویه 2020 دیدم DEA توقیف 79 سال, Pittsburg عمر و پس انداز به دلیل آن تلقی می شد مشکوک به سفر با مقدار زیادی از پول نقد. و ایندیانا می خواهد به تصرف خود $42,000 ماشین برای رفتن 5 مایل در ساعت بر سرعت حد.

لیست در می رود اما برخی از مکان ها به خصوص بد است.

بین سال های 2012 و 2017, دلیل CJ Ciaramella نشان داد شیکاگو اداره پلیس کشف و ضبط 150 میلیون دلار ارزش اموال شخصی بدون اعتقاد 23,065 نیوز— اکثریت قریب به اتفاق از این موارد رخ می دهد عمدتا در سیاه و سفید محله. چه چیزی بیشتر در شیکاگو مورد خاص پلیس پیدا شد به دست گرفته اند و همه چیز را از صندوقداران چک باکس به کنترل و در مجموع نزدیک به 6 ، 000 وسایل نقلیه—که به طور جدی مختل مردم در زندگی روزانه.

این درست است غارت.

Ciaramella به نوشتن می رود که “متوسط ارزش تخمینی از تشنج شد $4,553 در حالی که متوسط ارزش $بود 1,049 حدود سه چهارم از همه تشنج شد و نه ملک.” ایالت ایلینویز بدنام حفظ دادستان و پلیس که نگه دارید تا به 90 ٪ از تمام دارایی جریمه در وزارت امور خارجه درآمد و اگر شما مشاهده تمام دارایی بین سال های 2005 و 2015 تعداد جهش به ارزش خالص $319 میلیون.

بنابراین ادارات پلیس و سازمان های فدرال مانند DEA در حال بدست گرفتن درآمد به صندوق برنامه های خود و مردم مجبور به ارائه آن است.

این باید به خشم دراندازد هر آمریکایی که مراقبت در مورد نژادی و بی عدالتی و حقوق مالکیت است. این عمل سزاوار جدیت بسیاری در طول تاریخ آن گرفته شده.

اما در عوض بسیاری از جمله خود ما در وزارت دادگستری در دفاع از این عمل به عنوان مهم برای پیشگیری از جرم. اما عمران دارایی دادگی نشان داده شده است که کمی به هیچ تاثیر در مبارزه با جرم و جنایت. آن را فراهم می کند مشکوک سود انگیزه برای تولید جرم و جنایت به عنوان بسیاری از اموال آنها غارت از شهروندان که قرار است در خدمت و محافظت از خطوط بخش خود را در جیب.

چه چیزی بیشتر وجود دارد به سختی هر راهی به دنبال عدالت است. حدود 9 در 10 مورد از عمران دارایی جریمه هرگز آن را به دادگاه به دلیل هزینه های غیر قابل عبور از اقدام قانونی (بالای هزینه های افراد وارده از تصرف اموال در حال حاضر).

واضح است که اقدام به ممنوعیت این عمل — این حرفه ای غارت — مورد نیاز است برای محافظت از آسیب پذیر جوامع و جلوگیری از تسهیل بی عدالتی. ما در حال حاضر در حال حاضر آن را مهم تر از همیشه برای جلوگیری از بد پلیس. لغو مدنی دارایی جریمه طول می کشد یک گام در این جهت است.

آنتونی DiMauro نویسنده مستقر در شهر نیویورک است. کار خود را به نظر می رسد در اورنج کانتی ثبت نام, واقعی, روشن, منافع ملی و جاهای دیگر. او را دنبال کنید در توییتر @AnthonyMDiMauro.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de