زوم دسو خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پزشکان بیرون آمدن از منطقه قرمز در واحد مراقبت های ویژه در حال ضد عفونی توسط بهداشت در 14 بیمارستان نظامی در مونروویا, لیبریا, در آوریل 15.

پزشکان در نیجریه در اعتصاب رفته و خواستار ماسک صورت و پرداخت که نشان دهنده افزایش خطر است.

بیمارستان کارکنان در گینه بیسائو تا به حال به شاتر درمان بخش پس از تقریبا همه در طبقه مریض شدم.

پرستاران در کامرون در حال کار از طریق تب — حتی dodging آزمون — از آنجا که آنها نمی توانیم به از دست دادن یک شیفت دستمزد.

Coronavirus همه گیر شده است محکم گرفتن آن در بسیاری از جایی که موارد گزارش شده را بیش از سه برابر بیش از ماه گذشته به خطر انداختن نامعقول تیم پزشکی که نیاز به مراقبت soars.

از این بیماری همه گیر را در اوایل روز و رهبران در سراسر این قاره خواست پیشگیری و در زمان اقدام تهاجمی — آب بندی مرزهای ردیابی تماس ها و ساختمان های اضافی جداسازی بخش — تصریح می کند که بسیاری از مکان های فاقد منابع لازم برای مقاومت در برابر بدون کنترل شیوع بیماری.

در حال حاضر آفریقایی مقامات بهداشتی و پزشکی حرفه ای در حال افزایش نگرانی ها در مورد ترک در یک بسیار مهم زره پوش: عفونت در میان کارگران بهداشت و درمان را به ضرب گلوله 203 درصد از اواخر ماه مه با توجه به سازمان بهداشت جهانی آفریقا بازوی پس سنبله در جامعه انتقال و کاهش دسترسی به دنده محافظ.

این روند را نگران اپيدميولوژيستها در آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که هشدار داد در گزارش ماه ژوئن که بسیاری از کشورها به صورت یک “فاجعه بار کمبود” از متخصصان پزشکی.

در حالی که رمان coronavirus آلوده devastatingly بالا سهام کارگران مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان کشورهای آفریقایی به طور متوسط به مراتب کمتر کارکنان است که می تواند پر در خط مقدم. در کشورهای جنوب صحرای منطقه 0.2 پزشکان برای هر 1 ، 000 نفر با توجه به داده های بانک جهانی — پایینتر از میانگین جهانی از 1.6. (شمال امریکا است 2.6 و اتحادیه اروپا 3.7.)

“ما نمی تواند ایستاده و به تماشای همکاران ما همه آلوده” گفت: Ndukwe امانوئل Ifeanyi یک عضو کمیته ملی نیجریه انجمن پزشکان مقیم که نشان دهنده 40 درصد از این کشور را پزشکان. “ما لازم نیست به اندازه کافی نیروی انسانی است.”

سفر و محدودیت های صادرات را قطع یک کلید جریان از لوازم پزشکی, مقامات بهداشت گفت: بیشتر در معرض پزشکان و پرستاران.

“ما از دست دادن بیشتر از یک در حال حاضر بسیار محدود منابع” گفت: Noreen Hynes, مدیر جغرافیایی مرکز پزشکی از بخش بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز.

Tedros Adhanom Ghebreyesus این که مدیر کل از اتیوپی تاکید کرد در ماه مارس که شیوع گسترده می تواند به سرعت پایمال بیمارستان که کوتاه کارکنان در سراسر این قاره است.

آفریقا حمل نامتناسب بخش کوچکی از جهان caseload هر چند تست محدود باقی مانده در برخی از مناطق. اما با عفونت در افزایش سلامت رهبران می گویند پزشکی کارکنان هستند تا در برابر رشد موانع برای دفع بدترین سناریو — به ویژه در غرب آفریقا است. بودجه اغلب تنگ است.

کریستوفر سیاه/سازمان بهداشت جهانی

AP

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت می کند در طول 147th جلسه که هیئت اجرایی در جلسه در ژنو ممکن است.

لیبریا است سهمیه بندی ماسک و دستکش از 2014-2016 ابولا بحران است. این کشور تا به حال ثبت بیش از 650 coronavirus موارد توسط سهشنبه — حداقل 45 که مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“ما به حداکثر رساندن منابع بسیار کمی ما” گفت: Sia Wata Camanor, افسر ارشد پزشکی در جان اف کندی مرکز پزشکی در پایتخت مونروویا.

او توصیه می کند کارکنان به استراحت منظم جلوگیری از خطرات غیر ضروری و ماندن در خانه اگر آنها شروع به احساس کردن.

“مثبت کارگر سلامت بسیار خطرناک است,” او گفت:. “شما در معرض همکاران خود و شما در معرض بیماران است.”

ویروس, او می گوید در کارکنان می تواند در اطراف چوب مانند مالاریا. آنها باید سالم بماند و با انگیزه است. استخدام کمیاب هستند.

Eghosa Owie 26 ساله پزشک عمومی در لاگوس نیجریه — آفریقا پرجمعیت ترین شهرستان است eyeing خروج.

“وجود دارد به سختی هر پزشکی فارغ التحصیلان من می دانم که باید در نظر گرفته نمی خروج از کشور,” او گفت: صحبت از قرنطینه اتاق در یک هتل تبدیل. “این یکی دیگر از بیماری همه گیر در نیجریه است.”

Owie گرفتار یک حالت خفیف coronavirus حدود دو هفته پیش. اما شرایط محیط کار زحمت او را بیش از گلو درد: او تا به حال به یک N95 ماسک به مدت دو هفته بود که آن را به احتمال زیاد تنها امن برای یک شیفت.

او چگونه می تواند به مردم کمک کند اگر او نمی تواند محافظت از خود را ؟

روحیه کشیدن, او گفت:. برخی از پزشکان در ادامه اعتصاب در اوایل این ماه در مورد عصبانی داشتن به خرید خود را به صورت ماسک در میان دیگر نارضایتی.

پیوس Utomi Ekpei

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دولت آمبولانس برگ لاگوس دانشگاه ایالتی بیمارستان آموزشی در لاگوس, نیجریه, on May 21.

تعداد مراقبت های بهداشتی کارگران در نیجریه که آزمایش مثبت (987) بیش از دو برابر شده از مارس 19 ژوئن 23, که داده ها را نشان می دهد. برخی از آنها به پایان رسید تا در هواکش. ده فوت کرده اند.

Owie که بزرگ شده, صحبت, نیجریه pidgin گذشت زمان در انزوا مطالعه برای یک آزمون زبان انگلیسی برای کار در بریتانیا است.

“همه همکلاسی های من آنها در حال حاضر گرفته شده و به تصویب آزمون,” او گفت:. “من فکر می کنم از آنچه که من شاهد بوده ام — که من می خواهم به ماندن در اینجا و در این شرایط است.”

یک زن و شوهر در اتاق بیش از موقت قرنطینه مرکز, دیگر, دکتر, از طریق کلیک یک کپی دیجیتال از “7 عادت های بسیار موثر مردم است.”

Odumade Afolabi, 32, فکر او می خواهم ترک شغل خود را در یک بیمارستان خصوصی در زمان برای جلوگیری از این بدون هیچ زحمتی.

به عنوان یک دکتر که مشغول به کار هشت ساعته همه گیر روز او هنوز هم نیاز به فروش عطر در کنار پوشش صورتحساب خود را. 500 دلار حقوق ماهانه رفتن نیست دور.

به طوری که پیشگیری از HIV غیر انتفاعی ارائه شده به او پرداخت سه برابر بیشتر او موافقت کرد برای شروع بعد از یک هفته گذشته از شیفت. که زمانی که او شروع به سرفه کردن.

“من می خواستم یک امن تر است. یک دفتر کار او گفت:” از انزوا تخت. “خطر به عنوان یک دکتر حقیقی. پرداخت نمی کند نشان می دهد که.”

در گینه بیسائو یک شیوع در میان کارگران مراقبت های بهداشتی در ماه گذشته باعث بالا مراقبت های ویژه بیمارستان بخش به مدت یک هفته از تمیز کردن عمیق.

عملا تمام پزشکان و پرستاران را به قرنطینه رفت گفت: مونیکا نگرت از کشور پزشکان بدون مرز ماموریت.

“اگر کسی خود را شکست پا و یا تا به حال یک حمله قلبی,” او گفت: “ما تا به حال در هیچ جا به آنها را.”

این قسمت به نظر می رسید مانند یک هشدار نگرت گفت. موارد به طور پیوسته در حال افزایش است و کمتر از 2000 نفر از کارگران آموزش دیده برای درمان بیماران در یک کشور نزدیک به 2 میلیون نفر است.

به مراتب کمتر می تواند رسیدگی به موارد جدی.

زوم دسو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پزشکان پوشیدن دنده محافظ وارد منطقه قرمز در واحد مراقبت های ویژه در 14 بیمارستان نظامی در مونرویا در 15 آوریل.

در مرکزی کامرون 293 مراقبت های بهداشتی کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus اما کارشناسان می گویند تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

“ما فاقد آزمون به آزمون کارکنان” گفت: Charlot Essiane پزشکی رهبر اتحادیه در پایتخت Yaoundé.

برخی از اعضای متوجه علائم و انتخاب کردن به خود منزوی. یک پرستار جوان tapped out پس از سی تی اسکن ضایعات در ریه ها.

بیماران مجبور به صبر طولانی تر و طولانی تر است.

“افرادی که می رسند 7 صبح دیده نمی توسط کادر پزشکی تا 10 صبح” Essiane گفت. “گاهی اوقات ظهر.”

تریسی یک پرستار در شهرستان صحبت کرد که در شرایطی که تنها او نام مستعار استفاده از ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: کارکنان در بیمارستان ساعت در حتی زمانی که آنها احساس بیمار — آنها می خواهم به جای از دست ندهید یک روز از حقوق و دستمزد.

چند اجتناب از آزمون های, او گفت:. او در زمان یکی در اواخر ماه مه پس از او به ایجاد یک تب در نامزدش را خواست.

نتیجه: مثبت. او مجبور به صبر و چهار روز برای دریافت دارو برای درد.

“آنها گفت: بیمارستان در حال اجرا” تریسی گفت. “من در مبارزه با تنهایی.”

او سعی به رسیدن به یکی از دوستان خود را — یک پزشک تازه از مدرسه. او می خواهم بدست بیمار درست قبل از اینکه او را به قرنطینه رفت.

“سر از پزشکان به من گفت “آن مرد رفته است’, ” او گفت:. او هنوز مطمئن نیست که آیا این بدان معناست که او به سمت چپ یا درگذشت.

Borso بلند در داکار سنگال و Oris Aigbokhaevbolo در لاگوس, نیجریه کمک به این گزارش.

بچه ها در سراسر جهان را از مدرسه هستند. میلیون ها نفر از دختران ممکن است به عقب برگردید.

زندگی را از طریق یک بیماری همه گیر هنگامی که شما دسترسی به آب دشوار است

فلج اطفال تقریبا ریشه کن شده است. پس از آن آمد coronavirus. پس از آن آمد یک تهدید از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de